Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Zobacz, jak wyglądają prace budowlane na lotnisku w Radomiu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Radom on-line / 2020-09-08 12:00:00, aktualizacja: 2020-09-08 18:37:00

Poniżej prezentujemy najnowsze zdjęcia, wideo i prezentacje dotyczącą Portu Lotniczego Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku.

autor: dm

Wasze komentarze (14)

mazur
2020-09-20 11:27:00

do LUX: masz rację i dlatego przenieście się do świętokrzyskiego, jednocześnie zabiegając o stolicę w nowym województwie. Nie dla podziału Mazowsza!

REFERENDUM.
2020-09-10 19:18:00

Komentarz zablokowany.

0
2020-09-10 11:15:00

Komentarz zablokowany.

...
2020-09-09 23:10:00

Komentarz zablokowany.

LUX
2020-09-09 00:33:00

Bo PO/KO/PSL jest przeciwko lotnisku w Radomiu oraz wydzieleniu Warszawy z mazowieckiego i ustanowieniu stolicy w Radomiu. Pokażcie mi, że jest inaczej.

Do 0
2020-09-08 21:27:00

Weź leki

0
2020-09-08 20:12:00

"Otóż to, nikt nie wie po co [jest ten miś], więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skale naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji ? który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia." - więc wiecie już po co jest to lotnisko pasażerskie !!!!!

Ruszczyku do dzieła
2020-09-08 18:21:00

TVN24 wraz z PO i Lewicą zaczęli akcję przeciw naszemu miastu. Posłaowie tych partii przyłączają się do akcjii przeciw naszemu miastu.

RADOM to PIS.
2020-09-08 16:47:00

NIE CHCEM ALE MUSZEM ... No to s P ierd O lać z Radomia,ze struzikiem (księciem Mazowsza) na czele.Lubię patrzeć,jak PAN Suski się uśmiecha,kiedy mówi o ostatnim księciu Mazowsza w .... województwie radomskim.KONIEC wycieczek po całym świecie,za Mazowsza krwawicę.Buuuuuuha,ha,ha.P.S.PANIE Kaczyński,Radom dziękuje.

RADOM to PIS.
2020-09-08 16:47:00

NIE CHCEM ALE MUSZEM ... No to s P ierd O lać z Radomia,ze struzikiem (księciem Mazowsza) na czele.Lubię patrzeć,jak PAN Suski się uśmiecha,kiedy mówi o ostatnim księciu Mazowsza w .... województwie radomskim.KONIEC wycieczek po całym świecie,za Mazowsza krwawicę.Buuuuuuha,ha,ha.P.S.PANIE Kaczyński,Radom dziękuje.

Pozbyć się PO z miasta jak najszybciej
2020-09-08 16:19:00

PIS chociaż coś dla Radomia robi a PO w postaci Witkowskiego i takich ograniczonych ludzi jak Wilk doprowadziła do degrengolady miasta.

0
2020-09-08 15:40:00

Kolejne etapy budowy będą wyglądały inaczej. Chyba że pis powie że cena nie gra roli. A jak już pod klucz uruchomią to będą cargo z Włoch wozili śmieci.

RADOM to PIS.
2020-09-08 15:36:00

SERCE ROŚNIE.witkowski z frysztakiem. Porównajcie sobie PORZĄDEK NA LOTNISKU a WASZ ,,porządek na rCS,,P.S.Referendum.

Pomnik nieudacznictwa PO
2020-09-08 14:12:00

A jak wyglądają prace RCS?