Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Anna Kwiecień [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-03-02 08:19:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv była Anna Kwiecień, poseł PiS.

Cała rozmowa TUTAJ.

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (19)

J×××ć PO = ××××× ××.
2021-03-03 19:33:00

ZŁOdzieje.

J×××ć PO = ××××× ××.
2021-03-03 19:33:00

ZŁOdzieje.

J×××ć PO = ××××× ××.
2021-03-03 19:33:00

ZŁOdzieje.

Macie coście chcieli.
2021-03-03 09:44:00

To ta pisowska zazula jeszcze nadaje ? ***** ***.

Obalamy PiS!!!
2021-03-03 07:59:00

4 mld zł na TVP zamiast na leczenie raka. PiS pozdrawia chorych (gest Lichockiej).

Stanisław Piotrowicz (PiS)
2021-03-03 07:57:00

cytat - "Wiem, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców". Cała prawda były prokurator komunistyczny należący również do PZPR, tak mówił na spotkaniu.

Dojna zmiana PiS
2021-03-03 07:49:00

Jesteście wstydem dla Polski. Epizodem, społeczną pomyłką i kłamstwem. Politycznym i moralnym upadkiem, ludzką krzywdą i łzą w oku. Nie władza jest waszym miejscem lecz śmietnik historii. Aby nikt o was nawet nie wspomniał . NIGDY!!!

PiS = Pasożyty i Sępy
2021-03-03 07:45:00

Wiecie, czym różni się piwo od PiS. W piwie męty opadają na dno, a wPiSie idą do góry!

RADOM to PIS.
2021-03-02 15:22:00

P ed O file z Zatoki ŚWIN w Sopocie.Na czele z tym całym ,,prezydętem,,

NIEUDOLNY PiS próbuje mydlić oczy
2021-03-02 14:22:00

Terroryści katoliccy czyli PiS próbują nam narzucić swoje pogańskie bóstwa: Matkę Boską, święty kult obrazków, rzeźb, relikwii i Papieża jako istotę nieomylną, co jest antychrześcijańskie ponieważ nieomylny jest tylko Bóg. Katolicyzm to stan umysłu uniemożliwiający racjonalne postrzeganie rzeczywistości. Nie leczony prowadzi do ksenofobii, homofobii, megalomanii, hipokryzji, otępienia, dewiacji moralnych. W skrajnych przypadkach do fanatyzmu, obłąkania, nienawiści, agresji, patologii.

do 0
2021-03-02 12:56:00

A gdzie obiecana siedziba PGZ.... i inne.....obietnice....

do 0
2021-03-02 12:55:00

A jak tam program strzelnica w każdym powiecie do 2020 r. - obiecanki PiS. Podpowiem z 380 powiatów są 2 strzelnice, sukces na miarę stępki polskiego promu i miliona samochodów elektrycznych.

do 0
2021-03-02 12:54:00

Działacz PiS-u ze świętokrzyskiego Andrzej Pruś traktował służbowe auto jak taksówkę? Liczby robią wrażenie prawie 70 000 km od listopada 2018 do stycznia 2021.

do 0
2021-03-02 12:54:00

Na walkę z pandemią TVN przekazał ponad 22 mln zł oraz udostępnił firmom reklamy za 1 zł. Polsat przekazał szpitalom ok. 50 mln zł. TVP nie przekazało nawet złotówki, a rocznie dokładamy do nich 2 mld zł. Rozumiesz suwerenie - Taka różnica.

do 0
2021-03-02 12:53:00

0 udanych reform, 0 skazanych byłych rządzących, 4 mld zł na TVP z kieszeni podatników, 2,9% rekordowa inflacja, 3 duże klęski dyplomatyczne, 13 nowych podatków, 20 podwyżek i szkodliwych regulacji ,100 wiceministrów - rekord Europy, 150 afer, 100 mld zł przejedzone na socjal + ,290 mln zł dotacji dla Rydzyka, 4 mld zł na TVP.

NIEUDOLNY PiS próbuje mydlić oczy
2021-03-02 12:51:00

Aż 232 posłów PiS z 234 zasiadających w Sejmie odrzuciło propozycję podwyżek dla seniorów!

0
2021-03-02 12:34:00

Szanowny wyborco PO! Zawsze rano podczas makijażu czy też golenia spójrz śmiało w lustro i odpowiedz sobie: Czy ja dobrze zrobiłam,zrobiłem popierając totalnych? Czy to co powiedziała pewna pani komisarz w Brukseli o Polakach dotyczyło też mnie? Czy ciągłe donoszenia na Polskę i Polaków do Brukseli lub za Odrę służy mnie i Polsce? Czy w Polsce było mniej korupcji przy tym wyborze? Czy zapadały sprawiedliwe wyroki sądowe? Czy powodziło mi się lepiej i więcej zarabiałem? Czy wtedy odychałem całymi płucami i nie było mi duszno? Czy wtedy emigranci wracajli i podejmowali pracę w Polsce? Czy w tym czasie dzieci dostawały 500+? Czy w tym czasie emeryci dostawali 13 i 14 emeryturę? Czy partia,którą popieram rozliczyła się z afer czy zamiotła je pod dywan? Czy partia którą popieram spełniła obietnice wyborcze? Czy aborcja nienarodzonych dzieci główny punkt programowy tej partii jest moim wyborem? Pamiętaj odpowiadasz przed samym sobą a więc bądź szczery! Jak zobaczysz roześmiane oblicze to zrobiłeś dobrze! Jak zobaczysz ponurą, posępną twarz zastanów się dlaczego?

Prostactwo i *****
2021-03-02 11:36:00

Wiecie co wk.rwia mnie najbardziej? To, że wszyscy tną koszty, zaciskają pasa żeby przetrwać kryzys jest mega drożyzna, a pisowska władza szasta naszą kasą na lewo i prawo. Ich kryzys nie dotyczy! NIGDY na nich NIE ZAGŁOSUJĘ!

Dojna zmiana PiS
2021-03-02 11:34:00