Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Andrzej Kosztowniak zakażony koronawirusem

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-10-01 13:40:00, aktualizacja: 2020-10-01 14:59:00

Poseł PiS to kolejny radomski polityk, który zaraził się wirusem SARS-CoV-2. Wcześniej koronawirusa wykryto u prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego i wiceministra obrony narodowej, Wojciecha Skurkiewicza.

Niestety, badanie potwierdziło u mnie obecność koronawirusa. Od soboty przebywam na kwarantannie. Jedyny objaw to brak smaku. Życzę wszystkim dużo zdrowia - napisał na Facebooku poseł Kosztowniak.

autor: dm

Wasze komentarze (22)

RADOM to PIS.
2020-10-07 01:12:00

Panie pośle KOSZTOWNIAK.Radom DZIĘKUJE wam wszystkim (PIS).I dużo zdrowia.

RADOM to PIS.
2020-10-07 01:10:00

WIADOMOŚĆ dla Radomia i regionu radomskiego.PODZIAŁ MAZOWSZA w LISTOPADZIE.BRAWO PIS.sruzik (książe mazowsza) pakuj mandżur.frysztak TY clownie,gdzie jesteś?

RADOM to PIS.
2020-10-07 01:10:00

WIADOMOŚĆ dla Radomia i regionu radomskiego.PODZIAŁ MAZOWSZA w LISTOPADZIE.BRAWO PIS.sruzik (książe mazowsza) pakuj mandżur.frysztak TY clownie,gdzie jesteś?

RADOM to PIS.
2020-10-07 01:09:00

WIADOMOŚĆ dla Radomia i regionu radomskiego.PODZIAŁ MAZOWSZA w LISTOPADZIE.BRAWO PIS.sruzik (książe mazowsza) pakuj mandżur.frysztak TY clownie,gdzie jesteś?

joker
2020-10-06 09:00:00

spisek PO. pozarażali celowo wszystkich wyznawców PiS z Radomia.

Maks
2020-10-05 13:32:00

Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do niego Panie Pośle

Wolf
2020-10-03 12:10:00

Frysztak jest za duży aby go mały koronawirus dopadł. On łeb swój pusty nosi w chmurach

0
2020-10-03 12:06:00

nie znam chłopa! A co on mnie obchodzi ???

RADOM to PIS.
2020-10-02 11:29:00

Komentarz zablokowany.

Respirator - oświadczenie-
2020-10-02 09:25:00

Zdrowiej Pan bo pękniesz z otyłości. Co to za pies Suskiego co powonienie stracił. Do uśpienia. Zdrowia bo na rozum już od dawna za póżno

Respirator - oświadczenie-
2020-10-02 09:25:00

Zdrowiej Pan bo pękniesz z otyłości. Co to za pies Suskiego co powonienie stracił. Do uśpienia. Zdrowia bo na rozum już od dawna za póżno

Respirator - oświadczenie-
2020-10-02 09:25:00

Zdrowiej Pan bo pękniesz z otyłości. Co to za pies Suskiego co powonienie stracił. Do uśpienia. Zdrowia bo na rozum już od dawna za póżno

Respirator - oświadczenie-
2020-10-02 09:25:00

Zdrowiej Pan bo pękniesz z otyłości. Co to za pies Suskiego co powonienie stracił. Do uśpienia. Zdrowia bo na rozum już od dawna za póżno

Respirator - oświadczenie-
2020-10-02 09:25:00

Zdrowiej Pan bo pękniesz z otyłości. Co to za pies Suskiego co powonienie stracił. Do uśpienia. Zdrowia bo na rozum już od dawna za póżno

Respirator
2020-10-02 09:24:00

Komentarz zablokowany.

007
2020-10-02 08:13:00

To był najlepszy Prezydent w historii Radomia, teraz rządzi nami leń i nieudacznik!

123
2020-10-01 21:55:00

JA TEZ MAM KATAR... LUDZIE TO ZWYKLY WIRUS ON NIE zabija HAHAHAH

RADOM to PIS.
2020-10-01 18:17:00

DUŻO ZDROWIA PANIE POŚLE.

hahaha
2020-10-01 17:33:00

Podział Mazowsza i wybory do sejmików? Nie w tym roku. PiS rezygnuje

Do oko
2020-10-01 15:50:00

A ty już zgłosiłes się?

 1 2 >