Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Marek Suski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-11-20 08:51:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Marek Suski, poseł PiS.

autor: dm

Wasze komentarze (95)

do 12.04
2020-11-20 12:32:00

Przede wszystkim, wykształcenie Pana Suskiego wszyscy znają i słyszą. Sugerując, że jest mądry nie oznacza, że jest inteligenty. W tym konkretnym przypadku te dwie kwestie nie idą w parze, ani jedno ani drugie.

do najlepsze cytaty Su.kiego
2020-11-20 12:14:00

Wracając do zawodów, czyli jako nastolatek nosił długie włosy i tak mu zostało i został...... PERUKARZEM.... hahahahahahahha

do 12.04
2020-11-20 12:12:00

Z jego oczu bije tęsknota za rozumem.

PiS STOP
2020-11-20 12:09:00

Typowy przedstawiciel pisowskich elyt.

Frysz***
2020-11-20 12:04:00

A kórrzy to radomscy członkowie PO są mądrzejsi od Suskiego co ? Milczycie bo zwyczajnie takich nie ma.

Symbole upadku "Populizmu i Socjalizmu"
2020-11-20 12:02:00

To trzeba mieć talent, aby za jednej kadencji wkurzyć: sędziów,kobiety, górników, przedsiębiorców, rolników, medyków, foliarzy i artystów. A wykształcenia niektórych z nich są radomianie z wykształceniem takim: perukarz, kelner, piekarz, konserwator........

PILNE!
2020-11-20 11:42:00

Słychać wycie pislamistów......ZNAKOMICIE!!!!!

RADOM to PIS.
2020-11-20 11:34:00

09:04;09:05;09;13;09;17;09;21 toooo? Taaak zgadliście.To LUCJANna.Rzeczniczka wicia,frycia&wspólników.Debil/ka nad debil/kami.Zawsze twierdziłem,że to POlszewscy POmyleńcy.A ,,Radomskie,, PełO nie chce województwa,bo to tchórze i błazny,wykonujące polecenia Trzaskowskiego i struzika (księcia mazowsza) z Płocka.Ludzie gdzie wyście mieli rozum,jak żeście na TO ,towarzystwo wzajemnej adoracji głosowali.Jeszcze zarazę roznieśli tymi swoimi MANIFESTacjami po całym Radomiu i regionie.A ludzie teraz,padają jak muchy.P.S.A TY LUCJANna,walnij jak zawsze ćwiare dykty,bierz łopatę i DO ROBOTY na drugą zmianę.

BARDZO PILNE!
2020-11-20 11:24:00

Rozszyfrowano skrót PO: "Przestępcza Organizacja"

kb
2020-11-20 11:00:00

jaki jest, taki jest, ale przynajmniej próbuje wyciągnąć to biedne miasto z powiatowego zaścianka. Nie lubię PIS, ale tutaj się z nimi zgadzam, to jedyna opcja, żeby powstać z marazmu. Tylko niestety postawa lokalnych struktur PO jest zastanawiająca. Dla nich nie ważne jest czy to województwo powstanie, ale ważniejsze żeby pisowi się nie udało. Naprawdę nie potrafię tego zrozumieć, że mając na celu dobro mieszkańców, którzy ich wybrali, nie mogą się przyłączyć do tej idei i ją wspierać, a nie kombinować z jakimiś uchwałami, że wszystkie urzędy muszą być w Radomiu. Wiadomo, że to się nie uda, bo musimy mieć też przychylność Płocka, Siedlec i innych. A bez tego może nie dojść do uchwalenia przepisów. Tak więc moi drodzy z PO (na których nota bene głosowałem) - chcecie, żeby to miasto rozwijało się jak Kielce, Rzeszów czy Olsztyn? Czy mamy nadal być w lidze z Ostrołęką, Sieradzem czy też Chełmem np. (oczywiście nic nie ujmując tym miastom). Dogadajcie się cholera, będziemy mieli tylko jedną szansę i albo ją wykorzystamy albo już musimy tylko czekać na jakąś wojnę bo inaczej nic się nie zmieni....

najlepsze cytaty Su.kiego
2020-11-20 09:21:00

"Czy znana jest Panu osoba o pseudonimie "CARYCA"? -Nie znam CARYCY. jedyną którą znam, to Katarzyna. -Katarzyna. A może Pan podać nazwisko? - Katarzyna Wielka. BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

najlepsze cytaty Su.kiego
2020-11-20 09:17:00

" kiedyś jako nastolatek, miałem długie włosy i jak jeździłem autostopem, to kierowcy się zatrzymywali w NOCY, myśląc, że to DZIEWCZYNA......." ciekawe co było dalej...... buhahahhahahahaha

najlepsze cytaty Su.kiego
2020-11-20 09:13:00

Caryca, mordo ty moja, ludzki Pan BUHAHAHAHA

TO KONIEC PiSu
2020-11-20 09:05:00

a Caryca przypomniał sobie o Radomiu, sp.eprzaj Dziadu do Grójca.

PILNE!
2020-11-20 09:04:00

Rozszyfrowano skrót PiS: "Populizm i Socjalizm"

pierwsza  < 3 4 5