Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Konrad Frysztak o budowie trasy S12: Mam nadzieję, że poseł Kosztowniak w końcu przestanie wstrzymywać prace [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-09-29 15:01:00, aktualizacja: 2020-09-29 15:15:00

Poseł Andrzej Kosztowniak z PiS zagłosował podczas sejmowej Komisji Finansów, przeciwko poprawce o dofinansowaniu budowy trasy S12 na odcinku Piotrków Trybunalski - Radom - powiedział na konferencji poseł KO, Konrad Frysztak.

WIDEO - TUTAJ.

Były wiceprezydent Radomia poinformował, że ostatnie spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi Ekspresowej S12, odbyło się 13 lutego 2020 roku. - Wspólnie z posłami KO, złożyliśmy pismo do przewodniczącego tego zespołu, posła Kosztowniaka, z prośbą o wskazanie terminu, w którym zespół się spotka i będzie mógł obradować. Mam nadzieję, że poseł Kosztowniak w końcu przestanie wstrzymywać prace i pozwoli na to, abyśmy mogli się dowiedzieć, kiedy ta inwestycja będzie realizowana - mówił Konrad Frysztak.

- Ciągle nie znamy nawet wariantu przebiegu trasy S12! Czas zadać publicznie pytanie: dlaczego Andrzej Kosztowniak wstrzymuje tak ważną dla radomian i mieszkańców ziemi radomskiej inwestycję? - zapytał poseł KO.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (41)

RADOM to PIS.
2020-10-10 06:52:00

KOnHAD-reklamacja.PrOfanacja? Kremacja? O przepraszam.Interpelacja?

0
2020-10-07 17:34:00

Co zqa kretyn mogł głosować na coś takiego jak Frysztak

Darek
2020-10-06 09:18:00

Cóż Pan Frysztak zgarnął sporo kasy do kieszeni i może uda mu się jeszcze więcej :))))), na obwodnicy z całą rodzinę się ustawił finansowi a na hali pewnie też ładnie przytną. Tyle kasy co na nią pójdzie to byśmy mieli dwie takie.

Lucjan.
2020-10-05 18:19:00

Co za młotek.

Daniel
2020-10-03 10:52:00

Wysoki jak brzoza a głupi jak koza nie ublżając kozie

Czaban
2020-10-02 15:25:00

Czy po za opowiadaniem głupot potrafi zrobić coś?

RADOM to PIS.
2020-10-01 14:27:00

ROZLICZYĆ KONhADA,za wszystkie JEGO ,,inwestycje,, Resztę bandy czworga też.

RADOM to PIS.
2020-10-01 10:20:00

Komentarz zablokowany.

0
2020-09-30 18:03:00

17:42.To RADOSŁAWa MAŁYSAą.

Lucjan.
2020-09-30 18:02:00

Komentarz zablokowany.

0
2020-09-30 16:04:00

Panie frysztak, nie jest pan nawet śmieszny. Pan ubliża inteligencji tysięcy radomian.

RADOM to PIS.
2020-09-30 09:53:00

Komentarz zablokowany.

RADOM to PIS.
2020-09-30 09:40:00

To zakłamane towarzystwo,prawda w oczy kole.O 06:17 TO NIE JA.A wy w redakcji o tej godzinie,jeszcze śpicie? Bo POtologia,bruździ w moim kochanym Radomiu.od rana.P.S.A o 01:15 pisałem,że WY POpaprańce,HONORU nie macie.WASZ wpis (nie pierwszy raz),tylko to potwierdził.

Ihahahahahahahahaha
2020-09-30 07:31:00

Dajcie owsa i więcej suchego chleba

Sergiusz
2020-09-30 05:27:00

Biedny ten Radom. Ale tak się dzieje kiedy chłopi napływowi zaczynają rządzić w tak dużym mieście. Frysztak może wróć do swojej Kowalanki? Miałbyś bliżej do Krychnowic, przepięknej dzielnicy.

RADOM to PIS.
2020-09-30 01:15:00

O co mi chodzi? Najpierw trzeba być w porządku,a później się czepiać ludzi (PIS).Co od lat,robią dużo dobrego dla Radomia.A co zrobił frysztak? Przykład? Hala miał kosztować 67 milionów.A będzie pewnie około 250.Jeszcze jakieś pytania? Tylko żeby być człowiekiem,trzeba mieć honor.A nie szopy robić,dla koryta.I przynosić WSTYD miastu.Jak JEGO kolesie,w Brukseli.

0
2020-09-30 00:55:00

Po co człowieku się kompromitujesz? O co Tobie chodzi?

RADOM to PIS.
2020-09-30 00:27:00

Znowu ten karierowicz,kosztem Radomia.Pamiętam jak pluł,na radomskie lotnisko.Zawodnik to samo.Albo jak Witkowski z Kopacz,głosowali w Sejmie,przeciw budowie hali sportowej w Radomiu.Kiedy poseł Kosztowniak,chciał ją wybudować.Dawno by stała,gdyby nie POpaprańce.

DVB
2020-09-29 23:30:00

Komentarz zablokowany.

Adam
2020-09-29 22:09:00