Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Zobacz, co słychać na budowie lotniska w Radomiu [ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-03-12 15:30:00

Prezentujemy najnowsze zdjęcia z tzw. lotu ptaka, które obrazują postęp prac na placu budowy radomskiego lotniska.

autor: dm

Wasze komentarze (55)

RADOM to PIS.
2021-03-15 10:33:00

Co tam u WAS.POd-ległe ,,radomskie,, WALCawsko-Płockie POdpaski.

RADOM to PIS.
2021-03-15 10:30:00

Do 07:53 PO,PO,PO,POmylono łeb z głową.

Do DZBANA ROKU - Ścibora
2021-03-15 07:59:00

Różnica w zegarkach polega na drobnej różnicy. Nowak zegarek za 18 000 zł Obajtek zegarek za 250 000 zł

RADOM wolny od PiS
2021-03-15 07:53:00

Gazeta ?Fakt? podaje, że ? w ciągu kilku najbliższych lat ? zapłacimy za prąd nawet o kilkaset złotych więcej. Dlaczego? Dziennikarze dotarli do analizy przeprowadzonej na podstawie danych Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami. ?Wynika z nich, że już za 4 lata rachunki za prąd podrożeją o 256 zł, a w 2030 roku nawet o 667 zł. Takie podwyżki wiążą się z koniecznością wykupowania praw do emisji dwutlenku węgla przez elektrownie? ? napisali redaktorzy serwisu money.pl. PiS szykuje nam nowy ŁAD (drożyznę).

RADOM wolny od PiS
2021-03-15 07:38:00

Hej, przedsiębiorcy, ilu z Was otrzymało 4,2 mln zł pomocy w związku z lockdownem? Bo firma, w której udziały ma Daniel Obajtek (PiS) i jego matka właśnie tyle otrzymała.

RADOM wolny od PiS
2021-03-15 07:34:00

A oto przykład marnotrawienia pieniędzy podatników: W budowę OstrołękiC utopiono ponad 1 mld zł a zarząd Energi zarobił w 2019 r po 740 tys. zł. Oprócz tego dostali premie, Jacek Kościelniak (b. poseł PiS) zarobił 1,42 mln zł, Grzegorz Ksepko (działacz PiS) 1,44 mln zł. Alicja Klimiuk (PiS) - 624 tys. zł. #DojnaZmiana

RADOM wolny od PiS
2021-03-15 07:31:00

Przewodniczący komitetu terenowego PiS w gminie Mordy, do 2015 r. kierownik basenu w Siedlcach ? Robert Więckowski ? został prezesem Polskiej Spółki Gazownictwa. To się nazywa kariera, a nie jak Wojciech Ścibor z radomskiego basenu tylko na dyrektora do Polskiej Organizacji Turystycznej, nasz basenowy za słabo się starał???.

RADOM wolny od PiS
2021-03-15 07:25:00

Będąc związanym z PiS można w krótkim czasie mieć wybudowany dwór z "dotacji społecznych", można w szybki sposób awansować z kaprala na pułkownika, można zarządzać spółkami nie mając zielonego pojęcia o zarządzaniu, gospodarce i ekonomi, można zostać attache w obcym kraju nie znając języka i nie mając właściwego wykształcenia, można zostać ministrem po ogólniaku, można być autorytetem prawa ledwo co je zdając, można.....oczywiście, że można, bo Polska PiS to czysta kpina z państwa. Kumoterstwo, patologia, dewiacja.

RADOM wolny od PiS
2021-03-15 07:22:00

W zarządzie stoczni jest nasz dzielny radny Dariusz Wójcik POLECAM https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jak-pgz-utopila-marynarke-wojenna-i-polskie-stocznie/0g1ty8y,79cfc278

RADOM wolny od PiS
2021-03-15 07:20:00

Wczoraj minął rok jak od momentu premier Mateusz Pinokio Morawiecki (PiS) zamknął Polskę na dwa tygodnie. Nie brakuje opinii, że jest to sukces rządu, ponieważ przez ten czas udało się aż 5-cio krotnie wygrać z pandemią. Zmarło prawie 47200 Polaków.

RADOM to PIS.
2021-03-15 04:42:00

Do wczoraj 19:14 PO,PO,PO i PO PełOo.antyPOlskie rusko-niemieckie POdpaski.antyradomskie WALCawsko-płockie POdpaski też PO-legną.I w końcu,z rodzinkami pójdą do pracy.Do wyboru kielczykowo lub płockowo.Do zieleni.Bo nic nie potrafią.

Medycy chorowali z braku maseczek a tymczasem PIS
2021-03-14 19:14:00

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/polska-wspiera-watykan-w-walce-z-pandemia Macie z oficjalnej strony ministerstwa

PITBUL z PIS.
2021-03-14 18:51:00

Do 09:50 CZŁONEK to jesteś TY.Imbecylu z PełO.Nawet nie wiesz,jaki CZŁONEK.Buuuuuha,ha,ha.

obserwator dojnej zmiany - sygnalista
2021-03-14 09:50:00

Radom to PiS to ratlerek radomskiego PiS członek rady społecznej szpitala Wojciech Ścibor. WSTYD NA CAŁY KRAJ CZŁONEK RADY PLUJE NA SZPITAL.

RADOM to PIS.
2021-03-14 08:26:00

ONET to niemiecki ściek.P.S.POlszewiki z Mazowieckim na czele i ryżym ze Smoleńska ,,kupiły,, ŁUCZNIKA za ... 1,7 miliona.Wywieźli maszyny.Zwolnili załogę i sPrzEDAŁY fabrykę za ... 37 milionów.Czerwone POrchy,nie mają racji bytu w Radomiu.

RADOM to PIS.
2021-03-14 08:21:00

POlsat sOLORZA od lat szczuje na Radom i lotnisko.To dno.

@RADOM to PIS.
2021-03-13 23:13:00

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-05-09/pkn-orlen-wyslal-pomoc-do-watykanu-735-tys-masek-10-tys-kombinezonow/

@RADOM to PIS.
2021-03-13 23:10:00

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jak-fabryka-broni-lucznik-w-radomiu-padla-lupem-ludzi-zwiazanych-z-pis/s9rr6wt,79cfc278

RADOM to PIS.
2021-03-13 21:23:00

POlsat solorza to antyradomskie G.

lucjan
2021-03-13 21:19:00

POLACY mają w .upie niemiecki ONET i ciebie tęczowa antyradomska WŁADYSŁAWo MAŁYSAą.

 1 2 3 >