Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Mateusz Tyczyński [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-10-29 08:40:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był Mateusz Tyczyński, wiceprezydent Radomia.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej.

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (12)

Agnie
2020-10-30 15:31:00

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie

Ilona
2020-10-30 14:07:00

Ta Tyczyńska to baba z broda czy chłop? Kim on się czuje?

Kibole.
2020-10-30 08:00:00

Co wam dał Witkowski i wspólnicy? A co dla Radomia robi PIS,że szlajacie się p11111111 1o ulicacach i zarażacie ludzi.Przynosicie wstyd dla miasta.

Kibole.
2020-10-30 07:55:00

Co wam dał Witkowski i wspólnicy? A co dla Radomia robi PIS,że szlajacie się po ulicacach i zarażacie ludzi.Przynosicie wstyd dla miasta.

Do czasu.
2020-10-30 07:40:00

Tchórze i zabójcy z PO.

0
2020-10-29 11:21:00

A dlaczego radne PO ze swoimi brzydkimi pusiami nie protestują na tym spacerze obywatelskim?

do radom
2020-10-29 10:21:00

Chodził, chodził -przejrzyj zdjęcia z pierwszych manifestacji. Co prawda w masce, ale jest na kilku zdjęciach i bez problemu można go poznać. W tym czasie urząd miejski praktycznie nie działa i nie można w nim nic załatwić.

W4T78
2020-10-29 10:15:00

popieram ' Radom to PIS 'ten pan to sie nadaje do cyrku lub kabaretu. Najlepiej jakby rzad za nich wszystko zrobil. Do roboty Lopata i na budowe RCS a nie sie lansowac po mediach Poziom intelektualny zerowy. On dla mnie to jest nikim

RADOM to PIS.
2020-10-29 09:45:00

Do 09:16;09:19 nie pisz cymbale za dwie osoby.Muszę uświadamiać radomian,że to POtologia,chociaż i tak to wiedzą,bo WY cykory,boicie się własnego cienia.I nic nie napiszecie.Za nic mają życie ludzkie,te sługusy trzaskowskiego i struzika.Ważniejsze ICH lewe interesy.Zobaczymy co będzie,jak wkrótce ZARAZA ZACZNIE ZABIJAĆ RADOMIAN.Jesteście POlszewska SWOŁOCZ,co roznosi DŻUMĘ PO mieście.Odpowiecie za to.WILGOĆ JEST? Więcej z POspólstwem,nie dyskutuję.Nie ta liga.

m
2020-10-29 09:19:00

Módl się bracie o rozum bo zdrowia na hejt ci wystarcza !Czarne podniebienie ,czarna szata a piekło to ich dom !

0
2020-10-29 09:16:00

do"RADOM to PIS. 2020-10-29 09:05:00". W dobie gdy nie było jeszcze internetu to tylko twoja rodzina wiedziała żeś głupi.

RADOM to PIS.
2020-10-29 09:05:00