Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Marta Michalska-Wilk [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-07-03 08:37:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom była Marta Michalska-Wilk, przewodnicząca klubu radnych Koalicji Obywatelskiej.

Rozmawiała Aneta Pieńkowska.

autor: dm

Wasze komentarze (18)

0
2020-07-07 11:19:00

Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek

trakt
2020-07-04 14:49:00

Pani Wilk dlaczego w sobotę 4.07.2020 r. stojąc przed targowiskiem Korej namawialiście ludzi do głosowania na Trzaskowskiego ? Przecież na targowisku większość ludzi to prości ludzie, bez wykształcenia mohery , katole (cytuje wypowiedzi członków POKO) Kolejne pytanie dlaczego staliście z ulotkami zamiast ze sztachetami i z żelazem ?

przywodcy maja wyborców w głębokim poważaniu
2020-07-03 16:12:00

PIS pomaga Dudzie w kampanii a PO swojemu nie. Pożądany przyjazd Grodzkiego, Budki i Schetyny do Radomia

Wojtek
2020-07-03 13:44:00

A od czego dyrektorem jest Pani Wilk? Od pokazywania się w radomskich mediah?

po
2020-07-03 12:22:00

michalska -wolk i dyrektor hahaha to dlatego radpec tak wysokie ceny ma

Milena
2020-07-03 12:17:00

Ta pani w Radpec ponoć niczym się nie zajmuje. Jest panią dyrektor.

po
2020-07-03 11:09:00

a co w radpecu slychac, cene ciepła znowu podwyzszają?

Kamil
2020-07-03 10:41:00

A czym ta pani zajmuje się w Radpec?

Brawo PIS
2020-07-03 10:17:00

Premier Szydło przyjedzie do Radomia w niedzielę i około godz. 12:00 weźmie udział w spotkaniu, które zaplanowano na Placu Corazziego.

przegrany Trzaskowski
2020-07-03 10:15:00

A tęczowemu Rafałowi Grodzki, Schetyna czy Budka nie chcą pomagać?

J23
2020-07-03 09:48:00

Pani Wolf---O jejku jejku jejku jak ona nie pasuje do Radomia to naprawdę ,kto ją wogóle wybiera??? Dlaczego nie chce wrócić do swojej ojczyzny ?? Ona tak mi przypomina ten film j-23 grupa Wolf..

henio
2020-07-03 09:41:00

Ciotę Hołownię pani nie pochwaliła a to błąd na miarę wywalenia pani z PO

stop farmazonom
2020-07-03 09:38:00

Pani Marto Trzaskowski doznał dotkliwej porażki w Radomiu a 12 lipca to będzie jego katastrofa i przy okazji kolejna pani kompromitacja.

zmobilizowała mnie pani
2020-07-03 09:28:00

Jak widzę Wilk Michalską, Frysztaka, Witkowskiego, Budkę i Grodzkiego to wiem na kogo zagłosuję

Gej
2020-07-03 09:26:00

A dlaczego nic nie było o homoseksualistach? Tęczowa Marta niech jakąś paradę równości zorganizuje.

Dąb
2020-07-03 09:20:00

Wystapcie o dotacje dla filnu Sekretarz Januszu Prokopiaku. Za 900 tys to wy możecie wypić za zdrowie prezydenta Witkowskiego i jego szybkie odwołanie

Martyna
2020-07-03 09:16:00

Pani radna to w czasie urlopu zalicza wizyty w telewizjach i radiach? Co chwile panią gdzieś widać. Czy pani bywa w swojej pracy w Radpecu? Jeśli takich pracowników mamy utrzymywać to wcale nas dziwić nie powinno, że ciepło coraz droższe.

wstyd redakcjo
2020-07-03 09:12:00