Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Waldemar Trelka [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-03-02 08:47:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Waldemar Trelka, starosta radomski.

autor: dm

Wasze komentarze (18)

Pracownik Powiatu
2021-03-03 08:20:00

Komentarz zablokowany.

do 0, Miszcz,lucjan, Radom to PiS = Wojciech Ścibor
2021-03-03 07:48:00

Jesteście wstydem dla Polski. Epizodem, społeczną pomyłką i kłamstwem. Politycznym i moralnym upadkiem, ludzką krzywdą i łzą w oku. Nie władza jest waszym miejscem lecz śmietnik historii. Aby nikt o was nawet nie wspomniał . NIGDY!!!

PiS= Pasożyty i Sępy
2021-03-03 07:43:00

Terroryści katoliccy czyli PiS próbują nam narzucić swoje pogańskie bóstwa: Matkę Boską, święty kult obrazków, rzeźb, relikwii i Papieża jako istotę nieomylną, co jest antychrześcijańskie ponieważ nieomylny jest tylko Bóg. Katolicyzm to stan umysłu uniemożliwiający racjonalne postrzeganie rzeczywistości. Nie leczony prowadzi do ksenofobii, homofobii, megalomanii, hipokryzji, otępienia, dewiacji moralnych. W skrajnych przypadkach do fanatyzmu, obłąkania, nienawiści, agresji, patologii.

WŁADYSŁAWa MAŁYSAą.
2021-03-03 04:23:00

Od dzisiaj jestem tęczowa lucjanna.Kibole z PISu,mnie posunęli.Chciałam im podziękować na forum.W Cozadzień,już to zrobiłam.

Miszcz
2021-03-02 22:18:00

Widać jak niektórych boli, że obecny starosta radzi sobie lepiej niż jego poprzednicy. Cóż tak to u nas już jest, zamiast pogodzić się z prawdą najlepiej jest wylać na tego co mu się udaje wiadro pomyj. Żałóśni są tacy co tylko kłody podkładają.

123
2021-03-02 21:49:00

Przynajmniej mówi konkretnie, a nie jak inni politycy o doopie marynie i mydlenie oczu. Spoko gość.

Kamil
2021-03-02 21:33:00

Z całym szacunkiem ale obecny starosta może nie każdemu pasować, a to tylko dlatego że potrafi zarządzać w sposób prawidłowy, przemyślany i co najważniejsze skutecznie! Czego inni nie potrafili robić.

Karol
2021-03-02 21:29:00

Słuchajcie nawet pojęcia nie macie jak PSL zarządzał starostwem, niegospodarnosc to podstawa, nikt nie stosował się do przepisów kasa uciekła przez palce.

lucjan
2021-03-02 20:22:00

Kocham moją kozę.

0
2021-03-02 17:44:00

@ I bardzo dobrze zrobił, pseudofachowcy na fikcyjnych stanowiskach

Do pracownik powiatu
2021-03-02 17:25:00

Jak specjaliści to dużo zarobią, po co im urząd??? Chyba , że to tacy zieloni specjaliści:))) oj skończyło się 20 lat laby :)))) no a tak z ciekawości to co oni teraz robią???? Gdzie realizuje swoje zielone umiejętności?

Przedsiebiorca
2021-03-02 17:08:00

@Pracownik Powiatu- Zatrudnię wszystkich pseudospecjalistów z PSL :D

0
2021-03-02 16:59:00

Bardzo dobry gospodarz, merytoryczny wywiad

RADOM to PIS.
2021-03-02 16:43:00

PO-wywozić TO z Radomia.

du
2021-03-02 16:10:00

@Pracownik Powiatu- teraz to i też tak się pisze.

lucjan
2021-03-02 15:20:00

Uprasza się pomyloną z PełOoo,o zmianę ginekologa.

Wojciech Ścibor
2021-03-02 11:00:00

Pcim przecudny, Pcim kochany, nasz Obajtek jest nagrany. Brudna Pała, nowa marka, patrzmy wszyscy dziś na Jarka. Będzie prychał, będzie sapał, kasę spółki będzie chapał. Stąd wołajmy głośno PLISS, wypie.dalać, ***** ***

Pracownik Powiatu