Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Udana zbiórka. Respirator trafi do radomskiego szpitala

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-03-30 11:05:00, aktualizacja: 2020-03-30 16:00:00

Udało się zebrać 105 tys. złotych na zakup respiratora dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego - poinformowało Radio Plus Radom.

Radomski Szpital Specjalistyczny

Ogólnopolską akcję "Zanurzeni w Miłości" prowadzi Fundacja SMS z Nieba w Koszalinie. W pomoc (na terenie naszej diecezji) włączyło się też Caritas Diecezji Radomskiej. Po zebraniu odpowiedniej kwoty dla Opoczna, rozpoczęła się zbiórka dla Radomia i jak poinformowali organizatorzy akcji: - Mamy kwotę potrzebną na zakup respiratora dla Radomia. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i każdej osobie wspierającej akcje przez promowanie.

Respirator trafi do Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Więcej na stronie zanurzeniwmilosci.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (13)

Meg
2020-04-20 21:25:00

Polecam bardzo dobry artykuł na temat hejtowania itp.:https://www.dobreprogramy.pl/Papiez-Franciszek-w-ramach-Wielkiego-Postu-przestancie-trollowac-w-internecie,News,106544.html

Do ,,oo
2020-03-30 19:11:00

Komentarz zablokowany.

czytelnik
2020-03-30 16:13:00

BRAVO!

Arkadiusz Głaz
2020-03-30 14:55:00

To mieszkańcy wpłacali pieniądze, w tym i ja, więc żadnych polityków do tego szlachetnego wydarzenia proszę nie dodawać- to raz, a dwa, że ta fundacja "SMS z NIEBA" nie kupi respiratora, tylko przekaże zebrane pieniądze do szpitala, który sam zakupi i mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu te pieniądze trafia na konto RSS- tak poinformowano mnie na profilu FB cyt " Autor Fundacja SMS Z NIEBA pieniążki zostaną przekazane dla szpitali - ufamy, że już w tym tygodniu."

KORONSWIRUS to PiS
2020-03-30 14:42:00

KORONSWIRUS to PiS

,,oo
2020-03-30 14:21:00

panie Duda co z bezrobotnymi bez prawa do zasilku

Krysztak
2020-03-30 13:49:00

Brakuje mi tylko Witkowskiego fotografii z respiratorami

populizm
2020-03-30 13:48:00

A do obsługi tego też wyzbierali?

Radomianin
2020-03-30 13:42:00

Ani Rajkowski ani Witkowski nie zbierał tylko Caritas. Hejterzy pisowscy czytajcie ze zrozumieniem.

mieszkaniec
2020-03-30 13:39:00

Nie ważne kto zbierał jak widać po komentarzach liczy się tylko hejt i to z jednej strony (z koroną w logo)

bez komentarza
2020-03-30 13:36:00

zdrowie ludzkie NAJWAŻNIEJSZE!!!! BRAVO !!!!!

Alina
2020-03-30 11:45:00

A kto to bedzie obsługiwał? Ale lans to lans co nie panie Rajkowski?

Irek
2020-03-30 11:45:00

Panie prezydencie Witkowski. Proszę spowodować by ludzie opuszczający domy bez celu byli karani przez policję zamiast przepisywać przekazy dnia TVN24