Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Szpital na Tochtermana wraca do normalnej pracy

Radom on-line / 2020-09-09 13:23:00, aktualizacja: 2020-09-09 14:14:00

Od 28 września Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego wróci do normalnej pracy. Decyzją wojewody, nasz szpital przestanie być jednoimiennym - poinformował wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

Od 15 września mamy mieć zabezpieczonych 26 łóżek dla pacjentów chorych lub z podejrzeniem COVID-19, w tym trzy łóżka intensywnej terapii. Wypełnimy to polecenie. Jednocześnie ruszamy z przygotowaniami do uruchomienia normalnej działalności pozostałych oddziałów. Niezbędne jest przeprowadzenie napraw i remontów, likwidacja śluz, czyszczenie oddziałów oraz przygotowanie infrastruktury pracowni i zakładów diagnostycznych. Mamy na to czas do 28 września i tego terminu dotrzymamy - dodaje wiceprezydent.

autor: dm

Wasze komentarze (10)

Czy Struzik (książe Mazowsza) już zszedł?
2020-09-10 11:33:00

Frysztak ty clownie.Będziesz siedział razem ze wspólnikami.

Same sukcesy.
2020-09-09 20:55:00

Jak kiedyś podliczą to wyjdzie że w tym jednoimiennym bylo najwięcej zgonów w Polszy.

józefów
2020-09-09 16:59:00

tochterman czy juz przygotowujecie się do ciężkiej pracy??????/hahaha

józefów pozdrawia
2020-09-09 16:58:00

tochterman go

haahahahhhaaaaaa jozefów
2020-09-09 16:53:00

pozdrawiam sor z tochtermana - wreszcie robota was czeka

słaby siatkarz
2020-09-09 16:32:00

A czy ten POwalony poseł ktorego tak ładnie określił Rejczak zmieści się jełop w tym szpitalu?

personel
2020-09-09 15:16:00

Pozdrawiamy SOR z Józefowa. Szykujcie izolatki dla pacjentów z covidem. I nie zapomnijcie o kombinezonach

PRACOWNIK