Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Prezydent zarekomendował odwołanie prezesa ''Rewitalizacji''

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-01 13:33:00, aktualizacja: 2021-04-01 17:01:00

Prezydent Radosław Witkowski zarekomendował Radzie Nadzorczej spółki Rewitalizacja odwołanie Włodzimierza Koneckiego z funkcji prezesa zarządu.

Rekomendacja prezydenta to pokłosie oszustwa dokonanego na szkodę spółki. Rada Nadzorcza zajmie się sprawą na posiedzeniu, które odbędzie się w piątek, 9 kwietnia. Jednocześnie prezydent zarekomendował Radzie Nadzorczej kandydaturę Roberta Rutkowskiego na stanowisko prezesa zarządu spółki Rewitalizacja.

autor: dm, UM Radom

Wasze komentarze (40)

Do trolla redakcyjnego
2021-04-06 10:31:00

Ostatnie komentarze 8:18,8:19,8:20,8:31. Przypadek? Ciągle ten sam idiotyczny i bezmyślny troll z ramienia PO

Taki jest PiS
2021-04-05 08:31:00

Suski przeprasza Michalską-Wilk, i to jest TO. Cały PiS najpierw na obraża a później, skulony jak pies ogrodnika musi przepraszać. Tak jest jak język nie ma połączenia z mózgiem. BUHAHAHA

OBALAMY PiS !!!!
2021-04-05 08:20:00

Proszę państwa poniżej przedstawiam reprezentantów rządu w terenie byłego województwa radomskiego: o to z jakich członków składa się PiS radomski, miszcz perukarstwa złotousta Caryca z Grójca, kolejny kelner wiceminister obrony narodowej który chciał się postrzelić w wojsku aby w nim nie służyć, następny były prezydent łysy bzykacz co popadnie , jeszcze piekarz udający prawnika, kolejna pielęgniarka lubiącą wypić, następny ślusarz ze Skaryszewa z zamiłowania kolekcjoner działek, oraz zażarty pedał basenowy. Czy to są osoby do reprezentowania Nas. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ - GOŃMY TYCH NIEUDACZNIKÓW!!!

Nigdy nie zagłosuje już na PiS!!!
2021-04-05 08:19:00

Zestawienie czołowych polityków PiS, których bliscy znaleźli zatrudnienie w spółkach związanych z Danielem Obajtkiem prezesem Orlenu: Elżbieta Witek, Beata Szydło, Tadeusz Cymański, Krzysztof Sobolewski, Kacper Płażyński, Tadeusz Cymański, Jadwiga Emilewicz, Leonard Krasulski. Nasi radomscy politycy PiS też są gorliwi w zatrudnieniu w spółkach skarbu państwa swoich rodzin w myśl przewodnią - RODZINA NA SWOIM! Jarosław Kaczyński - do polityki nie idzie się dla pieniędzy ? dodałbym - idzie się po pieniądze - jak widać po poltykach PiS.

***** ***
2021-04-05 08:18:00

Mieliśmy już aferę z zakupem bezwartościowych maseczek i respiratorów-widmo, kupionych od handlarza bronią, to za mało rząd PiS dokonał zakupu łóżek do COVID-owego szpitala we Wrocławiu na kwotę 400 tys. zł na łóżka ze złomu, które mają termin eksploatacji do... grudnia 2018 roku. Domyślam się, że odwołanie Pana Dyrektora Pacyny wiązało się z tym, że podobne informacje wyszły by na jaw bardzo szybko a tak powołało się pełnomocnika z ramienia PiS i wszystko działa w godzinę, no to gratuluję, tylko proszę pamiętać o spowiedzi świętej i o 8 przykazaniu.

Do ścibora brudnej pały
2021-04-05 08:18:00

Są tacy ludzie do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.

VIVAT peło , VIVAT anty-pis.
2021-04-03 18:45:00

Będzie tak.Konecki po odwołaniu przejdzie na zasłuzoną emeryturę.Zwolni się wakat , który zajmie Rutkowski od Witkowskiego , oczywiście bez konkursu na to stanowisko menedżerskie.Po jego przejściu , znowu będzie wolna synekura , którą oczywiście obejmie znajomy królika BEZ KONKURSU , TAK JAK POPRZEDNIK.VIVAT PEŁO ! VIVAT ANTY-PIS!

RADOM to PIS.
2021-04-03 11:45:00

Złożyłem w kieleckim ECHO DNIA życzenia,dla radomian i PIS to POusuwali.

RADOM to PIS.
2021-04-03 11:37:00

ZDROWYCH I spokojnych ŚWIĄT dla radomian,PIS oraz redakcji.

RADOM to PIS.
2021-04-03 11:36:00

ZDROWYCH I spokojnych ŚWIĄT dla radomian,PIS oraz redakcji.

Do 9.47 - 12.02.00
2021-04-03 10:21:00

Weź leki trollu radziecki wszędzie cię pełno i twoich nędznych komentarzy. Jeśli myślisz, że już gorzej być nie może spójrz w lustro ? I co widzisz zwykłą sprzedajną łachudre,która obraża innych ,bo tylko na to go stać w życiu

Do ścibora brudnej pały
2021-04-03 07:41:00

Są tacy ludzie do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.

Nigdy nie zagłosuje już na PiS!!!
2021-04-03 07:40:00

Mieliśmy już aferę z zakupem bezwartościowych maseczek i respiratorów-widmo, kupionych od handlarza bronią, to za mało rząd PiS dokonał zakupu łóżek do COVID-owego szpitala we Wrocławiu na kwotę 400 tys. zł na łóżka ze złomu, które mają termin eksploatacji do... grudnia 2018 roku. Domyślam się, że odwołanie Pana Dyrektora Pacyny wiązało się z tym, że podobne informacje wyszły by na jaw bardzo szybko a tak powołało się pełnomocnika z ramienia PiS i wszystko działa w godzinę, no to gratuluję, tylko proszę pamiętać o spowiedzi świętej i o 8 przykazaniu.

Zegarmistrz Sławek
2021-04-02 16:00:00

Przypomnijmy, CBA zatrzymało byłego prezesa PKN Orlen z czasów rządu PO, Dariusza K. oraz mężczyznę, który w jego imieniu miał przekazywać łapówki Nowakowi. Według prokuratury Dariusz K. pieniądze płacił regularnie za posadę w Orlenie - łącznie ok. 200 tys. zł. Zatrzymano także Wojciecha T., byłego członka zarządów spółek PGE i Energa, który miał dwukrotnie wręczyć Nowakowi łapówkę. Raz za pracę w zarządzie PGE, a następnie kilkadziesiąt tysięcy w zarządzie Energi. Nowak był wówczas szefem gabinetu u premiera Donalda Tuska, a następnie ministrem transportu w rządzie PO. Każdy w Radomiu wie, że za załatwienie Rad Nadzorczych dla dwóch prezesów cała kasa z tych rad przekazywana jest załatwiaczowi. https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,26350057,czy-prezesi-orlenu-i-energi-placili-slawomirowi-nowakowi-za.html https://niezalezna.pl/221748-tyle-dostawal-szef-orlenu-w-czasach-po-ujawniamy-bajonskie-zarobki-bylego-prezesa-koncernu

k
2021-04-02 15:25:00

Radom to stan umysłu i tyle i kropka !I najlepiej to widać po tych wpisach !

Do 9.47
2021-04-02 12:02:00

Jeśli myślisz, że już gorzej być nie może spójrz w lustro ?.. BUHAHAHAHA

Do NIGDY WIĘCEJ PIS
2021-04-02 09:47:00

Ej ej przecież z de bila nie da się zrobić kretyna hahaha

NIGDY WIĘCEJ PiS!!!
2021-04-02 07:20:00

Jak długo ta banda (PiS) będzie robić kretynów z obywateli!

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-02 07:19:00

Zestawienie czołowych polityków PiS, których bliscy znaleźli zatrudnienie w spółkach związanych z Danielem Obajtkiem prezesem Orlenu: Elżbieta Witek, Beata Szydło, Tadeusz Cymański, Krzysztof Sobolewski, Kacper Płażyński, Tadeusz Cymański, Jadwiga Emilewicz, Leonard Krasulski. Nasi radomscy politycy PiS też są gorliwi w zatrudnieniu w spółkach skarbu państwa swoich rodzin w myśl przewodnią - RODZINA NA SWOIM! Jarosław Kaczyński - do polityki nie idzie się dla pieniędzy ? dodałbym - idzie się po pieniądze - jak widać po poltykach PiS.

D 0 prawdziwego zera Ścibora
2021-04-02 07:18:00

Proszę państwa poniżej przedstawiam reprezentantów rządu w terenie byłego województwa radomskiego: o to z jakich członków składa się PiS radomski, miszcz perukarstwa złotousta Caryca z Grójca, kolejny kelner wiceminister obrony narodowej który chciał się postrzelić w wojsku aby w nim nie służyć, następny były prezydent łysy bzykacz co popadnie , jeszcze piekarz udający prawnika, kolejna pielęgniarka lubiącą wypić, następny ślusarz ze Skaryszewa z zamiłowania kolekcjoner działek, oraz zażarty pedał basenowy. Czy to są osoby do reprezentowania Nas. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ - GOŃMY TYCH NIEUDACZNIKÓW!!!

 1 2 >