Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Rozstrzygnięto przetarg na przedłużenie bulwarów nad Mleczną

Radom on-line / 2019-12-07 08:22:00, aktualizacja: 2019-12-07 12:30:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji rozstrzygnął przetarg na przedłużenie bulwarów nad Mleczną. Wygrała radomska firma Budromex, której oferta opiewała na nieco ponad 2 miliony złotych.

Nowy odcinek bulwarów będzie miał 640 metrów i połączy istniejący fragment z ulicą Podhalańską oraz Garbarską. Zamówienie obejmuje budowę drogi o nawierzchni asfaltowej, budowę chodników z kostki betonowej oraz wykonanie kanalizacji deszczowej i oświetlenia.

Prace mają się zakończyć do listopada 2020 roku.

autor: dm, UM Radom

Wasze komentarze (16)

Dogen
2019-12-09 17:45:00

Komentarz zablokowany.

JaKidawa JAblonska ja prezdent
2019-12-09 11:38:00

Hmmm bulwary ,a moze powiększyć szuwary ??? Eeee co ja miałam rzec ? Gdzie moja kartka z przemowieniem? Co ja mam mówić? A wogole gdzie jest grzesio ? Aha wiem trzeba podwyższyć wiek emerytalny

srucjanek
2019-12-08 12:27:00

za to pisowskie mordy szczęśliwe jak sie przepierza pieniądze na głupoty, jak lotnisko co to nikt nie chciał z niego latać

Srucjan
2019-12-08 11:35:00

Inwestycje obecnego "prezydenta " to ścieżki rowerowe i efektowne oświetlenie miasta przed świętami :D Ale POwskim mordom to w zupełności wystarcza i lykaja wszystko jak pelikany pewnie bilety na gale boksu na hali trzymają w portfelu jako talizman :D gdzie darmowa komunikacja dla uczniów ??? Wszystkiemu winna jest rada oczywiście Radosław nic nie może :) już jeden taki był podobny z maści do lisa i nie tylko z maści szczwany jest jak lis co ***** za granicę ,ale on też nic nie mógł wiadomo jedna partia standardy te same

miki
2019-12-08 09:13:00

W Radomiu wytłumaczeniem wszechobecnego bajzlu jest magiczne słowo "własność prywatna".Zwracam uwagę że taka forma własności występuje także w wielu innych miastach które bardzo dawno uporały się z problemem zagospodarowania tzw.przestrzeni wspólnej . Są sposoby na rozwiazanie takich problemów . Trzeba tylko chcieć , mieć kwalifikowanych pracowników i trochę wyobraźni.

vv
2019-12-07 22:09:00

@miki: Kolejny raz przypominam, że ten plac przed apteką i ciucholandem to teren prywatny i miasto nic z tym nie może zrobić, a właściciel jak widać nie jest zainteresowany remontem.

Du
2019-12-07 19:22:00

@du stada dzików grasują w okolicy ul Rawskiej. Pewnie nie przygalopowały od Świerczewskiego. Pieniądze wyrzucone w błoto.

lucjan
2019-12-07 14:06:00

już pisowkie mordy szczekają, poszczekajcie na Kosztowniaka za zostawienie miasta w upadłości

hoho
2019-12-07 13:19:00

I znowu w komentarzach, że zły prezydent, a zapominają że tę inwestycję rozpoczął Kosztowniak i miał ją skończyć w 2015, ale postanowił zostawić kończącego się w polu bubla(zupełnie jak z obwodnicą południową)

darek
2019-12-07 13:04:00

Komentarz zablokowany.

miki
2019-12-07 11:49:00

Bzdurne topienie kasy w asfalcie i betonie ,podczas gdy śródmieście sypie się i zamienia się w skansen a peryferyjne dzielnice wyglądają niczym zaścianki z początków XX w. Wizerunki miasta nie zbuduje się ścieżkami rowerowymi . Wystarczy obserwować istniejące ścieżki rowerowe aby stwierdzić że ruch tam prawie żaden.Obecnie w tym mieście jest masa pilniejszych potrzeb infrastrukturalnych . Popatrzmy np.na plac przydworcowy vis a vis tzw.ciucholandu , od lat klepisko ,łączka , pogruchotane płyty betonowe .Nikomu nie przeszkadza tak wizytówka miasta , po prostu chyba wszyscy przyzwyczaili się do tego bajzlu .Takich przykładów można wyliczać dziesiątki.

ila
2019-12-07 11:43:00

Buduje ten Radosław buduje. Tylko jeszcze niczego nie wybudował a minęło tyle lat

dd
2019-12-07 11:26:00

asfalt asfalt asfaltostrada

@du
2019-12-07 11:22:00

No tak, bo dziki chodza tylko po utwardzonych szlakach

Dell
2019-12-07 09:28:00

Komentarz zablokowany.

du
2019-12-07 09:14:00