Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Prezydent Witkowski: Wykonawca nie zamierzał i nie zamierza schodzić z placu budowy RCS

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-02-25 10:00:00

- Wykonawca nie zamierzał i nie zamierza schodzić z placu budowy Radomskiego Centrum Sportu - napisał na Facebooku prezydent Radosław Witkowski.

Foto: UM Radom

W poniedziałek odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli m.in. przedstawiciele UM, MOSiR i głównego wykonawcy dokończenia budowy RCS - firmy Betonox.

Po spotkaniu, prezydent Radomia napisał w mediach społecznościowych: - Budowa Radomskiego Centrum Sportu rozpala do czerwoności wyobraźnię części radomskich polityków, a ich komentarze rodzą pytania wśród radomian zainteresowanych tym tematem. Po dzisiejszym spotkaniu z MOSiR oraz wykonawcą mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że:

"- Wykonawca nie zamierzał i nie zamierza schodzić z placu budowy.

- MOSiR jest właścicielem dokumentacji, wszelkie problemy dotyczące specjalistycznych projektów (np. BMS) rozwiązywane są na linii nadzór inwestorski - wykonawca.

- Niezbędne jest wzmocnienie gruntu. Nie jest to niczym nadzwyczajnym, podobne prace prowadzone były w Kamienicy Deskurów.

- Wykonawca będzie miał za zadanie ustabilizowanie poziomu wód gruntowych i odwodnienie hali.

- Obecnie w hali tynkowane są klatki schodowe i prowadzone prace wykończeniowe. Na stadionie demontowane są kanały teletechniczne, które są całkowicie zamulone.

- W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace przy budowie układu drogowego wokół RCS".

- Nie mamy nic do ukrycia, raporty z placu budowy będę przedstawiał regularnie. Mam nadzieję, że pozwoli to uniknąć niezdrowych emocji i domysłów. A teraz pozwólmy fachowcom pracować - kończy prezydent Witkowski.

autor: dm

Wasze komentarze (22)

lucjan
2020-02-29 22:07:00

Co to za imię lucjan 2020-02-25 12:12:00 wolę lucjan niż kuuurrrwwwaaa tak jak ty

Agnieszka
2020-02-29 16:38:00

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - http://loveto.one/agnieszka96

Aga
2020-02-26 10:39:00

Dobrze było by jak Witkowski zszedłby z budowy Radomia

Wieszcz
2020-02-25 15:32:00

Mówię wam, RCSu nie będzie

trudno
2020-02-25 14:32:00

Witkowski jesteś tak samo wiarygodny jak Frysztak.

Hmmm ?
2020-02-25 13:53:00

Darmowa komunikacja dla uczniów i studentów ???

po
2020-02-25 12:45:00

a 8000 miejsc pracy tez mialo byc

lucjan
2020-02-25 12:43:00

Konkurs na zastępcę dyrektora Wydziału Komunikacji w Urzędzie Miejskim wygra Leszek Gwóźdź. Służby powinny się tym zająć.

Tomasz
2020-02-25 12:33:00

a za tydzień klubowe mistrzostwa świata i gala boksu....Ja byś miał honor to byś przeprosił za te wszystkie kłamstwa

Nie kibic
2020-02-25 12:28:00

Czas pokaże jak to będzie . Najważniejsze żeby kibice byli zadowoleni.

Co to za imię lucjan
2020-02-25 12:12:00

Komentarz zablokowany.

lucjan
2020-02-25 12:07:00

Komentarz zablokowany.

lucjan
2020-02-25 12:07:00

dziwne że po zadłużeniu miasta przez prezdęta Kosztowniaka można jeszcze coś budować a nie tylko spłacać długi

lucjan
2020-02-25 12:05:00

sadomaso 2020-02-25 11:20:00 w CBOS Duda ma 99,999 % poparcia

robert
2020-02-25 12:03:00

Normalnie są prowadzone prace, widzę to z okna swojego bloku, po co ten hejt.

abc
2020-02-25 11:55:00

Witkowski jedz do Suwalk i zobacz jaka hale miasto wybudowalo w takim malym miescie. Bo tam jest dobry gospodarz. U nas nie ma gospodarza. Witkowski woli flesze. Hala zostala wybudowana w krotkim czasie.

sadomaso
2020-02-25 11:20:00

Teraz będą pojawiać się dziwne sondaże , dziwnych pracowni , oczywiście mącące rzeczywistość .Dojdzie do tego , że w wyniku ich badań będzie wygrywać przedstawicielka obozu 3 R.P.Kidawa- Błońska.Zaczyna się powtórka z wątpliwej rozrywki , przypominająca potężną wygrana pretendenta Komorowskiego , pozostającego potem w bulu i nadzieji....

urzędnik
2020-02-25 11:17:00

Panie prezydencie to wstyd jak prezydent dużego miasta prowadczi inwestycje w mieście. WSZYSTKIE

0
2020-02-25 10:49:00

Nie zamierza schodzić bo póki co jeszcze na nią nie wszedł

box
2020-02-25 10:48:00

A bilety już na imprezy sprzedawane?

 1 2 >