Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Dar od WOŚP. 5 nowoczesnych łóżek dla radomskiego szpitala

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-05-14 15:44:00

Kolejna cenna pomoc od WOŚP! Do Radomskiego Szpitala Specjalistycznego trafiło 5 nowoczesnych łóżek do intensywnej terapii. Fundacja Jurka Owsiaka zakupiła je ze specjalnego funduszu interwencyjnego, który utworzono, by wspierać medyków w walce z koronawirusem - poinformował na Facebooku prezydent Radomia Radosław Witkowski.

Już kilka tygodni temu do Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego od Orkiestry trafiły przyłbice i kombinezony ochronne.

To kolejny przykład na to, że pieniądze, które hojnie wrzucacie do puszek podczas finałów WOŚP, wracają do radomskich szpitali. Za wszystkie dary bardzo dziękuję - dodaje prezydent.

autor: dm

Wasze komentarze (12)

Maryjan
2020-05-15 21:47:00

Kpiny. 5 łóżek i 1500 serduszek. Rzutki ten Owsiak.

Do Kaczora
2020-05-15 17:36:00

Prawda PiS w oczy kole . Jak się pisze prawdę to głupot nie pierd do lę. I nie hejtolę. Olej Dudę

Hejter plus
2020-05-15 12:39:00

Hejter opłacany działa w najlepsze a redakcja śpi

0
2020-05-15 07:45:00

Kolejna pomoc od Owsiaka dla Radomia, a te bezczelne pisiory jeszcze go atakuja i zarzucaja złodziejstwo. a ja sie pytam co rzad dał radomskim szpitalom???

Wiesz pierwsza,
2020-05-15 07:41:00

Cozadzień organizuje charytatywna akcję. Zakup pod łóżka pięć pisowskich kaczek. Ale się dołoży ten prezes do akcji Owsiaka nieboraczek. Na zaproszenie radia Zenek rapowo się wyspowiada. Bedzie hit i bedzie git

Wersal Ka
2020-05-15 07:36:00

Te łóżka maja służyć pacjentom do wyleczenia . A nie być pretekstem dla pisiorów do głupot pierd dolenia

Wersal Ka
2020-05-15 07:36:00

Te łóżka maja służyć pacjentom do wyleczenia . A nie być pretekstem dla pisiorów do głupot pierd dolenia

Wersal Ka
2020-05-15 07:36:00

Te łóżka maja służyć pacjentom do wyleczenia . A nie być pretekstem dla pisiorów do głupot pierd dolenia

Wersal Ka
2020-05-15 07:35:00

Te łóżka maja służyć pacjentom do wyleczenia . A nie być pretekstem dla pisiorów do głupot pierd dolenia

Warchoł
2020-05-15 01:08:00

a w styczniu orkiestra pochwaliła... się że zebrali około 450 tys. w Radomiu, a tu proszę 5 łóżeczek i respirator.Czy ktoś z radomian kto mu dał nie czuje się jak frajer, bo to nawet nie połowa tej kasiory... więc co resztą ???

Do Kaczora
2020-05-14 17:56:00

Kiedy biskup odda łóżka zakupione dla kurii przez Kosztowniaka. Panie zero. Radpec mu "zafundował"

0