Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Marek Suski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-11-20 08:51:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Marek Suski, poseł PiS.

autor: dm

Wasze komentarze (95)

Wypad z Radomia do Grójca
2020-11-21 08:08:00

Panie grójecki teleskopowy karateko mafijny kaczdodanie pierwszy będziesz siedział też jako pierwszy. Za tuszowanie pedofilii pedofila księdza kapelana karateki z Pionek. Solidarnie i o mój Boże nawet Jarek Ci nie pomoże. A jak nie wiesz o co chodzi to jesteś ruski teleskopowy kiep i dostaniesz nie raz parasolką od Kobiet w łeb

Wypad z Radomia do Grójca
2020-11-21 08:08:00

Panie grójecki teleskopowy karateko mafijny kaczdodanie pierwszy będziesz siedział też jako pierwszy. Za tuszowanie pedofilii pedofila księdza kapelana karateki z Pionek. Solidarnie i o mój Boże nawet Jarek Ci nie pomoże. A jak nie wiesz o co chodzi to jesteś ruski teleskopowy kiep i dostaniesz nie raz parasolką od Kobiet w łeb

Wypad z Radomia do Grójca
2020-11-21 08:08:00

Panie grójecki teleskopowy karateko mafijny kaczdodanie pierwszy będziesz siedział też jako pierwszy. Za tuszowanie pedofilii pedofila księdza kapelana karateki z Pionek. Solidarnie i o mój Boże nawet Jarek Ci nie pomoże. A jak nie wiesz o co chodzi to jesteś ruski teleskopowy kiep i dostaniesz nie raz parasolką od Kobiet w łeb

Wypad z Radomia do Grójca
2020-11-21 08:08:00

Panie grójecki teleskopowy karateko mafijny kaczdodanie pierwszy będziesz siedział też jako pierwszy. Za tuszowanie pedofilii pedofila księdza kapelana karateki z Pionek. Solidarnie i o mój Boże nawet Jarek Ci nie pomoże. A jak nie wiesz o co chodzi to jesteś ruski teleskopowy kiep i dostaniesz nie raz parasolką od Kobiet w łeb

Wypad z Radomia do Grójca
2020-11-21 08:07:00

Panie grójecki teleskopowy karateko mafijny kaczdodanie pierwszy będziesz siedział też jako pierwszy. Za tuszowanie pedofilii pedofila księdza kapelana karateki z Pionek. Solidarnie i o mój Boże nawet Jarek Ci nie pomoże. A jak nie wiesz o co chodzi to jesteś ruski teleskopowy kiep i dostaniesz nie raz parasolką w łeb

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:52:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:52:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:52:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:52:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:52:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:52:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:52:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:51:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:51:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:51:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:51:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:51:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:51:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:51:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

Pisiory bogo bojne idziemy na wojnę?
2020-11-21 01:51:00

Dzień dobry. Przywiozłem na taczkach gnój dobry. Przed furtką wywalam i zapraszam bo taczki mam wolne. Mogę na Carycę do chlewu podrzucić

 < 1 2 3 4 5 >