Piątek 19 kwietnia
Adolfa, Tymona, Pafnucego

Broń lepsza od Legionovii

dm 2020-01-18 14:10:00

W pierwszym meczu kontrolnym w ramach zimowych przygotowań do rundy wiosennej III ligi piłkarze Broni Radom pokonali na wyjeździe 2:1 drugoligową Legionovię.

W drużynie trenera Dariusza Różańskiego testowani byli: Krystian Krupa, Adrian Dąbrowski, Karol Kasprzyk, Mikołaj Napora oraz Patryk Czarnota.

Radomianie w przeciągu minuty dwukrotnie pokonali golkipera Legionovii, doprowadzając do wyrównania, a po chwili wychodząc na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu.

Legionovia Legionowo - Broń Radom 1:2 (1:0)
Patryk Koziara 15 (k) - Damian Kołtunowicz 79, Przemysław Nogaj 79

Legionovia: (I połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, Rafał Zembrowski, Bartosz Waleńcik, Piotr Maślanka, Daniel Pietraszkiewicz, zawodnik testowany, Marcin Kluska, Mateusz Małek, Patryk Koziara, Karol Podliński. (II połowa) Jakub Stefaniak - zawodnik testowany, Kacper Będzieszak, Daniel Choroś, zawodnik testowany, Konrad Zaklika, Jacek Lewandowski, Maciej Sobota, Luka Janković, Jakub Karabin, Eryk Więdłocha.

Broń: Krystian Krupa - Bartłomiej Ziemak (46 Dominik Leśniewski), Maksim Kwiencer, Szymon Jagieła (46 Dawid Sala), Przemysław Wicik (46 Damian Winiarski), Karol Kasprzyk (60 Tomasz Zagórski), Adrian Dąbrowski (60 Przemysław Nogaj), Patryk Czarnota, Mikołaj Napora (60 Kacper Jedynak), Przemysław Śliwiński (46 Damian Machajek), Kamil Czarnecki (46 Damian Kołtunowicz).