Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Radosław Witkowski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-02-26 08:15:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Cała rozmowa TUTAJ.

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (19)

lucjan
2021-03-09 18:17:00

Jak tam kładka-radka i rondo radosława na Kolejowej za ... 40.000

lucjan
2021-03-09 17:53:00

Jak tam kładka-radka i rondo radosława na Kolejowej za ... 40.000

Monika
2021-02-27 19:48:00

Cześć , jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89

0
2021-02-27 10:47:00

Olaboga, w pisie trwoga żeby pozostawić swoje dzieci dla jakiejś urzędniczej cichodajki która wcześniej obdzielała pół urzędu to trzeba nie mieć żadnych uczuć.

777
2021-02-26 21:23:00

NIERÓB

RADOM to PIS.
2021-02-26 11:58:00

ZERO bez honoru.Jak KOPERTA i reszta RUSKO-NIEMIECKICH POdpasek.Odejdź.Wstydu oszczędź.P.S.Kuźwa.Do kogo ja mówię.

Obdd4
2021-02-26 10:22:00

Jednak aktywiści opozycyjni to jednak upośledzeni są, co widać po wpisach.

po
2021-02-26 09:30:00

bedzie mowil o 8000 miejsc pracy jakie stworzyl, i o swoich osiagnieciach w dziedzini ebudownictwa, radomskie centrum sportu 3 lata opoznieni a, koszty przekroczone , kladka na szarych szeregow bubel. parking na kelles krauza wyremontowany ale nie nadaje si edo eksploatacji, no i oczysiwcie hit nad hity chce budowac szpital . mysle ze opoznienie by bylo z 10 lat. nie wspomne o lotnisku

W polityce należy twardym być a nie upartym
2021-02-26 09:26:00

A PREZES JAROSŁAW K PRZEŻYWA TERAZ MĘKI . BO WSZYSTKIE CZŁONKI U NIEGO TWARDE I UPARTE A JEDEN TYLKO MIĘKKI.

W polityce należy twardym być a nie upartym
2021-02-26 09:26:00

A PREZES JAROSŁAW K PRZEŻYWA TERAZ MĘKI . BO WSZYSTKIE CZŁONKI U NIEGO TWARDE I UPARTE A JEDEN TYLKO MIĘKKI.

W polityce należy twardym być a nie upartym
2021-02-26 09:26:00

A PREZES JAROSŁAW K PRZEŻYWA TERAZ MĘKI . BO WSZYSTKIE CZŁONKI U NIEGO TWARDE I UPARTE A JEDEN TYLKO MIĘKKI.

W polityce należy twardym być a nie upartym
2021-02-26 09:26:00

A PREZES JAROSŁAW K PRZEŻYWA TERAZ MĘKI . BO WSZYSTKIE CZŁONKI U NIEGO TWARDE I UPARTE A JEDEN TYLKO MIĘKKI.

0
2021-02-26 09:22:00

Radosław Witkowski najlepszym prezydentem miasta RADOM od 30 lat

0
2021-02-26 09:19:00

Brawo prezydent Radomia Radosław Witkowski !!! Choć trochę złośliwy wobec PiS-owców zasiadających w radzie miasta mówiąc: " a ja zrobię wam na złość i wybuduję halę sportową" - I jak widać wybuduje !

Olaboga , w pisie trwoga
2021-02-26 08:43:00

Prawda się sama obroni. PiS już w piętkę goni. Kaczor grzmi jak nie my to oni. My to ja i banda oni ludu kupa. A i prezes kurdupel "Herkules" dupa jak ludzi kupa. Przebrała sie pisu miarka . Najwyższa pora wypier***ić na śmietnik historii tego z Żoliborza "boga"

Ula - Wojciech Ścibor
2021-02-26 08:43:00

Hejter pisowski komentuje, pewnie nie dostał się do rady programowej...... ale z takimi odstającymi uszami i wytrzeszczem nie ma mowy.

Olaboga , w pisie trwoga
2021-02-26 08:43:00

Prawda się sama obroni. PiS już w piętkę goni. Kaczor grzmi jak nie my to oni. My to ja i banda oni ludu kupa. A i prezes kurdupel "Herkules" dupa jak ludzi kupa. Przebrała sie pisu miarka . Najwyższa pora wypier***ić na śmietnik historii tego z Żoliborza "boga"

Olaboga , w pisie trwoga
2021-02-26 08:42:00

Prawda się sama obroni. PiS już w piętkę goni. Kaczor grzmi jak nie my to oni. My to ja i banda oni ludu kupa. A i prezes kurdupel "Herkules" dupa jak ludzi kupa. Przebrała sie pisu miarka . Najwyższa pora wypier***ić na śmietnik historii tego z Żoliborza "boga"

Ula
2021-02-26 08:28:00

Powie kiedyś prawdę?