Kobieta z Nowego Miasta nad Pilicą z potwierdzonym zakażeniem trafiła na oddział obserwacyjno-zakaźny ponad 2 tygodnie temu. - Dzięki determinacji lekarzy i pielęgniarek, 60-latka mogła dziś opuścić szpital i wraca do pełni sił w domu. Jest zatem iskierka nadziei na to, że wygramy tę wojnę i wróci normalność. Zanim to jednak nastąpi, czeka nas wiele wysiłku i dyscypliny. Dlatego jeszcze raz apeluję, jeżeli nie musisz, #zostańwdomu - dodał prezydent.
Jest pierwsza wyleczona z koronawirusa w Radomiu
Mam nadzieję, że nadejdzie czas, kiedy tylko takie informacje będę mógł Wam przekazywać. Radomski Szpital Specjalistyczny opuściła bowiem pacjentka, u której kolejne wyniki badań nie wykazały już obecności koronawirusa - poinformował na Facebooku prezydent Radomia, Radosław Witkowski.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Krzyże Wolności i Solidarności będą wręczone w Radomiu pod patronatem prezydenta Nawrockiego
Czarni postawili na sprawdzonych libero. Na tej pozycji zmian w nowym sezonie nie będzie
Przez cały dzień objazdy dla autobusów 11. linii, podczas obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76
Można już głosować w Budżecie Obywatelskim Radomia 2027. Do rozdania prawie 11 mln zł
Trzy kolejne ulice z asfaltem. Dziś rusza przebudowa ulicy Sandomierskiej