Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Plac Konstytucji 3 Maja zostanie wyremontowany

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-05 15:49:00

Przy radomskim deptaku nie będzie już popękanych płyt chodnikowych. Na wakacje Plac Konstytucji 3 Maja zostanie gruntownie wyremontowany. Przebuduje go firma wyłoniona w drodze przetargu ogłoszonego właśnie przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu - poinformowało Radio Radom.

Przebudowa placu w ścisłym centrum miasta obejmie przede wszystkim wymianę płyt chodnikowych, które popękały m.in. pod wpływem wjeżdżających tam dawniej ciężarówek - wyjaśnia Dawid Puton, rzecznik prasowy MZDiK.

- Plac Konstytucji 3 Maja jako reprezentacyjna część miasta powinien przejść gruntowną modernizację - mówi wiceprezydent Radomia Mateusz Tyczyński, odpowiedzialny m.in. za inwestycje. Prace remontowe, które obejmą przede wszystkim wymianę połamanych płyt i wykonanie nowej, mocniejszej podbudowy, mają zakończyć się w czerwcu.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu na oferty od potencjalnych wykonawców przebudowy Placu Konstytucji 3 Maja czeka do 24 kwietnia.

autor: dm, radioradom.pl

Wasze komentarze (18)

RADOM to PIS.
2021-04-07 18:11:00

Ta swołocz dawno PO-winna być PO-zamykana.

0
2021-04-06 19:33:00

Kosztami obciążyć Suskiego i Kosztowniaka . Po prywatnej kieszeni

0
2021-04-06 19:33:00

Kosztami obciążyć Suskiego i Kosztowniaka . Po prywatnej kieszeni

0
2021-04-06 19:33:00

Kosztami obciążyć Suskiego i Kosztowniaka . Po prywatnej kieszeni

RADOM to PIS.
2021-04-06 19:13:00

wicio/frycio i wspólnicy ,,budują nam rcs,, za około ... 100 MILIONÓW $$$$.Tyle co międzynarodowe lotnisko,od PISu na Sadkowie.Nasze prawnuczki tego nie spłacą.

RADOM to PIS.
2021-04-06 19:12:00

wicio/frycio i wspólnicy ,,budują nam rcs,, za około ... 100 MILIONÓW $$$$.Tyle co międzynarodowe lotnisko,od PISu na Sadkowie.Nasze prawnuczki tego nie spłacą.

RADOM to PIS.
2021-04-06 19:12:00

wicio/frycio i wspólnicy ,,budują nam rcs,, za około ... 100 MILIONÓW $$$$.Tyle co międzynarodowe lotnisko,od PISu na Sadkowie.Nasze prawnuczki tego nie spłacą.

dd
2021-04-06 15:19:00

czy Cerkiew po zaborcach zostanie zburzona jak mozna bylo to zostawic po 1 wojnije

0
2021-04-06 11:18:00

Konrad Frysztak każdy wie i widzi jaki jest, ale mnie zastawia raczej kim są ludzie, którzy na niego głosowali ?! Bo do Sejmu ja też mogę iść i składać pytania, czepiać się o wszystko ale to ważne, a nie śmieszne głupoty bez sensu byle zabłysnąć w mediach, no i nie będę skromny...uwazam że jestem jednak o wiele bardziej atrakcyjny niż ten wielki qń. No, ale się nie dostanę, nie mam wtyczek, pleców, kasy na otumanianie ludzi. A tak na poważnie, jest czas tzw pandemii, plandemii, wiadomym było od zeszłego roku że takie imprezy będą zawieszone, orange Warsaw festival w tym roku się nie odbędzie, nieznane są jeszcze losy Openera w Gdyni i festiwalu w Kołobrzegu i Mielnie. A tu Air Show, impreza na ok 100 000, niby lato mało zakażeń, maseczek prawie nikt nie będzie nosił, te szczepionki nie wiadomo czy będą skuteczne bo póki co tyłu Polaków zaszczepili a zakażeń nie ubywa, Krawczyk po 2 dawkach wyszedł ze szpitala jako zdrowy i zmarł. Frysztak robi z tego hucpe żeby się tylko pokazać, żeby jego głupi wyborcy widzieli że Kondzio aktywny, walczy z władzą, PR i własny marketing, nic innego tu nie widzę, musi być aktywny żeby go wybrali na 2 kadencję bo inaczej zostanie mu znowu ten szary smutny Radom, a jak ktoś już raz posmakuje dużej kasy kontaktów blichtru i Warswsi to do Radumia nie chce wracać taka moja opinia

cała prawda o Witkowskim
2021-04-06 11:08:00

hm...

cała prawda o Suskim
2021-04-06 07:23:00

Ja Marek Suski, PRZEPRASZAM za nieprawdziwe słowa wypowiedziane pod adresem Marty Micalskiej-Wilk na konferencji prasowej PiS w dniu 8 września 2018 r., sugerujące, że wymieniona Pani Marta Michalska-Wilk korzystając ze swych politycznych wpływów, wynikających z przynależności do Platformy Obywatelskiej faworyzowała swoją rodzinę poprzez ułatwienie im intratnych finansowo kontraktów w spółkach i jednostkach Gminy Miasta Radomia podczas sprawowania funkcji radnej Miasta Radomia, czym naraziłem jej cześć i nazwisko rodzinne na szwank, a siebie na śmieszność i pogardę.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-06 07:14:00

Płacimy miliony złotych przez PiSowskie afery, ale CZY POLACY MUSZĄ PŁACIĆ TAKŻE ŻYCIEM? W mazowieckim zostało tylko 13 respiratorów. Powinno być o 1000 więcej, ale przez aferę Szumowskiego nie dotarły do Polski! UMIERAJCIE W CISZY, RZĄD PiS JEST ZAJĘTY !!!!

lalalalilolilalilololilal
2021-04-05 23:36:00

Frysztak, zainterpoluj nam.

duch
2021-04-05 22:07:00

Czego miauczycie. Witkowski, Frysztak i Wilk czuwaja

Kiedy rusza Parking Parkuj i jedź?
2021-04-05 21:58:00

Kiedy miasto wreszcie odda do użytku PARKING przy BP? Tyle pieniędzy wydane i co się dzieje w temacie? Ktoś coś wie?

Tonio
2021-04-05 16:29:00

To nie przez ciężarówki tylko duże samochody policyjne jeżdżące tam non stop. Oczywiście samochodem osobowego również się przyczyniły.

Swój
2021-04-05 16:29:00

Co z parkingiem przy Lekarskiej, wezmą się w końcu za to dziadostwo?

1
2021-04-05 16:06:00

Jak samochody jeździły tak jeżdżą, Wprowadzić opłaty za przejazd na poczet późniejszych napraw.