Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Najpopularniejsze imiona w Radomiu to...? [STATYSTYKI]

Radom on-line / 2021-01-08 13:05:00, aktualizacja: 2021-01-08 15:23:00

Za nami 2020 rok. Jaki był dla Radomia i jego mieszkańców? Więcej dowiemy się z niektórych statystyk Urzędu Stanu Cywilnego.

USC w Radomiu

W 2020 roku zarejestrowano 2414 urodzeń. Najpopularniejszymi imionami nadawanymi dziewczynkom były Zofia, Julia, Hanna, Zuzanna oraz Maria. Natomiast wśród chłopców królowały takie imiona jak Antoni, Jan Aleksander, Franciszek i Jakub.

W ubiegłym roku nie brakowało również imion rzadziej spotykanych jak chociażby Zoja, Dobrawa, Gniewomir czy Orest.

W 2020 roku zarejestrowano łącznie 765 małżeństw. Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego (50 i więcej lat) świętowało w naszym USC 100 par.

W Radomiu mieszka 22 osoby w wieku 100 i więcej lat. Najstarsza mieszkanka naszego miasta to kobieta urodzona w 1915 roku.

autor: dm

Wasze komentarze (10)

Budka
2021-01-09 21:06:00

A jak popularne jest imię Ruszczyk?

RADOM to PIS.
2021-01-09 10:30:00

Pytanie.Kogo w Polsce obchodzi,że baba w kielczykowie,na 40 letnim rowerze ,,UKRAINA,, zawozi książki do klientów? Więcej bzdetów w mediach o kielczykowie niż np.o WALCawce.Dramat.

PO to donosiciele
2021-01-09 09:52:00

Oczywiście Radosław i Konrad

RADOM to PIS.
2021-01-08 17:21:00

MUSIAŁEM.Przykład.Baba piernę.a w kielczykowie.I podają to w Wiadomościach,Panoramie,TELEEXPRESSie,TVP Info.I tak dzień w dzień,o tym kielczykowie.Gorzej niż za ,,rządów,, POlszewików.Przecież tego się już,QWA że tak powiem,nie da oglądać.I tak od 5 lat.KURSKIEMU coś dolega od 5 lat? Czy to polityka PISu?

RADOM to PIS.
2021-01-08 17:21:00

MUSIAŁEM.Przykład.Baba piernę.a w kielczykowie.I podają to w Wiadomościach,Panoramie,TELEEXPRESSie,TVP Info.I tak dzień w dzień,o tym kielczykowie.Gorzej niż za ,,rządów,, POlszewików.Przecież tego się już,QWA że tak powiem,nie da oglądać.I tak od 5 lat.KURSKIEMU coś dolega od 5 lat? Czy to polityka PISu?

RADOM to PIS.
2021-01-08 17:19:00

MUSIAŁEM.Przykład.Baba piernę.a w kielczykowie.I podają to w Wiadomościach,Panoramie,TELEEXPRESSie,TVP Info.I tak dzień w dzień,o tym kielczykowie.Gorzej niż za ,,rządów,, POlszewików.Przecież tego się już,QWA że tak powiem,nie da oglądać.I tak od 5 lat.KURSKIEMU coś dolega od 5 lat? Czy to polityka PISu?

RADOM to PIS.
2021-01-08 15:33:00

radzio,KOŃrad i lecho POtologiczny ,,marszand,, z rynku.Mianowany przez struzika (książe mazowsza-wielki łeb) z Płocka.

007
2021-01-08 14:31:00

Z tego co widzę to Konrad, Radosław, Leszek... A to reklamowane radio takie se.

0
2021-01-08 13:29:00

Radio 357 lepsze niż Nowy Świat ale i tak daleko im do Trójki nawet dzisiejszej

Ilona