Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Dariusz Wójcik [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-09-25 08:44:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Dariusz Wójcik, radny PiS.

Rozmawiała Aneta Pieńkowska.

autor: dm

Wasze komentarze (27)

RADOM to PIS.
2020-09-26 10:55:00

Dlaczego PAN Wójcik wygląda jak facet.Wicia wygląda jak narcyz.Zaś frycia wygląda,jakby za chwilę,miała jej PrOteza wypaść.

0
2020-09-25 20:07:00

Ilu tu inteligentnych bezobjawowo...

0
2020-09-25 20:06:00

Co ze sprawą znajomych pana W??? Coś cicho o Rosie .... A RGM cały czas promuje jak widać ....

Do małysa co zjadł szczepionkę lisa vel lucjanna mała anna
2020-09-25 18:45:00

Do trolla który przypadkowo zjadł szczepionkę przeznaczoną dla lisa niestety na de bila z PO zadziała odwrotnie od zamierzonego celu :D i tak bełkocze x20 . Ja wiem ja wiem normalny inteligentny człowiek zrozumie za pierwszym razem,a de bil musi sobie utrwalić 20 razy hahahaha

RADOSŁAWa MAŁYSAą vel LUCJANna.
2020-09-25 17:32:00

Postawiłam klocka na ,,radomskie,, pO.

PiS TO JEDNA WIELKA CIOTA
2020-09-25 16:30:00

Wójcik zaszczepiony p wściekliżnie ale jeszcze nie wykastrowany. Kasta pisu ma sie dobrze

PiS TO JEDNA WIELKA CIOTA
2020-09-25 16:30:00

Wójcik zaszczepiony p wściekliżnie ale jeszcze nie wykastrowany. Kasta pisu ma sie dobrze

PiS TO JEDNA WIELKA CIOTA
2020-09-25 16:30:00

Wójcik zaszczepiony p wściekliżnie ale jeszcze nie wykastrowany. Kasta pisu ma sie dobrze

PiS TO JEDNA WIELKA CIOTA
2020-09-25 16:30:00

Wójcik zaszczepiony p wściekliżnie ale jeszcze nie wykastrowany. Kasta pisu ma sie dobrze

0
2020-09-25 16:29:00

Wójcik zaszczepiony p wściekliżnie ale jeszcze nie wykastrowany. Kasta pisu ma sie dobrze

RADOM to PIS.
2020-09-25 13:23:00

Dlaczego PAN Wójcik wygląda jak facet,a wicio i frycio jak dwie ... ciotki z Płocka?

RADOM to PIS.
2020-09-25 13:16:00

PISdoJARKA to: RADOSŁAWa MAŁYSAą vel LUCJANna vel HALyNA.Co od lat wyzywa radomian od qew i .weli.TY to jesteś w na forum potrzebny,jak Qwie majtki.P.S.Sorry.Taki mamy klimat.

PiSDojarka teraz będą donosić do prokurenta Kaczora Jarka
2020-09-25 13:10:00

Lotnisko tylko że następne etapy będą kosztować razy dwa to co sobie LOT założył. Panie Sobie Raj bohaterze w dobrej wierze psi pisu frajerze z całą resztą. Lotnisko miało być nazwane im. JP II.

PiSDojarka teraz będą donosić do prokurenta Kaczora Jarka
2020-09-25 13:10:00

Lotnisko tylko że następne etapy będą kosztować razy dwa to co sobie LOT założył. Panie Sobie Raj bohaterze w dobrej wierze psi pisu frajerze z całą resztą. Lotnisko miało być nazwane im. JP II.

PiSDojarka teraz będą donosić do prokurenta Kaczora Jarka
2020-09-25 13:09:00

Lotnisko tylko że następne etapy będą kosztować razy dwa to co sobie LOT założył. Panie Sobie Raj bohaterze w dobrej wierze psi pisu frajerze z całą resztą. Lotnisko miało być nazwane im. JP II.

PiSDojarka teraz będą donosić do prokurenta Kaczora Jarka
2020-09-25 13:09:00

Lotnisko tylko że następne etapy będą kosztować razy dwa to co sobie LOT założył. Panie Sobie Raj bohaterze w dobrej wierze psi pisu frajerze z całą resztą. Lotnisko miało być nazwane im. JP II.

PiSDojarka teraz będą donosić do prokurenta Kaczora Jarka
2020-09-25 13:09:00

Lotnisko tylko że następne etapy będą kosztować razy dwa to co sobie LOT założył. Panie Sobie Raj bohaterze w dobrej wierze psi pisu frajerze z całą resztą. Lotnisko miało być nazwane im. JP II.

obserwator
2020-09-25 12:25:00

czy ktoś wie po ile są teraz działki.........

Maks
2020-09-25 11:45:00

Zacznijcie pisać pod imieniem i nazwiskiem i po problemie kto był pierwszy. Ja np. już rok temu mówiłem i pisałem, że lotnisko Modlin to bankrut, które Struzik utrzymuje przy życiu kroplówkami z kieszeni mazowieckich podatników.

RADOM to PIS.
2020-09-25 11:33:00

Panie Darku.O tym że ta ,,hala sportowa,, będzie kosztować 250 milionów,piszę już od roku.Tak samo jak pisałem ,dawno przed innymi,żeby nazwać radomskie lotnisko,Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976.To uwaga do niektórych osób w Radomiu.Które sobie uzurpują pomysł,nadania takiej nazwy lotnisku.

 1 2 >