Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Konrad Frysztak [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-02-19 08:44:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Konrad Frysztak, poseł KO.

autor: dm

Wasze komentarze (37)

RADOM to PIS.
2021-02-22 16:35:00

Ooo? Radny niePOradny.Jeszcze nie siedzi.Jego brednie obrażają radomian.

Marcin D. stanie przed sądem
2021-02-20 17:27:00

https://www.cozadzien.pl/radom/marcin-d-stanie-przed-sadem/70840 ... Konradzie, chyba trzeba zabrać głos w tej sprawie, w końcu Marcin D. to osoba publiczna, i która też dzięki "komuś" ;) dostała pracę w spółeczce :)))

lucjan
2021-02-20 11:35:00

Czy ten gość już siedzi,za machlojki w mieście?

RADOM to PIS.
2021-02-19 21:07:00

Ooo? Radny niePOradny.P.S.RADOSŁAWa MAŁYSAą PO-blokowana.Nie będzie POmylona wyzywać radomian od qew i .weli.W cozadzień też.Ale ten kielecki brukowiec,to POtologia.I to toleruje.

3
2021-02-19 19:44:00

Czyżby radom24 skręcił w lewacką stronę blokując niewygodnie, ale nie obraźliwe wpisy?

U2
2021-02-19 18:44:00

TŁUK

krzysztofmo3
2021-02-19 18:23:00

Odezwał się nieudacznik ,który dla miasta nic nie zrobił'. Jest to kompromitacja dla miasta ,kto to wybra ł?Ten osobnik powinien siedzieć wraz z kompanami z PO,którzy zadłużyli miasto (RCS,Wojska Polskiego,śmieszna kładko-bujawka itd...,a spłacać będą mieszkańcy Radomia.A gdzie byli Rajkowski,kustosz Radomia Ruszczyk,jak największy szkodnik stary komuch ZSL STRUZIK zlikwidował łóżka w szpitalu na Józefowie ,utrudniał kontakt dla studentów wydz Medycznego itd....A teraz próbuje się zainstalować w mieście wyleniały Tygrys-licząc na ko-..ryta dla swoich jak powstanie Województwo.

???
2021-02-19 18:03:00

No właśnie czy może ktoś napisać co takiego zrobił dla Radomia ten pan ?

0
2021-02-19 17:56:00

Walić konia to pisiórki z pisu potrafią

Kalikst
2021-02-19 17:35:00

Warto posłuchać jak agresywnie Pan Poseł rozmawia z dziennikarką gdy ta jedynie uprzejmie prezentuje odmienne opinie. Bo najlepiej gdy życzliwy dziennikarz potulnie pokiwa głową i wysłucha monologu. A czegóż to realnie dokonał poseł i były wiceprezydent poza nieustającym PR? Dokonania są tak wiekopomne, posada posła to nic. Może tak tytuł książęcy i siedziba w odbudowanym zamku na początek?

Czy to prawda?
2021-02-19 15:32:00

Komentarz zablokowany.

Do radomianie mają rozum
2021-02-19 15:27:00

Komentarz zablokowany.

UWAGA! Hejter PiSowski komentuje
2021-02-19 14:15:00

Komentarz zablokowany.

www
2021-02-19 13:22:00

Komentarz zablokowany.

lucjan
2021-02-19 12:49:00

Komentarz zablokowany.

rządy PiS w liczbach
2021-02-19 12:22:00

Komentarz zablokowany.

Radomianie mają rozum
2021-02-19 11:59:00

Najlepszy poseł Ziemi Radomskiej, tak trzymać Panie pośle, my pamiętamy kto interesuje się naszymi sprawami oraz kto nam pomaga. DZIĘKUJEMY!!!

NIEUDOLNY PiS próbuje mydlić oczy
2021-02-19 11:48:00

Komentarz zablokowany.

Obalamy PiS!!!
2021-02-19 11:47:00

Komentarz zablokowany.

Dojna zmiana PiS
2021-02-19 11:47:00