Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Radosław Witkowski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-10-15 09:03:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Rozmawiała Aneta Pieńkowska.

autor: dm

Wasze komentarze (23)

my
2020-10-16 14:29:00

Opozycja złapała wiatr w żagle. Mają gdzieś chorych. Liczy się jedynie walka z PISem. Nawet Giertych usiłował z siebie zrobić Blidę

Do RADOSŁAWa MAŁYSAą.
2020-10-15 22:23:00

VIWAT.TY tęczowa .ipa jesteś.Kwiczysz jak wszystkie PrOstytutki z PrO sty tucji.A i tak,wszyscy radomianie cię olewają.Jesteś taka POwiatowa cichodajka.

Do RADOSŁAWa MAŁYSAą.
2020-10-15 22:23:00

VIWAT.TY tęczowa .ipa jesteś.Kwiczysz jak wszystkie PrOstytutki z PrO sty tucji.A i tak,wszyscy radomianie cię olewają.Jesteś taka POwiatowa cichodajka.

Viwat Caryca i zawsze pis dziewica jego
2020-10-15 18:47:00

Zboczone kaczeńce komentują. Na pohybel pisowskim ujom !

Viwat Caryca i zawsze pis dziewica jego
2020-10-15 18:47:00

Zboczone kaczeńce komentują. Na pohybel pisowskim ujom !

Viwat Caryca i zawsze pis dziewica jego
2020-10-15 18:47:00

Zboczone kaczeńce komentują. Na pohybel pisowskim ujom !

Viwat Caryca i zawsze pis dziewica jego
2020-10-15 18:47:00

Zboczone kaczeńce komentują. Na pohybel pisowskim ujom !

Viwat Caryca i zawsze pis dziewica jego
2020-10-15 18:47:00

Zboczone kaczeńce komentują. Na pohybel pisowskim ujom !

Viwat Caryca i zawsze pis dziewica jego
2020-10-15 18:47:00

Zboczone kaczeńce komentują. Na pohybel pisowskim ujom !

0
2020-10-15 16:40:00

Zabierać tego kombinatora Witkowskiego.Pamiętać trzeba o Frysztaku i reszcie kliki.P.S.Stadion i hala.Koszt tyle co międzynarodowe lotnisko.To jest dopiero numer.P.S.Do czasu.

Daniel
2020-10-15 15:39:00

Wojska Polskiego następna inwestycja w terminie bliżej nieokreślonym

do Radom to (nie) PiS
2020-10-15 14:35:00

PGZ

0
2020-10-15 13:55:00

Najlepszy prezydent od wielu lat. Nie uwikłany w żadne afery i kombinacje pseudobiznesowe jak poprzednicy. BRAWO !!!!

RADOM to PIS.
2020-10-15 13:20:00

Pokażcie mi jedną rzecz,którą pO zrobiło,a nie spierd....ło.

CBA.
2020-10-15 12:19:00

Będziesz siedział.

kon by sie usmial
2020-10-15 11:51:00

dziekujemy za dziurawe ulice

Dziękujemy panie prez dęcie
2020-10-15 11:18:00

Dziękujemy za darmowe przejazdy komunikacją miejską dla uczniów i studentów

0
2020-10-15 11:14:00

Nie dacie rady Radkowi. PiS już nawet w uchu prezesa chudnie

znowu Witkowskiego to nie interesuje
2020-10-15 11:07:00

Za prace na budowie Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga odpowiada firma Betonox Construction z Sopotu. Termin zakończenia według harmonogramu, to połowa stycznia 2021 roku.

degrengolada miasta
2020-10-15 10:58:00

Symbol zacofania miasta.

 1 2 >