Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

22 mln zł dla Radomia?

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-08-07 08:48:00, aktualizacja: 2020-08-07 08:57:00

Złożyliśmy wniosek o wsparcie finansowe dla naszego samorządu w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Z tego programu, Radom ma dostać ponad 22 mln złotych - poinformował prezydent Radosław Witkowski.

Foto: UM Radom

- Zostaną one wykorzystane na realizację miejskich inwestycji. Jak tylko pieniądze trafią na nasze konto, podejmiemy decyzję o tym, które zadania sfinansujemy z tych pieniędzy - dodaje.

autor: dm

Wasze komentarze (16)

Pieniądze na ul .M.FOŁTYN.
2020-08-11 10:40:00

TO JEST OGROMNY WSTYD , ABY ULICA UPAMIĘTNIAJĄCA 14 NA LICIE OSÓB ZASŁUŻONYCH DLA RADOMIA PANI MARIA FOŁTYN MIAŁA TAKI KOSMICZNY WYGLĄD I MUSZĄ BYĆ TAM WRESZCIE ZAINWESTWANE PIENIĄDZE NA ZMIANĘ TEGO ZŁEGO WIZERUNKU MIASTA.

pederasta
2020-08-10 21:20:00

Panie Witkowski jak pan zrobi Radom miastem wolnym od ideologii LGTB to forsa się znajdzie

olo
2020-08-10 11:35:00

@SBoczeniec powinien wyluzować, bo go żółć zaleje! Oto argumenty sfrustrowanych przegranych! SBoczeńcowi widać stoi bez przerwy i nie ma gdzie tego rozładować, bo mu sperma na rozum bije! A teza moja jest następująca: Tak beznadziejnych władz miejskich, które zaprzepaściły tyle szans na dotacje czy dofinansowanie z różnych ośrodków władzy centralnych, lokalnych, europejskich czy innych nie było i miejmy nadzieję już nie będzie!

Picery i SBoczeńcy
2020-08-08 10:37:00

Jak biorą od kogoś pieniądze to przynajmniej Witkowski je wydaje zgodnie z przeznaczeniem. Za fuszerki nie płaci. PiS to jedna wielka fucha Kaczyńskiego. Jeszce jak się im to wytyka to śmieją się Qtasy od ucha do ucha . Pierwszy kabel Suski jeszcze mu podszeptuje przy łóżku z Bielanem też do ucha. Dudą się do Kaczyńskiego na kolanach modli" aniele Jarku stróżu mój ty zawszy przy mnie stój" Ponad 10 mln obywateli im odpowiada . A taki fuj, bo Kaczyńskiemu i fuj od poczęcia nie stawał i nie staje

Picery i SBoczeńcy
2020-08-08 10:37:00

Jak biorą od kogoś pieniądze to przynajmniej Witkowski je wydaje zgodnie z przeznaczeniem. Za fuszerki nie płaci. PiS to jedna wielka fucha Kaczyńskiego. Jeszce jak się im to wytyka to śmieją się Qtasy od ucha do ucha . Pierwszy kabel Suski jeszcze mu podszeptuje przy łóżku z Bielanem też do ucha. Dudą się do Kaczyńskiego na kolanach modli" aniele Jarku stróżu mój ty zawszy przy mnie stój" Ponad 10 mln obywateli im odpowiada . A taki fuj, bo Kaczyńskiemu i fuj od poczęcia nie stawał i nie staje

Picery i SBoczeńcy
2020-08-08 10:36:00

Jak biorą od kogoś pieniądze to przynajmniej Witkowski je wydaje zgodnie z przeznaczeniem. Za fuszerki nie płaci. PiS to jedna wielka fucha Kaczyńskiego. Jeszce jak się im to wytyka to śmieją się Qtasy od ucha do ucha . Pierwszy kabel Suski jeszcze mu podszeptuje przy łóżku z Bielanem też do ucha. Dudą się do Kaczyńskiego na kolanach modli" aniele Jarku stróżu mój ty zawszy przy mnie stój" Ponad 10 mln obywateli im odpowiada . A taki fuj, bo Kaczyńskiemu i fuj od poczęcia nie stawał i nie staje

0
2020-08-07 22:54:00

Podstawowa inwestycja to ul. Marii Fołtyn. Jej stan to obraza patronki i kompromitacja w oczach inwestorów i przemysłowców.

Ggh
2020-08-07 16:17:00

Moze parking na kelless krauza wyremintuja

olo
2020-08-07 12:40:00

@www. wiem, że te pieniądze dzielił Mateusz. Chodzi mi właśnie o to jakie starania podejmowali Qń, nieoceniona pani Kluzik oraz nasze dzielne władze miejskie aby wyrwać jak największy kęs, a wiedzieć będziemy o tym dopiero kiedy dowiemy się ile dostały płock i siedlce.

Wyborca Dudy
2020-08-07 10:51:00

Najpierw to trzeba odzyskać z powrotem status województwa radomskiego-Radom a później poprostu budować unowocześniać miasto.Kazdy się cieszy raduje że coś robią w Radomiu ale ttakie coś to powinno być 40 lat temu co robią a mamy 2020 rok

Radomis
2020-08-07 10:40:00

W Radomiu jest potrzebne około 3 miliardy złotych,aby zrobić w całym mieście porządek,wszystkie drogi i chodniki , PUP nowy a ten na Łukasika nadaje się dla niepelno sprawnych,nowe biuro budynek rejestracji aut ,nie może być na Kilińskiego w centrum,ruch i zanieczyszczenia powietrza w centrum,dużo do zrobienia jest.Budowac budować i jeszcze raz budować,potrzebne 3 miliardy.Dworzec centralny jest potrzebny nowy gdzieś na północy Radomia a ten jest tylko dla mieszkańców okolic Radomia,

www
2020-08-07 10:06:00

Jakie starania władz miejskich!!! To premier Morawiecki podjął decyzję o wsparciu samorządów. A samorządowcy jak Witkowski, czy posłowie jak Frysztak mówili że premier jeździ po Polsce i wręcz czeki bez pokrycia. To znaczy że Witkowski i Qń chcą te pieniądze czy nie???

ooo
2020-08-07 10:02:00

kiedy Struzik bedzie w wiezieniu

0
2020-08-07 09:34:00

A co tam panie prezydencie na temat solicy województwa w Radomiu pan sądzi.

Adam S
2020-08-07 09:32:00

Proszę ogłosić Radom miastem wolnym od idei LGTB

olo
2020-08-07 09:27:00

a ile dostał płock? a siedlce? Dopiero po uzyskaniu pełnej informacji będziemy mogli ocenić starania naszych dzielnych władz miejskich.