Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Władysław Kosiniak-Kamysz w Radomiu: Przywrócimy wspólnotę i bezpieczeństwo. Zbudujemy silną Polskę [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-06-14 18:23:00

W przedostatni kampanijny weekend nasze miasto odwiedził prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, kandydat tej partii na urząd prezydenta RP - Władysław Kosiniak-Kamysz. Spotkanie z wyborcami odbyło się na Placu Corazziego.

- Radom to bardzo dumne, ale i bardzo gościnne miasto (...). Potrzebujemy prezydenta zdroworozsądkowego, prezydenta centrum. Jeżeli chcecie mieć prezydenta wszystkich Polaków, który nie obraża się na wszystkich, którzy myślą inaczej niż on, wybierzcie Władysława Kosiniaka-Kamysza - rozpoczął Adam Duszyk.

Marszałek woj. mazowieckiego - Adam Struzik z kolei stwierdził: - PSL, Koalicja Polska, oferuje najlepszego swojego przywódcę, oferuje człowieka, którego z jednej strony charakteryzuje młodość, determinacja, żywotność, a z drugiej - odpowiednie doświadczenie. Dziś to on powinien wziąć odpowiedzialność za urząd prezydenta RP, z wielu powodów, m.in. musimy przywrócić ład konstytucyjny w naszym kraju.

- Zdecydowałem się na start w wyborach prezydenckich, już w listopadzie 2019 roku, jako pierwszy spośród kandydatów, którzy dziś startują. Zrobiłem to już wtedy, bo poważnie traktuje Polaków. Uważam, że start w wyborach, to nie może być wypadek przy pracy, to nie może być wynik tego wypadku, to nie może być chwilowy kaprys, chęć jakiegoś zaistnienia. To musi być przemyślana decyzja, z programem, z wartościami, z kierunkiem działania - powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.

Następnie szef PSL dodał: - Mam swoje doświadczenie, ale i osiągnięcia. O tym, że Polacy oczekują współpracy, wiem od dawna, bo od wielu miesięcy spotykam się z moimi rodakami. Zgoda buduje, a wszystko, co nas dzieli, prowadzi do destrukcji państwa polskiego. Polska osiągała największe sukcesy, kiedy współpracowała. Współpracy brakuje np. w Radomiu, chociażby na poziomie Rady Miejskiej (...). Polska to jest wspólna sprawa i przywrócimy wspólnotę, przywrócimy bezpieczeństwo, zbudujemy silną, demokratyczną Polskę, gdzie każdy, a to trzeba teraz podkreślać, po chamskich słowach polityków PiS, jest równy.

Wizytę kandydata na prezydenta Polski zakończył krótki występ artystyczny. Przypomnijmy, że wybory już za 2 tygodnie - 28 czerwca.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (51)

Dogen
2020-06-23 02:24:00

Kiedy ta skorumpowana m..... da pójdzie siedzieć za przekręt ze stroną internetową dla bezdomnych, która kosztowała ponad 49 mln zł. Jest odważny co go oskarży i zamknie?

Pomyłka
2020-06-20 09:24:00

Marionetka. Kameleon. Kogo tym razem udajesz. Przyjechał pocieszyć zwolnionego bakule. Stan razem z komuchami liberałami i głosuj do 67 lat.

nie na rafalalę
2020-06-16 12:30:00

Tusk podzielił naród, to on podzielił ludzi na wykształconych z wielkich miast i moherów, to on zapoczątkował wojnę polsko-polską. Z tym musimy walczyć z całych sił. Przy wyborze Trzaskowskiego na prezydenta będzie minimum 10 kolejnych lat wojny polsko-polskiej. Czy tego chcecie? Czy nie wystarczy wam egoman Grodzki w senacie, który jedne już wybory zablokował? Czarzasty powiedział wyraźnie: musimy wygrać wybory, bo inaczej będziemy musieli odpowiadać na nadużycia. Dla nich władza to immunitet i bezkarność. Tylko dlatego tak prą do władzy!

Peło , eselde, peesel forever.
2020-06-16 08:52:00

Mało jednak mówią kandydaci z ogromnego anty-pisu , że gdyby np. jakimś cudem wygrał Czaskowski , reszta przegranych natychmiast zjednoczy siły i znowu będą razem trąbić w tą samą trąbę.Pierwszym posunięciem pełowca byłoby podwyższenie wieku emerytalnego do 67 i więcej lat dla obu płci ,o czym nie chcą wiedzieć i słyszeć zacietrzewieńcy i niemyślący logicznie anty-pisowcy.Wytłumaczenie od lat tego ruchu podaje G.W. Potem nastąpi likwidacja wszelkich pisowskich reform....itd.

gość
2020-06-16 07:38:00

Zdolniejszego demagoga niż Kosiniak-Kamysz nie ma. Znaczy, że powie i obieca wszystko, żeby tylko dostać się do koryta.

222
2020-06-15 17:12:00

Miałeś Pan 8 lat by z podwodniakiem Tuskiem to zrobić.

Psl
2020-06-15 15:59:00

Czy główny czyli pan struzikzaakceptuje przejęcie szpitala na Józefowie przez słynnego profesora Leszka M czyli zarząd odwołany będzie?

Ty
2020-06-15 15:59:00

W całym szpitalu o tym mówią

Wiosna
2020-06-15 13:23:00

Przywrócimy wiek emerytalny do 67 r. i zabierzemy socjal dany przez PiS. A tak w ogóle to Radomianie mają świetny humor głosując zawsze na opak. Teraz zagłosują za LGBT na Czaskoskiego specjalistę od lepienia szyb taśmą klejącą.

król
2020-06-15 12:23:00

Śmierdzi tu na forum partą dla dzieci

degeneracja
2020-06-15 11:19:00

Lekarz od wsi jest śmieszny i jakiś taki nie męski. Coś jak tęczowy Rafał

qsdf
2020-06-15 09:31:00

Komentarz zablokowany.

0
2020-06-15 09:22:00

Czaskoski do Radomia nie przyjedzie bo tu i tak go poprą a poza tym uważa to miasto za obciachowe a mieszkańców za debili

pederasta
2020-06-15 09:20:00

A ile to parad równości zorganizowali w Radomiu ci światli z PO, Lewicy czy PSLu?

Tak było
2020-06-15 08:50:00

Kulczyk w rozmowie z Grasiem o zbyt prorosyjskim Kosiniaku "Jan Kulczyk: Ten Kamysz, ci powiem, fajny chłopak, nie? Ale jeszcze chyba za młody, nie? (?) Kulturalny, na poziomie, fajny chłopak, nie? Paweł Graś: Jak praktycznie, kurczę, na to popatrzysz na spokojnie, to gościu przeprowadził dwie najgorsze historie w wolnej Polsce, po Buzku - reformę 67 i OFE. To na nim wisiało wszystko, podniesienie wieku emerytalnego, to wisiało na jego resorcie. Jan Kulczyk: Trochę tam pogadali? ale później? na to, co zrobił, to prawie bez niczego. Paweł Graś: Dokładnie. Przystojny, fajny chłopak." Koniec cytatatu

Widziałam foty w radyjo +
2020-06-15 08:01:00

Obciach za oobciachem i ten ciacho Terlecki z Carycą

Obserwer
2020-06-15 07:58:00

Polecamy w + radia AVE galerię + 5 zdjęć. Przed siedzibą pisu. Placów w mieście do manify mamy dość. Rejczaki zamaskowane dostają po nosach w kość. Czego oni się ludzi boją.

Swojak
2020-06-15 07:46:00

ciekawe, że Bukała na zwolnieniu się pojawił ... Ale chyba idą zmiany w radomskim psl ... bo A. Duszyk wprowadzał marszałka a nie Bukała ...

Policmajstrowa Witkowa marszałkowa gadatliwa niemowa