Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mistrz województwa - Radom trzynasty w Polsce

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-01-22 12:15:00, aktualizacja: 2020-01-22 15:15:00

Sprzęt AGD o wartości 10 000 zł po raz czwarty z rzędu trafi do Radomia, który w 11. edycji plebiscytu „Świeć się z Energą” zwyciężył w województwie mazowieckim i ostatecznie zajął 13. miejsce w ogólnopolskim finale.

Foto: Radom.pl

Dzięki zaangażowaniu mieszkańców nowoczesne urządzenia trafią do organizacji pozarządowych działających na terenie miasta. Największą liczbę głosów zgromadziło Bielsko-Biała, tym samym wygrywając plebiscyt i zdobywając tytuł „Świetlnej stolicy Polski”.

W tegorocznym plebiscycie udział wzięło w sumie 175 miast, a oddano w nim ponad 67 tys. głosów.

autor: dm, UM Radom

Wasze komentarze (9)

Olo
2020-01-23 15:43:00

Tu Jego Ekscelencja zarządzam dzień wolny z okazji takiego sukcesu. Szok. PiS kiedy referendum?

Maria
2020-01-23 15:23:00

Mistrz województwa ? Jakiego ? Czy ktoś widział ozdoby w Warszawie a jakie są w Radomiu ? Śmiechu warte-mistrz województwa chyba jak będziemy osobnym województwem bez Warszawy !!! Pozdrawiam

Iwona
2020-01-23 15:19:00

Przecież pierwszego miejsca nie zdobylibyśmy a to dla tego że od kilku lat w Radomiu nie przybywa żadnych ozdób świątecznych a wręcz przeciwnie ciągle jedno i to samo. Zobaczcie na mniejsze miasto jak Bielsko- biała byłam tam nie dawno i jednak jest różnica Radom wygląda jak biedna krewna Bielska Białej. Nich to władzom da do myślenia a nie wystawiają Radom do konkursu z ciągle z tymi samymi ozdobami. Tunel tu nie załatwi nam pierwszego miejsca !!!! Moim zdaniem wszystkie te ozdoby w naszym mieście nadają sie do wymiany i jeszcze co drugi , trzeci słup oświetleniowy są rozwieszone zamiast co słup wtedy miałoby to jakiś wygląd. Brak ozdób na dojazdowych ulicach do miasta. Tunel to nie wszystko.

Du
2020-01-23 07:52:00

Mimo wszystko smutno mi Panie...

Żenada
2020-01-22 17:38:00

I co z.tego ? Jakieś lampki i dekoracje jak poza tym w tym mieście panuje straszny ch... nic tu się nie dzieje .

0
2020-01-22 14:57:00

A przy montażu dodatkowych lampeczek może znajdzie pracę osiem tysięcy radomian.

Nemo
2020-01-22 14:40:00

Sukces na miarę władz Radomia! Żenada.

Gość
2020-01-22 14:18:00

Oczywiscie, ze trzeba zwiekszyc ilosc dekoracji w miescie. Bedzie jeszcze piękniej, no i szanse na wygraną w drugim etapie wzrosną. Nie widzę niczego złego w dekorowaniu Radomia, na czas świąteczny... aczkolwiek moze warto by poszukac jakiegiś sponsora- jak w Warszawie Ferrero na przyklad... Tunel wyglada świetnie- a najbardziej gryzie w oko tych, ktorzy zdjecia sobie w nim robią od świtu do nocy.

0
2020-01-22 12:52:00

O masz, nie zostaliśmy mistrzem . Nawet tunel świetlny, najważniejsza inwestycja Witkowskiego od momentu jak został prezydentem nie pomogła. Trzeba w przyszłym roku dokupić lampek i pewnie wygramy.