Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Poseł Frysztak: Nie może być tak, że rząd rozdziela środki tylko i wyłącznie dla swoich [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-01 16:25:00

- Ten podział środków jest polityczny. Nie może być tak, że rząd rozdziela środki tylko i wyłącznie dla swoich - to komentarz posła Koalicji Obywatelskiej, Konrada Frysztaka ws. informacji, że Radom nie dostanie ani złotówki z trzeciej transzy Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych.

- To jest przykład tego, jak upolityczniony rząd pokazuje jak upolityczniać samorządy. To jest również przykład tego, że jest to wprost korupcja polityczna. Będziemy sprawdzali podział tych środków, będziemy kontrolować, ale również będziemy dalej zabiegać o to, żeby te ważne dla miasta inwestycje zostały dofinansowane - mówił poseł Frysztak.

Były wiceprezydent Radomia dodał: - Politycy PiS pokazali, że nie wspierają Radomia. Po raz kolejny zdecydowali się na populistyczne rozwiązania wśród swoich kolegów i koleżanek.

autor: dm

Wasze komentarze (104)

eryk
2021-04-11 17:57:00

no żesz - a jak PO było w centrali a PiS w Radomiu to dawaliście kasę dla Radomia?. No ale o głupocie wyborców to cały film można nakręcić...

RADOM to PIS.
2021-04-09 15:12:00

wicio i frycio ,,budują,, nam za NASZE pieniądze ,,RCS,, Za ... około .....100 MILIONÓW $$$ razem z odsetkami.Tyle co lotnisko na Sadkowie od PISu.

RADOM to PIS.
2021-04-09 15:12:00

wicio i frycio ,,budują,, nam za NASZE pieniądze ,,RCS,, Za ... około .....100 MILIONÓW $$$ razem z odsetkami.Tyle co lotnisko na Sadkowie od PISu.

RADOM to PIS.
2021-04-09 15:11:00

wicio i frycio ,,budują,, nam za NASZE pieniądze ,,RCS,, Za ... około .....100 MILIONÓW $$$ razem z odsetkami.Tyle co lotnisko na Sadkowie od PISu.

Lucek
2021-04-08 23:36:00

ten pan to porażka

Lucek
2021-04-08 23:36:00

ten pan to porażka

Lucek
2021-04-08 23:36:00

ten pan to porażka

Zegarmistrz Sławek
2021-04-06 14:14:00

Przypomnijmy. Śledczy namierzyli Sławomira Nowaka, prawą rękę Tuska i całej PO. Po przeszukaniu tylko kilku skrytek znaleźli trochę ukrytej kasy z łapówek. Było tego ledwie 4 miliony w gotówce. Reszty nie udało się znaleźć. Nie udało się też namierzyć zagranicznych kont na których spoczywa PRAWDZIWA KASA. Kolejny łapówkarz z PO skazany prawomocnym wyrokiem. To Józef Pinior. W kolejce stoi Stanisław Gawłowski, sekretarz generalny PO, któremu w ramach łapówek kupowali dom w Chorwacji. Ilu jest jeszcze takich łapówkarzy w PO? A ilu zegarmistrzów w PO którzy po wyrzuceniu ich z rządzenia Polską przeszli do brania łapówek w samorządach?

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-06 11:01:00

Ja Marek Suski, PRZEPRASZAM za nieprawdziwe słowa wypowiedziane pod adresem Marty Micalskiej-Wilk na konferencji prasowej PiS w dniu 8 września 2018 r., sugerujące, że wymieniona Pani Marta Michalska-Wilk korzystając ze swych politycznych wpływów, wynikających z przynależności do Platformy Obywatelskiej faworyzowała swoją rodzinę poprzez ułatwienie im intratnych finansowo kontraktów w spółkach i jednostkach Gminy Miasta Radomia podczas sprawowania funkcji radnej Miasta Radomia, czym naraziłem jej cześć i nazwisko rodzinne na szwank, a siebie na śmieszność i pogardę.

Zegarmistrz Sławek
2021-04-05 14:20:00

Przypomnijmy, CBA zatrzymało byłego prezesa PKN Orlen z czasów rządu PO, Dariusza K. oraz mężczyznę, który w jego imieniu miał przekazywać łapówki Nowakowi. Według prokuratury Dariusz K. pieniądze płacił regularnie za posadę w Orlenie - łącznie ok. 200 tys. zł. Zatrzymano także Wojciecha T., byłego członka zarządów spółek PGE i Energa, który miał dwukrotnie wręczyć Nowakowi łapówkę. Raz za pracę w zarządzie PGE, a następnie kilkadziesiąt tysięcy w zarządzie Energi. Nowak był wówczas szefem gabinetu u premiera Donalda Tuska, a następnie ministrem transportu w rządzie PO. Każdy w Radomiu wie, że za załatwienie Rad Nadzorczych dla dwóch prezesów cała kasa z tych rad przekazywana jest załatwiaczowi. https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,26350057,czy-prezesi-orlenu-i-energi-placili-slawomirowi-nowakowi-za.html

sąd spoleczny
2021-04-05 11:35:00

Cały Radom wie, ze poseł co do Smyk Smykalskiej miał rację

Taki jest PiS
2021-04-05 08:33:00

Suski przeprasza Michalską-Wilk, i to jest TO. Cały PiS najpierw na obraża a później, skulony jak pies ogrodnika musi przepraszać. Tak jest jak język nie ma połączenia z mózgiem. BUHAHAHA

OBALAMY PiS !!!!
2021-04-05 08:22:00

Proszę państwa poniżej przedstawiam reprezentantów rządu w terenie byłego województwa radomskiego: o to z jakich członków składa się PiS radomski, miszcz perukarstwa złotousta Caryca z Grójca, kolejny kelner wiceminister obrony narodowej który chciał się postrzelić w wojsku aby w nim nie służyć, następny były prezydent łysy bzykacz co popadnie , jeszcze piekarz udający prawnika, kolejna pielęgniarka lubiącą wypić, następny ślusarz ze Skaryszewa z zamiłowania kolekcjoner działek, oraz zażarty pedał basenowy. Czy to są osoby do reprezentowania Nas. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ - GOŃMY TYCH NIEUDACZNIKÓW!!!

0
2021-04-04 18:34:00

do"gosc 2021-04-04 15:46:00" Frysztak krytykuje wszystkich i wielu nazywa "Dyzmami" . Zapomniał już, że jako wiceprezydent Radomia kierował inwestycjami mając wykształcenie - UWAGA: licencjat z dziennikarstwa, oraz doświadczenie zawodowe: pracował jako dziennikarz, w tym jako redaktor naczelny magazynu ?Dźwig?. Brak słów! Lepszego Dyzmy radomianie nie mieli.

gosc
2021-04-04 15:46:00

Pośle Frysztak, nie krytykuj tak PiSu, bo prawdopodobnie po następnych wyborach będziesz z nimi w koalicji.... i wszystkie te kalumnie, które teraz rzucasz, będziesz musiał przełknąć. PO i PiS to partie, co by nie mówić, prounijne. A duża część społeczeństwa ma dość unii. Więc będziecie przeciwdziałać w koalicji ugrupowaniom antyunijnym.

0
2021-04-04 12:00:00

Dyzma zabrał ze sobą dwoje młodych ludzi , bo nawet w jego obozie maja go dosyć

Tak o "nas" dba PiS czyli o siebie
2021-04-04 09:36:00

Odwołanie prezentacji #NowyŁAad niczego nie zmienia bo ostatni tydzień pokazał go na przykładzie sprawy Obajtka, OFE, byłego księdza syna Beaty Szydło Tymoteusza i pandemii. Bezkarność swoich, kpina z obywateli, nepotyczne układy, skok na kasę, chaos w zarządzaniu państwem. Jak dla mnie Nowy Ład już został zaprezentowany.

RADOM wolny od PiS
2021-04-04 09:35:00

Radomskie pisowce dalej mają ból tyłka, że radomianie pogonili tego wsiura Skurkiewicza w wyborach na prezydenta... chociaż już tyle czasu od minęło od tamtych wyborów to nie mogą przełknąć tej porażki...

Do ścibora brudnej pały
2021-04-04 09:34:00

Są tacy ludzie do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.

wstyd
2021-04-04 08:30:00

Qwa ktora na obozach donosila na kolegow jest teraz super gosciem dla czesci kibicow z Idalina.

 1 2 3 >  ostatnia