Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Łukasz Zaborowski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-09-14 08:37:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był dr Łukasz Zaborowski, ekspert Instytutu Sobieskiego, prezes Radomskiego Towarzystwa Naukowego.

Rozmawiała Aneta Pieńkowska.

autor: dm

Wasze komentarze (26)

RADOM to PIS.
2020-09-17 15:47:00

rafal (MOJE MIASTO) i sruzik (książe mazowsza) to jakaś mafijna rodzina.Jak w Radomiu (banda czworga).Czas najwyższy,żeby POLSKI rząd z PISu,PO-zamiatał tą sitwę,raz na zawsze.pSL/pOtologia,nie może drążyć jak robactwo,całego Mazowsza.

RADOM to PIS.
2020-09-17 15:44:00

rafal (MOJE MIASTO) i sruzik (książe mazowsza) to jakaś mafijna rodzina.Jak w Radomiu (banda czworga).Czas najwyższy,żeby POLSKI rząd z PISu,PO-zamiatał tą sitwę,raz na zawsze.pSL/pOtologia,nie może drążyć jak robactwo,całego Mazowsza.

Maks
2020-09-16 11:34:00

Łukasz Zaborowski został pierwszym męczennikiem nowego województwa, gratuluję. Czaskowski podpity w klubie ogłasza, że miasto jest jego. Struzik takimi zwolnieniami pokazuje w podobnym stylu, że mazowsze jest jego. Jest tak długo na stanowisku, że w osobowości zaszły nieodwracalne zmiany JA=województwo. Odsunięcie struzikowej ekipy to jedyna droga do rozwoju tej części woj. Niestety perspektywa nowych wyborów się oddala i nie jest to żadna zasługa opozycji

Locals
2020-09-16 06:31:00

Czy po zwolnieniu dr Zaborowskiego z instytucji samorządu Mazowsza bo publicznie poparł podział regionu inni pracownicy samorządowi będą podpisywać lojalki? Na wierność miłościwie panującemu i jego przybocznym? Oto co naprawdę myślą o Radomiu i jego mieszkańcach "książęta" samorządowi.

Peło , peesel, eselde , razem forever.
2020-09-15 10:33:00

Cały anty-pis w RADOMIU był dumny po raz drugi z wyboru na przekór zdrowemu rozsądkowi , po podpuszczeniu ich przez G.W. i Salon na radnego WÓJCIKA z PIS i zrobieniu z niego z jednej strony kułaka a z drugiej bankiera z nieoszacowanymi ,ogromnymi funduszami ,których to nie chciał się pozbyć dla włodarzy w mieście z peło , kropkowców , bezpartyjnych , eselde , razem , wiosennych itd.

Wilk
2020-09-15 10:22:00

Głosowaliście przecież na takie osoby jak Struzik czy Rajkowski to czego się spodziewaliście?

SKANDAL .PSL POKAZUJE OBLICZE !!!
2020-09-15 09:49:00

ZA TEN WYWIAD PAN DR ZABOROWSKI ZOSTAŁ KARNIE ZWOLNIONY Z INSTYTUCJI PODLEGŁEJ STRUZIKOWI.PEŁO , PEESEL , ESELDE ,RAZEM SĄ OD ZARANIA DZIEJÓW PARTIAMI MIŁOŚCI , POROZUMIENIA , PLURALIZMU , ŚCIERANIA SIĘ POGLĄDÓW POLITYCZNYCH , CO WIDAĆ PO POCZYNANIACH I DZIAŁANIACH.

0
2020-09-14 22:01:00

RADOM MIASTEM WOJEWÓDZKIM ALE OD NASTĘPNEJ KADENCJI !!!

du
2020-09-14 18:57:00

podobno facet stracił fuchę u Marszałka Struzika. Zawód gościa urzędnik, nie zginie parę etacików jeszcze trzyma.

Kładka Radka.
2020-09-14 16:12:00

Odwołać tego kombinatora Radka-nieporadka.P.S.Rondo Radosława na Kolejowej za ... 40.000 tyś.

Dzisiaj ma zarośniętą.
2020-09-14 16:06:00

Radom miastem wojewódzkim to: jest tylko jedna psychiczna na forach.RADOSŁAWa MAŁYSAą (LUCJANna z Radomia.Tylko cały czas nicki zmienia.

Dzisiaj ma zarośniętą.
2020-09-14 16:06:00

Radom miastem wojewódzkim to: jest tylko jedna psychiczna na forach.RADOSŁAWa MAŁYSAą (LUCJANna z Radomia.Tylko cały czas nicki zmienia.

Dzisiaj ma zarośniętą.
2020-09-14 16:06:00

Radom miastem wojewódzkim to: jest tylko jedna psychiczna na forach.RADOSŁAWa MAŁYSAą (LUCJANna z Radomia.Tylko cały czas nicki zmienia.

0
2020-09-14 11:34:00

kollo - pis jeśli juz to ,,wywalczy" stołki dla suskiego i innych pisiaków. Samo miasto maja w d...

0
2020-09-14 11:33:00

Kollo - ty juz nie musisz robic testu, juz wiadomo że mózgu nie masz

0
2020-09-14 11:32:00

Powinno być: RADOM MIASTEM WOJEWÓDZKIM ALE OD NASTĘPNEJ KADENCJI !!!

kollo
2020-09-14 11:13:00

jakiś debil "@Radom miastem woj......" sugeruje, że jeżeli PiS nawet wywalczy status miasta wojewódzkiego dla Radomia to i tak powinien oddać władzę w łapy koleżków pana Frysztaka. Kiedy ostatnio robiłeś sobie test na IQ?

Peło , peesel i eselde razem forever
2020-09-14 10:34:00

W dzisiejszym Echu Dnia jest artykuł Red.Petza o katastrofalnej sytuacji finansowej lotniska Modlin ,tak faworyzowanego przez Struzika z ferajną..Całkowicie niedawno pojawiały się artykuły o wspanialej tam sytuacji ,aby tylko dokonać RADOMIOWI.Lekką ręką dofinansowano bankruta kwotą 50 mln.zł!!!Za to wybudowano by u nas nowy szpital,lub coś bardzo tu potrzebnego.Tam już od dawna powinny wiedzieć organy ścigania....

Peło , peesel i eselde razem forever
2020-09-14 10:17:00

W dzisiejszym Echu Dnia jest artykuł Red.Petza o katastrofalnej sytuacji finansowej lotniska Modlin ,tak faworyzowanego przez Struzika z ferajną..Całkowicie niedawno pojawiały się artykuły o wspanialej tam sytuacji ,aby tylko dokonać RADOMIOWI.Lekką ręką dofinansowano bankruta kwotą 50 mln.zł!!!Za to wybudowano by u nas nowy szpital,lub coś bardzo tu potrzebnego.Tam już od dawna powinny wiedzieć organy ścigania....

kollo
2020-09-14 09:30:00

ot! mądrego to i posłuchać przyjemnie. Dlaczego pan Witkowski nie otacza się takimi ludzmi tylko miernotami?

 1 2 >