Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

HydroTruck odpadł z Pucharu Polski

dm 2020-11-19 12:12:00

W meczu 1/16 finału Pucharu Polski piłkarki HydroTrucku Radom przegrały u siebie 1:2 z ligowym rywalem - Rekordem Bielsko-Biała.

Wszystkie bramki padły w przeciągu ośmiu minut drugiej połowy. Najpierw dwukrotnie trafiały rywalki, a później gola strzeliła Ola Szydło. To było jednak za mało, aby wygrać z Rekordem i przejść do kolejnej rundy, więc HydroTruck kończy niezły dla siebie rok porażką.

HydroTruck Radom - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:0)
Aleksandra Szydło 60 - Katarzyna Włodarczyk 52, Karolina Czyż 54

HydroTruck: Snopczyńska - Mućka, Bińkowska, Barczak, Molenda (65. Kosiarska), Płóciennik (62. Sobczak), Stasikowska, Zielińska (59. Rosińska), Mazurkiewicz, Szydło, Chmura.