Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Baraże o awans do PKO Ekstraklasy: Radomiak w finale przegrywa z Wartą

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2020-07-31 17:40:00, aktualizacja: 2020-07-31 19:40:00

W finałowym meczu barażowym o awans do PKO Ekstraklasy, piłkarze Radomiaka Radom przegrali w Grodzisku Wielkopolskim 0:2 z Wartą Poznań. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Mateusz Kupczak z rzutu karnego... Podopiecznym trenera Dariusza Banasika należą się jednak ogromne brawa za cały sezon 2019/2020!

Warta Poznań - Radomiak Radom 2:0 (0:0)
Mateusz Kupczak 67 (k), 83 (k)

Warta: 1. Adrian Lis - 7. Michał Grobelny, 5. Bartosz Kieliba, 16. Aleks Ławniczak, 3. Jakub Kiełb - 19. Mariusz Rybicki, 21. Mateusz Kupczak, 6. Łukasz Trałka, 22. Robert Janicki (58, 10. Adrian Laskowski), 11. Michał Jakóbowski - 9. Łukasz Spławski (75, 20. Mateusz Szczepaniak).

Radomiak: 1. Cezary Miszta - 14. Damian Jakubik (86, 97. Dominik Sokół), 16. Mateusz Cichocki, 55. Meik Karwot, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro (86, 70. Merveille Fundambu), 11. Michał Kaput, 7. Mateusz Michalski, 10. Rafał Makowski, 6. Adam Banasiak (71, 22. Maciej Górski) - 27. Damian Nowak.

Żółte kartki: Trałka, Kieliba, Grobelny, Szczepaniak, Jakóbowski, Laskowski - Kaput, Leândro, Górski.
Czerwona kartka: Mateusz Szczepaniak (90. minuta, Warta, za drugą żółtą).

Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).


Tekstowa relacja na żywo - "minuta po minucie" - TUTAJ.

autor: Damian Markowski

Wasze komentarze (31)

witoldo
2020-08-05 08:59:00

Dla Radomiaka i piłkarzy BRAWA. Według mnie karnych nie było. Sędzia wykazał się refleksem dla Warty i dał karne z kapelusza. Oceniając sytuację poza sportową, Radomiak nie miał prawa wejść. Szkoda, ale nic się nie zmieniło.

covid-19:
2020-08-03 14:20:00

Cycu - debil. To komplement, prawda jest bowiem dużo gorsza.

Cycu
2020-08-02 22:42:00

Nie Radomiak był zainteresowany awansem lecz Legia. Dalej. Brat przestał sędziować ponad 20 lat temu. Dlaczego? Brat sędziował mecz w pewnym mieście. Gdy wysiadł z pociągu natychmiast pojawił się facet by po krótkiej rozmowie bez ceregieli chciał wręczyć bratu kopertę z pieniędzmi.Koperty nie wziął. To był ostatni jego mecz. Wycofał się z sędziowania. Od jakiegoś czasu dochodziły głosy gdzie i kto ustala wyniki meczów.

Stefan
2020-08-02 09:29:00

Ryży / nie mylić z Tuskiem / sam kiedyś mówił, że jest lepszy od Deyny. Kobyła się śmieje do dziś. Ostatnio mówił / sam słyszałem /, że Radomiak nigdy nie awansuje. Razem z niejakim Frankowskim cel swój osiągnęli. Przecież to jest chore. Na ch... ten VAR, skoro i tak robią co chcą.

Kibicka
2020-08-02 08:44:00

Zaradny Podlewski jeszcze telewizora się nie dorobił. Tłumy kibiców przed Urzędem. Bez maseczek, rąk dezynfekcji. Uwierzyli Morawieckiemu pandemii ni ma. Ciul się z kibolami lansował. Miasto mu vipowskie i dla syna przed bolszym ekranem posadowiło.

Kibic obiektywny
2020-08-01 23:08:00

Ile bramek strzelił Radomiak Warcie w tym sezonie? Może niech to będzie jakąś wykładnią całej tej sytuacji.

spokojny do czasu
2020-08-01 19:02:00

Coraz bardziej mnie w.qurwiają wpisy broniarza o nicku "0". Chętnie skułbym cw..wi ryja.

0
2020-08-01 18:30:00

Chyba niektórzy przeceniają możliwości bezdomnej drużyny Radomiaka.

do radomian:
2020-08-01 18:09:00

Toruń przeprasza za Frankowskiego. Wybaczcie, jeśli możecie...

pozdrowienia:
2020-08-01 18:06:00

VAR-ta !!! Co ?! TY K.....WO !!!

Gosc
2020-08-01 17:45:00

Nie jestem kibicem Radomiaka ale to co się stało na boisku wyjęte z czapy karne to dno polskiego sedziowania jak widać w PZPN nic się nie zmieniło

Prysztak
2020-08-01 14:56:00

h20 a co ty tam możesz wiedzieć dzieciaku

h2o
2020-08-01 14:17:00

Pisanie o tym, że Radomiak nie był zainteresowany awansem, to czysty kretynizm... Mecz ewidentnie wydrukowany przez sędziego z Torunia. Dno, nie sport, w tym momencie...

0
2020-08-01 13:21:00

Radomiak nie był szczególnie zainteresowany awansem. Klub się cały czas chybocze finansowo.

do Dell:
2020-08-01 13:00:00

Szacun pełny, kolego, sam bym tego lepiej nie ujął. "Sędzia"z Torunia nazywa się Bartosz Frankowski, zapamiętajcie dokladnie, Frankowski. Boniek, wynocha z PZPN-u, skoro tolerujesz takie wałki. Dziękujemy zawodnikom za serce i walkę do końca, ale w tym zeszmaconym i skorumpowanym kraju to nie wystarczyło. Pozdrawiam prawdziwych kibiców, a chuynia z tego forum won, do broniarzy !!!

zagadka
2020-08-01 10:33:00

Warta, VARta czy Farta?

Aldzia
2020-08-01 10:32:00

Banasik z tymi czerwonymi kartkami tylko się ośmiesza. Bądź pan poważnym człowiekiem trenerze. Wiek już nie ten by robić z siebie pośmiewisko.

Pitkowski
2020-08-01 09:32:00

Boniek=Tusk obaj ryży i fałszywi

Prysztak
2020-08-01 09:18:00

Radomiak ani organizacyjnie ani pieniężnie ani mentalnie nie był gotowy na awans. A co wy myślicie, że miasto wyłożyło by grosz? Za rok nawet nie wiemy czy Radomiak przetrwa te nieszczęsne Puławy.

Dell
2020-08-01 08:23:00

Pisanie, ze Radomiak nie chcial awansowac to w du.pe sobie wsadzcie. Gowno wiecie. Wszyscy chcieli awansu jak pojawila sie mozliwosc. Natomiast rudy kindybal razem ze skorumpowanym frankowskim nie widzieli Radomiaka w eklapie i 2 karne dla bezpieczenistwa zrobili. Sedzienu nalezy sie pomnik w Poznaniu bo wydrukowal mecz. Ile wzial? Musial sporo, skoro pilkarze Radomiaka mieli do podzialu "pare" groszy za awans. Zlodziej frankowski. Szacunek pilkarze za walke, walke przeciwko 12 wkladom do koszulek poznanskich, bo o ich kibicach nie wspomne. Przez szacunek dla nas. bRRawo pilkarze. Glowa do gory. Wynik meczu wypaczony przez zlodzieja z torunia.

 1 2 >