Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Prezydent Radomia zakażony koronawirusem

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-09-27 11:55:00, aktualizacja: 2020-09-27 13:07:00

Niestety, przeprowadzone testy potwierdziły u mnie obecność koronawirusa. Leczenie na tym etapie nie wymaga pobytu w szpitalu - poinformował na Facebooku prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Radosław Witkowski

Sanepid wdraża odpowiednie procedury, by zadbać o bezpieczeństwo osób, z którymi miałem kontakt. Po wystąpieniu pierwszych objawów, odizolowałem się, więc krąg osób narażonych na zakażenie bez wątpienia ograniczyłem. Najbliższe kilkanaście dni w zarządzaniu miastem będzie trudne - liczę, że radni wspólnie z moimi zastępcami poświęcą się rozwiązywaniu problemów, które przed nami. Trzymajcie kciuki! Uważajcie na siebie i swoich bliskich - dodał prezydent.

autor: dm

Wasze komentarze (41)

PrO sty tucja,PrO sty tucja.
2020-10-10 07:00:00

Do 12:11.Lucjan bo się posikasz PrO sty tutko.Potrzebny tu jesteś,jak qwie majtki.

lucjan
2020-10-01 12:11:00

co za łach udra podszywa się pode mnie, ja już nie dyskutują z pisowskimi de bilami bo nic to nie daje

RADOM to PIS.
2020-09-30 11:57:00

Radom nie ma prezydenta.

LUCJAN.
2020-09-29 09:22:00

Komentarz zablokowany.

w PO nie wierzą w pandemię
2020-09-28 19:25:00

Ze zdjęcia widać, że ten ignorant jest zadowolony, ze ma koronawirusa.

1212
2020-09-28 17:01:00

https://www.youtube.com/watch?v=5S7n7Icaq5c&t=341s

0
2020-09-28 13:11:00

Zobaczcie ,,zdjęcie,, Witkowskiego w Echu Dnia.Tylko ciemnogród,mógł go wybrać na prezydenta.Po prostu jedna manipulacja,a nie zdjęcie.Kpiny z wyborcow.

0
2020-09-28 11:54:00

Ło matko i córko.

Radomianie
2020-09-28 11:32:00

Duzo zdrowia życzymy !!!

Maks
2020-09-28 08:44:00

Prezydentowi Witkowskiemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

0
2020-09-28 08:15:00

Urzędasy powracały do ,,pracy,, w UM.Jak pracują?

0
2020-09-28 07:44:00

,,0 2020-09-27 22:01:00 Jak zwalniał pracownika,chorego na raka,to nie płakał w mediach." MOJE PYTANIE BRZMI O KOGO CHODZI, KOGO NIBY WITKOWSKI ZWOLNIŁ? PISZ ALBO NIE SIEJ PROPAGANDY, Z CHOROBY SENSACJI SIE NIE ROBI

0
2020-09-28 07:43:00

Od kiedy miał objawy? Po co przylaził do pracy?

0
2020-09-28 07:41:00

Od kiedy miał objawy? Po co przylaził do pracy?

0
2020-09-27 22:01:00

Jak zwalniał pracownika,chorego na raka,to nie płakał w mediach.

bart
2020-09-27 21:38:00

Zdrowia życze. Zastanawia mnie prawdopodobieństwo zarażenia się kraj 35 mln albo te testy są o d××× potłóc.

zielony
2020-09-27 21:33:00

mimo to ze nie głosowałem na Pana Prezydenta w tym momencie nie ma to najmniejszego znaczenia... zdrowia życzę

Kładka Radka.
2020-09-27 21:33:00

Komentarz zablokowany.

0
2020-09-27 20:09:00

Lucjan nie przynudzaj tylko wybjerdalai

0