Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Wiesław Wędzonka [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-01-10 08:57:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w piątek Wiesław Wędzonka, radny Koalicji Obywatelskiej.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 11 min. 05 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (7)

0
2020-01-10 14:49:00

Panie Wędzonka, czy jest pan zwolennikiem tego, by w Radkomie o dochodach 20 mln zł. dwaj prezesi zarabiali rocznie pół miliona zł? ( patrz radomski skaner obywatelski). Dlaczego ten dziennikarzyna o to jego nie pyta. Wędzonka mówi co chce.

Asia
2020-01-10 13:25:00

po co go zapraszać jak nic konkternego nie ma do powiedzenia, to co mówi to jakieś bzdety

0
2020-01-10 13:03:00

Dlaczego pan redaktor nie dopytal w sprawie wynagrodzenia pani prezes lotniska? Jeżeli pełni funkcję, to wynagrodzenie jej się należy. Nie pobiera i wystąpi z roszczeniem o pieniądze? Rada nadzorcza też za darmoche tyra?

12
2020-01-10 11:05:00

Wedzonka opowiada takie banialuki ze sie nie da tego s;uchac. min.smiecie. Jak tak jest za podwyzka smieci to niech zap;aci za wszystkich mieszkancow.

eryk
2020-01-10 09:49:00

Dlaczego pisory o tym nie mówią i nie wyrzucą z budżetu pensji pani prezes nieistniejącego lotniska?

Anna
2020-01-10 09:38:00

A co z panią prezes lotniska się dzieje? Gdzie teraz ją pan ulokował? Może o tym pan piśnie słówko.

CBA wzywa - ognia
2020-01-10 09:23:00

Panie Wedzonka. Czas na donosy do cba na wszystko i wszystkich z pisu co to miastu pod stołem zwędzili . Nie ma dymu bez ognia. Skoro sami nie mogą się spalić ze wstydu wystarczy mała podpałka