Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Miasto odwołuje się od decyzji wojewody ws. Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-02-19 15:44:00, aktualizacja: 2021-02-19 16:00:00

Od poniedziałku część oddziałów Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraca do normalnej pracy. Tak zdecydował wojewoda mazowiecki i to polecenie musimy wykonać - mówi wiceprezydent Jerzy Zawodnik. Miasto jednak odwołało się od tej decyzji do Ministerstwa Zdrowia. Treść odwołania publikujemy poniżej.

Foto: UM Radom

- Jest jednak druga strona medalu. Liczba miejsc covidowych w naszym szpitalu zmniejsza się tym samym z 230 do 137. W efekcie już wczoraj musieliśmy praktycznie wstrzymać przyjęcia pacjentów chorych na COVID-19, ponieważ wszystkie miejsca są zajęte. Wielka szkoda, że wojewoda nie uwzględnił naszych uwag, zwłaszcza że statystki w ostatnich dniach pokazują wzrost liczby zakażeń - dodaje wiceprezydent Zawodnik.

Strona 1 odwołania | strona 2 | strona 3 | strona 4

autor: dm

Wasze komentarze (13)

Zenek
2021-02-27 03:26:00

200 tys. miasto bez oddziału urologii. Pacjenci mają kamicę, nowotwory i gdzie mają się leczyć. NFZ pobiera składki i leczenai nie ma. Będzie zwracał skłądki i rachunki za prywatne leczenie.

Walą
2021-02-24 10:26:00

W Radomskim w h......walą a ludzie na Józefowie na SOR cierpią. Ale sorry taki mamy klimat w mieście przez PO zarządzanym.

Monika
2021-02-23 08:26:00

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89

RADOM to PIS to Wojciech Ścibor
2021-02-23 07:25:00

Ten człowiek obraża ludzi, a chciałbym zauważyć, iż zasiada w dwóch radach społecznych naszego miasta. Wstyd Wojciechu na cały Radom.

RADOM to PIS.
2021-02-22 18:00:00

Cześć.Jestem stary interpelator (radny niePOradny lub z metra cięty) i poszukuję kozy na noc.Bo ostatnia mnie zdradziła z capem.I zostawiła mnie samego.

Monika
2021-02-21 22:17:00

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89

olo
2021-02-20 19:06:00

Zaczeły się kombinacje jak nie otwierać SOR. Zaraz wystąpią tak jak w ubiegłym roku o 3 tygodni na czyszczenie...

RADOM to PIS.
2021-02-20 16:46:00

Do 16:17 Damskie się nie liczy.POlszewska zaraza mnie nie lubi,bo prawda ICH w oczy kole.P.S.Pokażcie mi jedną rzecz,którą PO zrobiło a nie spier....ło.

lucjan
2021-02-20 16:18:00

PO to złodzieje.

0
2021-02-20 16:17:00

RADOM to PIS to debil, świnia, kłamca, bezmyślny szkodnik i pewnie komuś pożyteczny idiota

Po
2021-02-20 12:20:00

A moze interpelacja posel kon

Kazik
2021-02-19 22:49:00

Miasto proszę szanownych dziennikarzy to nie chce Witkowskiego i Frysztaka z ta calą farejną

RADOM to PIS.
2021-02-19 21:02:00

Nie miasto tylko radosław-miernosĺaw ,,specjalista,,od kładki,ronda,rcs,parkingu,zalewu,70 milionów,lotniska,8 tysięcy miejsc pracy,siewców śmierci,itd,itd.P.S.Odejdź wstydu oszczędź.