Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Część woj. mazowieckiego znalazła się w programie Polska Wschodnia

Radom on-line / 2020-11-20 17:23:00

Po 11 latach starań samorządowców z terenu województwa mazowieckiego, rząd wyraził zgodę na uwzględnienie Mazowsza regionalnego w Programie Operacyjnym Polska Wschodnia+ - poinformował prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Foto: UM Radom

To dla naszego miasta i wielu innych gmin z terenu województwa wielka szansa na dodatkowe pieniądze z Unii Europejskiej, a tym samym na rozwój. Teraz czekamy na szczegóły - dodaje prezydent.

autor: dm

Wasze komentarze (21)

moro
2020-11-24 20:05:00

To już nawet widać z jaką szaloną determinacją "mały Napoleon" organizuje nam kasę z Unii . Przecież dla tej sekty Unia to wróg , zaborca , zdemoralizowany krwiopijca więc jakim prawem liczą na jakąkolwiek kasę ?

Przeprosić Radom i s P ier. O lać.
2020-11-23 23:01:00

Radom dziękuje Bogu za PIS ,,Radomscy,, lokaje (PO) trzaskowskiego z WALCawki i struzika (księcia mazowsza-wielkiego łba) z Płocka to dno-dna.

lemingi bronić
2020-11-23 22:23:00

"W budżecie województwa mazowieckiego jest ponad 1 mld zł na inwestycje"!!! Ile dla regionu radomskiego? Brawo panie Rajkowski. Jest pan nic nie mogący, podobnie jak D.Tusk. Kogo pan tam reprezentuje? Czy Konrad Frysztak, wygadany poseł, łaskawie skomentuje działania R. Rajkowskiego?

Nadia
2020-11-23 13:51:00

Komentarz zablokowany.

RADOM to PIS.
2020-11-21 18:19:00

Komentarz zablokowany.

Czerwone MANIFESTacje z zarazą PO Radomiu.
2020-11-21 12:19:00

Komentarz zablokowany.

0
2020-11-21 11:22:00

***** ***

Płock i POpaprańce,okradali Radom przez ... 20 lat.
2020-11-21 10:22:00

Struzik.Pakuj walizki,razem z tym twoim Rajkowskim.Płock aut.

Gerard
2020-11-21 09:56:00

do www, Nawet gdyby rząd zgodził się na ten bat, to potem EU i tak obciąłby nam te fundusze pod przykrywką "praworządność" i robiłby tak do momentu, gdyby władza się zmieniła na taką broniącą obcych interesów kosztem Polaków. Taki Lewandowski, Boni i reszta tylko czekają.

Hub
2020-11-21 09:25:00

Czy się komuś PIS podoba czy nie to patrząc z perspektywy naszej małej radomskiej ojczyzny, to póki co najlepsza opcja. Po prostu w szeregach PiSu mamy mocne radomskie lobby i widać tego efekty. Struzik z tymi nutsami to już dawno powinien wyskoczyć, kto go blokował, koalicjant z PO?

www
2020-11-21 07:35:00

To dobrze, jest tylko jedno "ale". Rząd polski bardzo stara się o to by fundusze dla nas były bardzo zredukowane, więc i ta "dobra" wiadomość może oznaczać niewiele lub nic.

mareczek68
2020-11-21 06:08:00

Jeżeli Polska zgłosi weto do budżetu UE to region też dostanie pieniądze ???

Województwo radomskie.
2020-11-21 04:29:00

Wszystko tylko nie Płock i struzik (książe mazowsza),ze swoim prywatnym ,,lotniskiem,, w Modlinie,które zbankrutowało.

Sprawiedliwość ludzka.
2020-11-21 04:17:00

Witkowski pod sąd.

Czerwone MANIFESTacje z ZARAZĄ PO Radomiu.
2020-11-21 03:53:00

POlszewiki w Radomiu,mają krew na rękach.A ludzie padają jak muchy.

RADOM to PIS.
2020-11-21 00:51:00

I co by ten biedny Radom zrobił,bez PANI Kwiecień z PIS.Czy bez PANÓW z PIS:Kaczyński.Suski,Fogiel,Bielan,Skurkiewicz,Kosztowniak.Jeśli kogoś pominąłem przepraszam.P.S.Proszę o wskazanie,co zrobił dla Radomia,ten tam,to ten tam,konHad z PełO lub ta,jak jej tam,kluzik-rostkowska ze Ślunska.Albo wcześniej radosław czy kopacz.Nie licząc tego,że oboje w Sejmie,głosowali przeciwko budowie,hali sportowej w Radomiu.Bo inaczej PAN Kosztowniak,dawno by ją postawił.

RADOM to PIS.
2020-11-20 23:41:00

witkowski.Coś się słabo ,,starałeś,, Bo kielczykowo,jest w tym programie od zawsze.I to były WASZE POlszewskie ,,rządy,, Szczególnie w stosunku,do Radomia.P.S.Radom dziękuje Bogu za PIS.

szmul rozenzwaig
2020-11-20 20:55:00

Witkowskiemu jak zwykle nic się nie podoba, szczególnie nie podoba się wizja niechybnej utraty władzy....

radomianin
2020-11-20 20:39:00

Nareszcie dobra informacja dla subregionu radomskiego. Łupiono nas kosztem Warszawy. A Marszałek już ma ból głowy. Jak On będzie dzielił kasę ?

X
2020-11-20 18:52:00

Widać strach przed podziałem Mazowsza jeszcze parę miesięcy i Radom stolicom Mazowsza tak trzymać PIS

 1 2 >