Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radomski sztab Rafała Trzaskowskiego komentuje sondażowe wyniki wyborów [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-07-12 21:53:00

Oficjalne wyniki poznamy zapewne nad ranem, ale pierwsze wskazują na minimalne zwycięstwo Andrzeja Dudy (50,4%). Poniżej komentarz radomskiego sztabu Rafała Trzaskowskiego (49,6%).

autor: dm

Wasze komentarze (13)

Dogen
2020-07-20 20:12:00

Radomski sztab Czaskoskiego najlepiej zrobi szukając azylu gdzieś daleko, gdzie nie ma umowy o ekstradycję. Bo jak zaczniemy zdrajców rozliczać to nie będzie wtedy tłumaczenia, ze dawny kolega... szczególnie jak kara śmierci wroci.

Po
2020-07-15 08:15:00

PO wypijmy za błędy . He he

Q
2020-07-15 08:14:00

Spotkanie PO w grzybki piwnym w wieczór wyborczy. Pozostaje pić do białego rana, co nie Radek? Ci ludzie nie wyglądają na poważny zespół i poważna partie tylko na przypadkowe zbiorowsko ludzi. I tak wyglada przypadkowo rządzenie Radomiem. Przykro patrzeć

kollo
2020-07-14 10:50:00

te ich miny warte są wszystkich pieniędzy świata!

Gigi
2020-07-13 17:35:00

P. Ruszczyk to pewnie po obejrzeniu wystawy o bocianie czarnym w radomskim muzeum pofrunie na stołek prezesa w jakiejś spółeczce....

Frysztakodebil
2020-07-13 10:01:00

Najbardziej inteligentna osoba jest dyrektorem muzeum. To symbol stanu radomskiej inteligencji.

Polska wygrała
2020-07-13 09:26:00

Inteligencja radomska. Śmiechu warte.Super prezydent pani Kalinowska zapomniała o wyborach?

0
2020-07-13 09:08:00

A gdzie Ruszczyk i Rajkowski?

ser
2020-07-13 09:07:00

Co za wstyd.To dowód na upadek miasta

0
2020-07-13 09:07:00

A gdzie Ruszczyk i Rajkowski?

Yaaeee hmmmm
2020-07-13 08:39:00

Inteligencja Radomska hahahah

po
2020-07-13 07:56:00

sztab trzaskowski, kalinowsk , ruscyk. kwiat rycerstwa polskiego

Marcin
2020-07-13 01:47:00

???????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????