Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Patryk Jaki zachęcał w Radomiu do głosowania na Andrzeja Dudę [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-07-05 08:39:00, aktualizacja: 2020-07-05 15:44:00

Patryk Jaki wziął udział w spotkaniu z mieszkańcami Radomia. - Dziś nasi konkurenci, których emanacją jest Rafał Trzaskowski, wprost wymieniają wadę prezydenta Dudy, mówiąc: "Im tylko zależy na interesie Polski". Co się z nami stało? Od kiedy to jest obelga? - m.in. mówił europoseł PiS.

- Stawką tych wyborów, jest wybór między silną a słabą Polską (...). Nie ukrywam, że przyjechałem tutaj dlatego, żeby przekonać państwa do tego, aby wybrać Polskę biało-czerwoną. Ja jestem bardzo dumny z Polski. Wystarczy zobaczyć na naszą historię... Proszę państwa, wybierzmy Polskę silną, wybierzmy prezydenta Andrzeja Dudę. Teraz liczy się każdy głos, który może zadecydować o tym, czy się cofniemy o pięć lat, czy będziemy się tak dalej dynamicznie rozwijać, jak to ma miejsce za rządów zjednoczonej prawicy - powiedział poseł Jaki.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

Dziś z kolei do Radomia przyjechała Beata Szydło. Była premier około godz. 12:00 wzięła udział w spotkaniu, które odbyło się na Placu Corazziego.

autor: dm

Wasze komentarze (70)

redakcja
2020-07-10 15:08:00

Lucjan, a TW Justyna to nie mama Rafalali?

lucjan
2020-07-09 12:26:00

do TW Justyna 2020-07-06 18:29:00 ty byłeś jesteś i zdech niesz kuuuurrwwwwąąą

Andrzej Duda moim prezydentem
2020-07-06 20:24:00

Bukmacherzy i jasnowidz Jackowski stawiają zdecydowanie na Dudę. To tak jak ja.

true
2020-07-06 20:13:00

ej Jaki ilu Twoj były szef wsadził do pierdla ludzi za afery vatowskie ? a ilu ty za afera amber gold ? jestescie smiesni okrągły stół ma sie dobrze

Andrzej Duda moim prezydentem
2020-07-06 19:55:00

Schetyna i wyborcy którzy spowodowali pobyt Cimoszewicza i Millera w Brukseli to śmiecie

Rudzielec
2020-07-06 19:05:00

A skąd te nazwisko Kornhauser?

TW Justyna
2020-07-06 18:29:00

Komentarz zablokowany.

Andrzej Duda moj prezydent
2020-07-06 18:09:00

Głosujemy na Polaka a nie na kosmopolitę popieranego przez Niemców

Ideologia LGBT i Islamiści
2020-07-06 18:08:00

Nie zapominajcie o tym w niedzielę podczas wyborów

Niemiec
2020-07-06 17:59:00

A żona Dudy to jakie ma pochodzenie? Agata Kornhauser-Duda - Polka z krwi i kości.

gej
2020-07-06 09:33:00

Komentarz zablokowany.

Adolfina
2020-07-06 08:14:00

Tylko dlaczego Duda "tłumy" rączką i PALUSZKAMI JAK STARA CIOTA MACHA I KOGO TYM GESTEM POZDRAWIA. Biedroń nawet bardziej męskie miny i pozdrowionka robi.

Adolfina
2020-07-06 08:14:00

Tylko dlaczego Duda "tłumy" rączką i PALUSZKAMI JAK STARA CIOTA MACHA I KOGO TYM GESTEM POZDRAWIA. Biedroń nawet bardziej męskie miny i pozdrowionka robi.

Adolfina
2020-07-06 08:13:00

Tylko dlaczego Duda "tłumy" rączką i PALUSZKAMI JAK STARA CIOTA MACHA I KOGO TYM GESTEM POZDRAWIA. Biedroń nawet bardziej męskie miny i pozdrowionka robi.

Do Abc
2020-07-05 22:58:00

Masz racje, powinno się głosować na Mira, Rycha i Zbycha. Wtedy szybko wrócimy do poziomu państwa ch...j, du...a i kamieni kupa. O to chodzi?

Ja
2020-07-05 21:42:00

Znikal mój post.prosilam by pewna osoba piszaca komentarze doinfirmowala się kogo p.prezydent ulaskawil i z jakiego powodu A nie wypisywala tutaj brednie.jestem rozczarowana redakcjo. Poczytajcie co tu ludzie wypisuję i zróbcie z tym porządek

Abc
2020-07-05 21:35:00

Komentarz zablokowany.

PO to zło
2020-07-05 21:22:00

Czaskoski na kanclerza Niemiec

Andrzej Duda mój prezydent
2020-07-05 21:06:00

Głosujemy na Polaka a nie na kosmopolitę popieranego przez Niemców

true
2020-07-05 20:02:00

glosowali za 5G GMO nie wystapili z Konwencji Stambulskiej której Dudus obiecał zrealizowac Jedwabne czyli okłamywanie od 2001 r cały świat że polacy mordowali żydów gdzie ta ekshumacja obiecana w 2015 r Jonny Daniels zabronił ? :)))

 1 2 3 >  ostatnia