Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Na Struga praca wre [ZDJĘCIA]

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2020-04-07 08:40:00

Mimo epidemii koronawirusa, postępują prace przy budowie Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga.

Foto: UM Radom

Prawie stu pracowników prowadzi roboty wykończeniowe w hali widowisko-sportowej i łączniku. Równolegle trwa budowa drogi, która połączy ulicę Struga z 11 Listopada. Wkrótce mają się też rozpocząć prace przy budowie stadionu piłkarskiego.

- Postęp prac i liczba pracowników, których dziś zobaczyłem na placu budowy napawa optymizmem. Przypominam, że zgodnie z umową, hala i stadion mają być gotowe do 16 stycznia 2021 roku - mówi prezydent Radosław Witkowski.

autor: dm

Wasze komentarze (25)

Dogen
2020-04-09 11:24:00

Służby szukają wyprowadzonych przez wiadomego cwaniaczka pieniędzy czy też brały w tym udział?

Dyhektoł
2020-04-07 15:18:00

Praca wre, ale na razie biletów na imprezy nie sprzedajemy.

apel
2020-04-07 13:36:00

Hey kolo ty lewacki POYeebie spadaj z tą swoją Europą

kolo
2020-04-07 13:31:00

o co wy się bydlaki ( ze wszystkich stron politycznej sceny) kłócicie ? To miasto ma was dosyć a wy zdychając gryziecie po kostkach kogo popadnie. Forumowicze, których interesuje kto kogo i kiedy dmuchał a nie sprawy miasta. A dmuchał kto chciał, szczególnie Struzik tzw. władze miejskie. Zostaliście DURNIE jak Himilsbach z angielskim , który zawierzył jednemu c......i.

0
2020-04-07 12:53:00

To medal dla nieudaczników prezydenta i prezesa mosir.Jacy wyborcy taka władza !

4u
2020-04-07 12:15:00

Najdroższy bubel sportowy w Polsce. Dzięki alkoholikowi który skupiony był na zdradzaniu żony i ru.chaniu urzędniczek.

Radomianin
2020-04-07 11:19:00

Patrząc na to jedno zdjęcie drogi co ma połączyć obie jezdnie to może tak tylko skadrowane ale wydaje się jakby tam 4-ta trybuna przyległa do tejże drogi miała się nie zmieścić. Też macie takie wrażenie? Stadion będzie miał kształt podkowy?

do pierwszego lansera miasta Radomia
2020-04-07 11:08:00

Wczoraj lans na cmentarzu. Dzisiaj na budowie. A jutro?

Tubapropagandowaprezydenta48.pl
2020-04-07 11:03:00

Jest Witosław to i praca wre. W najbliższych dniach w budowie ma pomóc qń interpelacja ten zajmie się zielenią dookoła obiektu.

Kryzys Rodzenia w Radomiu
2020-04-07 10:24:00

Ciekawe czy Pan Prezydent i PO myśli o tym, że za chwila i kilka kobiety nie będą miały gdzie rodzić. Miejska porodówka została przeniesiona (bez lekarzy) na Józefów. Wszyscy z niepokojem patrzymy co się dzieje że szpitalem na Józefowie.

ser
2020-04-07 10:21:00

Prezydent miasta? A w co on się oblekł?

yello
2020-04-07 10:19:00

Radosław tak samo bredził jak Rosabud budował. Ludzie ten prezydent to wstyd dla miasta

Co za muasto
2020-04-07 10:17:00

Co za temat zastępczy.

2
2020-04-07 10:14:00

Mina Pana Prezydenta bezcenna. A jak były wybory to już bilety sprzedawał, a dziś widzi, że jest w czarnej d... . Podaj się Pan do dymisji, najwyższy czas.

stan
2020-04-07 09:50:00

Walduś z godz.9.21: Nie czytasz do końca, a bierzesz się za komentarze. "Wkrótce mają się też rozpocząć prace przy budowie stadionu piłkarskiego" - to czwarte zdanie tego krótkiego artykuliku. A wszystkich zdań jest tylko sześć !

0
2020-04-07 09:45:00

Podobno od jutra Witkowski zaczyna sprzedawać bilety na mistrzostwa świata i galę.

Neutralny
2020-04-07 09:38:00

Tak przeglądając komentarze, nie tylko pod tym artykułem, stwierdzam że zawsze są ci sami krytycy. Ale taka rada dla wszystkich, a co Wy zrobiliście dla Radomia oprócz narzekania !!! Nasuwa się powiedzenie: krowa, która dużo ryczy ... Pozdrawiam Wszystkich:)

Waldek
2020-04-07 09:21:00

Jak tam postępy przy stadionie? Bo żadnej super fotki nie ma

ojoj
2020-04-07 09:20:00

praca wre, postępów nie widać. przynajmniej na zdjęciach.

Imigrant z Bielan w Stolicy
2020-04-07 09:09:00

Jedna pała na pis ała. Druga pała pomagała. Coś się widzi że pis się wstydzi. Radni z pisu z Rejczakiem na budowę po co w piasek chować głowę. Jaja wielkanocne będą jak te święta i wybory 10 maja. Radom zapamięta. Skurkiewicz i Karczewski z Suskim zbierają już na stos ognisko deski. Na stos na stos zarazę z pisu spal.

 1 2 >