Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Poseł Frysztak złożył siedem poprawek do budżetu państwa [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-11-30 16:05:00

Poseł Koalicji Obywatelskiej Konrad Frysztak złożył siedem poprawek dotyczących ziemi radomskiej i Radomia do budżetu państwa na 2021 rok. - Chcę, aby nasze miasto uzyskało dodatkowe fundusze na konkretne zadania i cele - wyjaśnił były wiceprezydent.

Wspomniane poprawki dotyczą:
1) Remont ul. Wolanowskiej - 17 mln zł
2) Przebudowa wiaduktu w ul. Żeromskiego - 60 mln zł
3) Budowa stadionu przy ul. Struga z dodatkowymi trybunami - 45 mln zł
4) Rozbudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - 27,5 mln zł
5) Budowa II etapu trasy N-S - 23 mln zł
6) Zakup karetki dla szpitala w Kozienicach - 750 tys. zł
7) Likwidacja składowiska nitrocelulozy w Pionkach - 10 mln zł

- Liczę, że poprawki poprą przede wszystkim posłowie PiS, którzy zostali wybrani z Radomia i ziemi radomskiej, w tym Andrzej Kosztowniak, Anna Kwiecień, Agnieszka Górska, Dariusz Bąk, Radosław Fogiel oraz Marek Suski. Mam nadzieję, że również radomscy radni PiS będą przekonywali swoich parlamentarzystów, aby zagłosowali za moimi poprawkami. Te inwestycje są naprawdę ważne dla naszego miasta. Mam nadzieję na ponadpartyjne porozumienie i współpracę - dodaje poseł Frysztak.

Więcej na załączonym poniżej wideo:

autor: dm

Wasze komentarze (33)

Siatkarze.
2020-12-08 22:41:00

Ooo? KOŃ fi DENT.

Daniel
2020-12-05 16:23:00

Wysoki jak brzoza a głupi jak koza nie ubliżając kozie

Radomiak.
2020-12-04 10:19:00

Składam poprawkę,żebyś sobie ,,mózg,, poprawił.Co ty możesz?Za cienki bolek jesteś.Robisz tylko pośmiewisko z Radomia.Dla swojego koryta.Byle na następną kadencję.Pouśmiechaj się szyderczo do Radomian.Tak jak po wyborach.Skończysz jak Ruszczyk i Rajkowski.Ale oni też,wkrótce odlecą.

Złodzieje.
2020-12-03 17:00:00

Będziesz siedział.

Wilk
2020-12-03 12:21:00

A dlaczego tylko siedem poprawek? Nie za mało panie pośle-ośle?

kolo
2020-12-03 09:47:00

nasz "wielki" parlamentarzysta zdaje się być specjalistą od działań kończących się niepowodzeniem. Ale, co tam! Przynajmniej nikt mu nie zarzuci braku aktywności co jest już zasadne w przypadku pani kluzik, która chyba ostatni raz w Radomiu była podczas kampanii wyborczej.

Inrerpelacja w sprawie RCS.
2020-12-03 00:53:00

Popraw lepiej RCS.Bo Neumann ci nie pomoże.Pójdzie siedzieć z tobą i resztą patologi z PO.Ludzie pamiętają,jak po wyborach,uśmiechałeś się szyderczo do wyborców.

0
2020-12-02 11:36:00

Panie Frysztak co Pan zrobił dla Radomia gdy Pan był vice prezydentem miasta? po drugie ile Pan zdobył głosów wchodząc do sejmu?Krótko i na temat.

Do Kamil
2020-12-01 16:08:00

I co z tej aktywności wynika ? Poprawki, interpelacje i co ?????? NIC ! Więcej aktywności fizycznej,bo wygląda nieciekawie

Radomiak.
2020-12-01 16:01:00

Boże.Za co nas pokarałeś,tym clownem..ówno może,ale byle na wizji.A może plebs go wybierze,na następną kadencję.

Radomiak.
2020-12-01 15:58:00

Boże.Za co nas pokarałeś,tym clownem.

wielką kupę
2020-12-01 12:43:00

Co zrobił poseł Frysztak dla Radomia?

0
2020-12-01 12:39:00

Kamil stul pysk jak masz bredzić lewacki ośle

Kamil
2020-12-01 11:01:00

Jedyny poseł z ziemi radomskiej, który jest aktywny. Uczyć się od niego!!!!

gada do głupich bo oni go wybrali
2020-12-01 10:08:00

Aktywność tego pajaca polega na tym, że jadąc do Warszawy w poniedziałki. Wysiada po drtodze z samochodu pod poczta na Malczewskiego, ***** co mu ślina na jęzor przyniesie i jedzie dalej. Tydzien zaliczony

na pohybel lewactwu
2020-12-01 10:05:00

Odrzucvili durne zasady stworzone przez Witkowskiego a nie projekt. Lewacki cymbale nie manipuluj.

Peło , eselde i peesel forever.
2020-12-01 09:26:00

PRZYPOMNIJCIE SOBIE PEŁWCY , JAK ODRZUCALIŚCIE WSZYSTKIE POPRAWKI DO BUDZETU PAŃSTWA POSŁÓW PIS Z RADOMIA ,NIE WSPOMINAJĄC JUŻ MALUTKĄ KWOTE 5 MNL.ZŁ NA BUDOWĘ SZPITALA PRZEZ ÓWCZESNEGO POSŁA PIS SOŃTĘ.

PiS bez rozumu
2020-12-01 07:48:00

Na wczorajszej radzie miejskiej PiS odrzucił rządowy projekt budowy mieszkania plus. BRAWO WY!

PiS STOP!
2020-12-01 07:33:00

Słychać pisowskie wycie...... znakomicie!!!!

0
2020-11-30 23:25:00

KRETYN!!!

 1 2 >