Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Anna Kwiecień [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-12-02 08:25:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv była Anna Kwiecień, poseł PiS.

Cała rozmowa TUTAJ.

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (10)

0
2020-12-04 22:41:00

Gorszego ścieku niż to PO,to nie było,w histori Radomia.

Przeprosić i s P ier. O lać.
2020-12-02 18:11:00

Komentarz zablokowany.

Nie znam jej kto to jest?
2020-12-02 14:21:00

Ta p.jaczka nie jest z Radomia tylko z Jedlińska, a najlepiej niech wraca do pracy bo brakuje pielęgniarek tylko trzeźwych.

0
2020-12-02 13:44:00

Wysłuchałem tych wypowiedzi Anny Kwiecień około godz 8:00. Program trwał kilkanaście minut, a mnie łzy płyną nadal i nie mogę się postrzymać.

0
2020-12-02 11:40:00

Panie Frysztak co Pan zrobił dla Radomia gdy Pan był vice prezydentem miasta? po drugie ile Pan zdobył głosów wchodząc do sejmu?Krótko i na temat.

max
2020-12-02 11:39:00

Wil jest ładniejsza Frysztak dużo robi

****** jeszcze nie dotarło
2020-12-02 11:36:00

****** *** *****m ***** ***** **** to ****** a jak ***** damskie taczki

Anna
2020-12-02 10:47:00

wczoraj w dami/radiu rekord, dzisiaj w zebrze. Oprócz pokazywania się w mediach coś pani w ogóle robi jako poseł dla Radomia? Nigdzie nie mogę znaleźć Pani aktywności poselskiej, jedyna to pokazywanie się w radomskich mediach i opowiadanie bajek.

0
2020-12-02 10:32:00

Kończ waści panno, wstydu oszczędź

też bym się napił