Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Mateusz Tyczyński [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-01-13 08:51:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Mateusz Tyczyński, wiceprezydent Radomia.

autor: dm

Wasze komentarze (26)

P ed O file z ZATOKI ŚWIŃ w Sopocie.
2021-01-16 23:24:00

I CI ,,radomscy,, złodzieje z PO ... do pieeekła.

Mateusz Morawiecki (PiS)
2021-01-15 10:36:00

Miska ryżu to dla was za dużo, dlatego zabierzemy wam połowę w podatkach.

dekret
2021-01-14 20:29:00

Wszystkie ścierwa z Przestępczej Organizacji już zaszczepione. I część dziennikarzy z łysym pachołkiem na czele.

PO to zło
2021-01-14 08:51:00

Trzymajcie kciuki za zegarmistrza z Gdańska hahahahahahahaha

PILNE!!!
2021-01-14 08:36:00

Dramat Jadwigi Emilewicz z (PiS) PZN dopisał ją do kadry, musi skoczyć z mamuta w Oberstdorfie.... BUHAHAHAHA

STREFA WOLNA OD PiS
2021-01-14 08:27:00

Wałbrzych pierwszym miastem wolnym od PiS. a może by tak wszystko rzucić i zamieszkać w Wałbrzychu.

Dojna zmiana PiS
2021-01-14 08:23:00

Bo Jadzi Emilewicz (PiS) wolno więcej, ty siedź w domu a Jadzia z dziećmi na nartach!!!!!

PiS nas okrada !!!
2021-01-14 08:21:00

Otwórzmy restauracje zamknijmy kościoły, Bóg jest wszędzie dobre jedzenie już nie.

Radom to już nie PiS
2021-01-14 08:19:00

RADOM WOLNY OD PiS!!!

Do PiS
2021-01-14 07:44:00

Wy niczego nie potraficie, obiecaliście linię kolejową do Warszawy, to nawet bez zezwolenia ją budujecie - buraki, a kasa z UE przepadnie. Wyborcy PiS obudźcie się, PiS nas zapożycza i rujnuje.

RADOM to PIS.
2021-01-13 22:02:00

P ed O file.Co tam w ZATOCE .... ŚWIŃ w Sopocie.P.S.I ja bym miał WAS szamować? PO-winni WAS POlszewiki,utylizować w czynie społecznym.

RADOM to PIS.
2021-01-13 18:49:00

Radosław.A TY kiedy podasz się do dymisji.Aaa zapomniałem,że TY masz tyle honoru,co CI pod spodem.

RADOM to PIS.
2021-01-13 18:42:00

GACIEngi i KOPERTY z PO.Jesteście ZERA bez HONORU.Takie męskie PrOstytutki.ŚWINIE mają więcej honoru.

Boryna
2021-01-13 15:25:00

Panie a prawda ci to, że dama jego u ojca redaktora na państwowym wikcie praktykuje???

Do DZBANA ROKU - Ścibora pod wszystkimi linkami
2021-01-13 14:13:00

Jak tam basenowy, praca w Warszawie bo alumni nawet twój telefon śledzą kiedy wyjedziesz bo wiesz dziunia czeka na nich, oni są silni zdrowi i wyposzczeni.

0
2021-01-13 13:41:00

Lewacki psychol buszuje po wszystkich radomskich forach

PiS nas okrada !!!
2021-01-13 13:10:00

W czasie pandemii minister zdrowia (PiS) przekazuje fundacji Rydzyka 420 000 zł. Ludzie umierają a oni mają nas w d.pie!!!

0
2021-01-13 12:39:00

Niezbyt elokwentny jest ten pan. Ale tak zwykle bywa u lewakow

NIEUDOLNY PiS próbuje mydlić oczy
2021-01-13 12:15:00

Trzeba jednak Kaczyńskiemu przyznać, że jak dobiera idiotów na ministrów, to nie jakieś podróbki, tylko naprawdę idiotów prima sort.

RADOM to PIS.
2021-01-13 12:07:00

,,rektor,, WUM w WALCawce niejaki GACIEng (PO),to GACIE bez honoru.Jak niejaki witosław-miernosław z Radomia.Czy siatkarski antyradomski KOŃfident,lub wilk (królowa spożywczego)

 1 2 >