Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Marek Suski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-02 08:19:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był Marek Suski, poseł PiS.

Cała rozmowa TUTAJ.

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (30)

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-06 10:59:00

Ja Marek Suski, PRZEPRASZAM za nieprawdziwe słowa wypowiedziane pod adresem Marty Micalskiej-Wilk na konferencji prasowej PiS w dniu 8 września 2018 r., sugerujące, że wymieniona Pani Marta Michalska-Wilk korzystając ze swych politycznych wpływów, wynikających z przynależności do Platformy Obywatelskiej faworyzowała swoją rodzinę poprzez ułatwienie im intratnych finansowo kontraktów w spółkach i jednostkach Gminy Miasta Radomia podczas sprawowania funkcji radnej Miasta Radomia, czym naraziłem jej cześć i nazwisko rodzinne na szwank, a siebie na śmieszność i pogardę.

RADOM to PIS.
2021-04-03 11:31:00

Zdrowych i spokojnych Świąt dla radomian,PIS oraz redakcji.P.S.Złożyłem podobne życzenia w kieleckim ECHO DNIA ale USUNĘLI.P.S.Po tym poście,może przywrócą,bo już takie szopki robili.

Ścibor nie podlizuj się
2021-04-03 10:17:00

Jeśli myślisz, że już gorzej być nie może spójrz w lustro .. BUHAHAHAHA

RADOM to PIS.
2021-04-03 09:37:00

Zdrowych i spokojnych Świąt dla radomian,PIS oraz redakcji.

RADOM to PIS.
2021-04-03 09:36:00

Zdrowych i spokojnych Świąt dla radomian,PIS oraz redakcji.

RADOM to PIS.
2021-04-03 09:35:00

Zdrowych i spokojnych Świąt dla radomian,PIS oraz redakcji.

OBALAMY PiS !!!!
2021-04-03 07:33:00

Panie Suski, to powiedz w takim razie dlaczego od roku 2016 samorządy, gdzie nie rządzi Pis, dostają 1/10 tego co w samorządach gdzie rządzicie? Tego nie było odkąd należymy do UE. Jesteście gorsi niż komuchy, bo u nich dysproporcja była mniejsza. Rozwalacie ten kraj coraz mocniej a nie sa to wasze pieniądze. Zresztą, co ja tu się żalę, i tak nie zrozumiecie co to demokracja.

RADOM wolny od PiS
2021-04-03 07:32:00

Radomskie pisowce dalej mają ból tyłka, że radomianie pogonili tego wsiura Skurkiewicza w wyborach na prezydenta... chociaż już tyle czasu od minęło od tamtych wyborów to nie mogą przełknąć tej porażki...

Nigdy nie zagłosuje już na PiS!!!
2021-04-03 07:31:00

Obajtek PiS przebił Nowaka nawet zegarkami Nowak zegarek za 18 tyś. Obajtek jeden zegarek 180 tyś. drugi tylko 250 tyś. Plus 38 nieruchomości i wiele wiele innych spraw. Natomiast CBA nadzorowane przez PiS szukając u Grodzkiego 400 zł zgubili po drodze 35 mln zł.... Ludzie kto nami rządzi nawet nie PROSTAKI.....

Zegarmistrz Sławek
2021-04-03 06:29:00

Przypomnijmy. Śledczy namierzyli Sławomira Nowaka, prawą rękę Tuska i całej PO. Po przeszukaniu tylko kilku skrytek znaleźli trochę ukrytej kasy z łapówek. Było tego ledwie 4 miliony w gotówce. Reszty nie udało się znaleźć. Nie udało się też namierzyć zagranicznych kont na których spoczywa PRAWDZIWA KASA. Kolejny łapówkarz z PO skazany prawomocnym wyrokiem. To Józef Pinior. W kolejce stoi Stanisław Gawłowski, sekretarz generalny PO, któremu w ramach łapówek kupowali dom w Chorwacji. Ilu jest jeszcze takich łapówkarzy w PO? A ilu zegarmistrzów w PO którzy po wyrzuceniu ich z rządzenia Polską przeszli do brania łapówek w samorządach?

lekarz
2021-04-02 19:17:00

Ci co się już szczepili wiedzą, że szczepienia są przeprowadzane bardzo dobrze wbrew zacieklym atakom w TVNie ONecie czy wyborczej

OBALAMY PiS !!!!
2021-04-02 18:36:00

Proszę państwa poniżej przedstawiam reprezentantów rządu w terenie byłego województwa radomskiego: o to z jakich członków składa się PiS radomski, miszcz perukarstwa złotousta Caryca z Grójca, kolejny kelner wiceminister obrony narodowej który chciał się postrzelić w wojsku aby w nim nie służyć, następny były prezydent łysy bzykacz co popadnie , jeszcze piekarz udający prawnika, kolejna pielęgniarka lubiącą wypić, następny ślusarz ze Skaryszewa z zamiłowania kolekcjoner działek, oraz zażarty pedał basenowy. Czy to są osoby do reprezentowania Nas. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ - GOŃMY TYCH NIEUDACZNIKÓW!!! UMIERAJCIE W CISZY, RZĄD PiS JEST ZAJĘTY !!!!

Nigdy nie zagłosuje już na PiS!!!
2021-04-02 18:35:00

Panie Suski, niech refleksją dla Pana będzie ta informacja. Mieliśmy już aferę z zakupem bezwartościowych maseczek i respiratorów-widmo, kupionych od handlarza bronią, to za mało rząd PiS dokonał zakupu łóżek do COVID-owego szpitala we Wrocławiu na kwotę 400 tys. zł na łóżka ze złomu, które mają termin eksploatacji do... grudnia 2018 roku. Domyślam się, że odwołanie Pana Dyrektora Pacyny wiązało się z tym, że podobne informacje wyszły by na jaw bardzo szybko a tak powołało się pełnomocnika z ramienia PiS i wszystko działa w godzinę, no to gratuluję, tylko proszę pamiętać o spowiedzi świętej i o 8 przykazaniu.

Obajtek przebił Nowaka
2021-04-02 18:34:00

Obajtek PiS przebił Nowaka nawet zegarkami Nowak zegarek za 18 tyś. Obajtek jeden zegarek 180 tyś. drugi tylko 250 tyś. Plus 38 nieruchomości i wiele wiele innych spraw. Natomiast CBA nadzorowane przez PiS szukając u Grodzkiego 400 zł zgubili po drodze 35 mln zł.... Ludzie kto nami rządzi nawet nie PROSTAKI.....

Zegarmistrz Sławek
2021-04-02 16:01:00

Przypomnijmy, CBA zatrzymało byłego prezesa PKN Orlen z czasów rządu PO, Dariusza K. oraz mężczyznę, który w jego imieniu miał przekazywać łapówki Nowakowi. Według prokuratury Dariusz K. pieniądze płacił regularnie za posadę w Orlenie - łącznie ok. 200 tys. zł. Zatrzymano także Wojciecha T., byłego członka zarządów spółek PGE i Energa, który miał dwukrotnie wręczyć Nowakowi łapówkę. Raz za pracę w zarządzie PGE, a następnie kilkadziesiąt tysięcy w zarządzie Energi. Nowak był wówczas szefem gabinetu u premiera Donalda Tuska, a następnie ministrem transportu w rządzie PO. Każdy w Radomiu wie, że za załatwienie Rad Nadzorczych dla dwóch prezesów cała kasa z tych rad przekazywana jest załatwiaczowi. https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,26350057,czy-prezesi-orlenu-i-energi-placili-slawomirowi-nowakowi-za.html https://niezalezna.pl/221748-tyle-dostawal-szef-orlenu-w-czasach-po-ujawniamy-bajonskie-zarobki-bylego-prezesa-koncernu

RADOM wolny od PiS
2021-04-02 14:15:00

Radomskie pisowce dalej mają ból tyłka, że radomianie pogonili tego wsiura Skurkiewicza w wyborach na prezydenta... chociaż już tyle czasu od minęło od tamtych wyborów to nie mogą przełknąć tej porażki...

Nie głosuję na PiS !!!
2021-04-02 14:13:00

Panie Suski, to powiedz w takim razie dlaczego od roku 2016 samorządy, gdzie nie rządzi Pis, dostają 1/10 tego co w samorządach gdzie rządzicie? Tego nie było odkąd należymy do UE. Jesteście gorsi niż komuchy, bo u nich dysproporcja była mniejsza. Rozwalacie ten kraj coraz mocniej a nie sa to wasze pieniądze. Zresztą, co ja tu się żalę, i tak nie zrozumiecie co to demokracja.

Wojciech Ścibor
2021-04-02 09:27:00

Widać, że "Caryca " był ministrantem. Żadnej gry wstępnej majty w dół i bolec księdza jest w kiszce. Brawo wybitny intelektualisto twoja głupota jest proporcjonalna do twojego wyglądu.

NIGDY NIE ZAGŁOSUJE NA PiS!!!
2021-04-02 09:26:00

Szanowni państwo chciałbym obwieścić, że Ten rząd jest już w odwrocie, pokazał klasę a właściwie jej brak, tak wystraszyli się pytań o szpital, że było tylko oświadczenie a nie konferencja. Następnie Radom od PiS nie dostał dotacji, choć ma 6 posłów i 2 senatorów z Radomia, nie interesują się Radomiem tylko WŁADZĄ. PAMIĘTAJMY O TYM PRZY WYBORACH ? NA KOGO NIE GŁOSOWAĆ. UMIERAJCIE W CISZY, RZĄD PiS JEST ZAJĘTY !!!!

Dojna zmiana PiS
2021-04-02 09:21:00

Rząd nie panuje nad pandemią. Oczywiście coś się zmieniło, bo przy pierwszej fali masowo kupowano papier toaletowy, makaron, produkty pierwszej potrzeby, a teraz się kupuje pałace, dworki i apartamenty. Tak rząd PiS dba o nasze zdrowie.

 1 2 >