Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Będzie nowe oświetlenie na stadionie MOSiR. Ogłoszono przetarg

Radom on-line / 2019-12-06 14:39:00, aktualizacja: 2019-12-06 15:35:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu ogłosił przetarg na modernizację oświetlenia na stadionie przy ulicy Narutowicza. Projekt zakłada montaż czterech 35-metrowych masztów, a na każdym z nich od 38 do 41 naświetlaczy LED.

W ramach zadania pn. "Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań Ekstraklasy", na trybunie A i B zostaną także wymienione stare i zainstalowane nowe projektory.

- Oświetlenie, które pierwotnie zostało zaprojektowane, było zbyt słabe. Nie spełniało wymagań związków sportowych i nie dawało możliwości prowadzenia telewizyjnych transmisji ze stadionu przy ulicy Narutowicza. A chodzi tu nie tylko o mecze piłkarskie, ale także np. o zawody lekkoatletyczne. Teraz to się zmieni i otworzy nowe możliwości promowania Radomia poprzez sport. Myślę, że to też dobra wiadomość dla kibiców Radomiaka, którzy do czasu powrotu na Struga, nadal będą mogli oglądać mecze swojej drużyny w Radomiu - mówi dyrektor Kancelarii Prezydenta Mateusz Tyczyński.

System oświetleniowy będzie miał możliwość zmiany ustawień w zależności od potrzeb piłkarzy i lekkoatletów. Stosowne natężenie oświetlenia umożliwi przeprowadzenie wieczornego treningu, rozgrywanie piłkarskich spotkań ligowych czy organizację imprez, z których przeprowadzona może być transmisja HDTV (2000lx).

Na oferty w przetargu MOSiR czeka do 23 grudnia. Wybrany wykonawca będzie miał na zamontowanie oświetlenia 10 tygodni od dnia podpisania umowy.

autor: dm, MOSiR

Wasze komentarze (18)

Maks
2019-12-09 12:35:00

Naprawdę najważniejszymi inwestycjami w Radomiu są stadiony????????????????? Ja uważam, że problemem jest brak wizji i pomysłów na miasto więc myśli się oczy świecidełkami jak nie na tunelu to na stadionie.

0
2019-12-07 14:07:00

To znaczy, że wielki budowniczy Radosław już wie, że stadionu przy Struga nigdy nie wybuduje.

Pazerna baba z Radomia
2019-12-07 08:21:00

Możecie Sacywce kantem na kant naskoczyć. Dziadek uległ samochodowemu "wypadkowi" nawet się na świadka koronnego nie nadaje. Będzie rżnął przygłupa że po wypadku nic nie pamięta. Jak go jeszcze Karczewski operował. To go dobrze umysłowo konował zoperował

Dobre bo prawdziwe
2019-12-07 07:28:00

Kosztowniaka saczywko za grosze sobie kupił. Z Witkowskim mu się nie udało. Jeszcze wyborczo Skurkiewicza sponsorował. I też im się z Carycą nie udało

Policja też wiedziała ale się szybko zorientowała kto za nim stoi
2019-12-07 07:20:00

Rosa Saczywki oficjalny sponsor radomskiego sportu. Nie oficjalnie płatnik radomskiego podziemia korupcyjnego Suskiego. Dostawał wszystkie duże roboty bo płacił ile mu kazali

0
2019-12-07 07:04:00

Ten stadion bubel też Rosa budował

tfu
2019-12-07 02:37:00

Krew w piach kolejny bezsens

zielony
2019-12-06 21:31:00

Oby nie było z tym przetargiem tak jak z halą i stadionem na Struga. Panie Kosztowniak,dlaczego nie załozył pan od razu tych światel? jak trzeba ?tylko taki bubel oddal.:)

Radomianin
2019-12-06 21:30:00

Czyli jak zaczęli inwestować w stadion Broni, znakiem tego nie będzie stadionu na Radomiaku...zabezpieczają się małym kosztem, żeby wyjść z twarzą jeśli RKS psim swędem wejdzie do ekstraklasy, aczkolwiek wymaganiami do Ekstraklasy jest podgrzewaną murawa a nie jakieś świeczki, ale może się nie znam...Pozdrawiam

0
2019-12-06 18:42:00

naświetlaczy led ..... mato boska.. chytry traci dwa razy

0
2019-12-06 18:41:00

naświetlaczy led ..... mato boska.. chytry traci dwa razy

olof
2019-12-06 17:23:00

Może na koniec rundy zamontują a póki co meczów w Radomiu nie będzie. Witkowski wam to gwarantuje

8 lat
2019-12-06 15:59:00

A w szpiatlu nędza. Lozka z lat 70 tych .ludzie zdychaja jak psy w skandalicznych warunkach

Dyziek
2019-12-06 15:10:00

Wiadomość dnia !

Dyziek
2019-12-06 15:10:00

Wiadomość dnia !

Dyziek
2019-12-06 15:10:00

Wiadomość dnia !

Dyziek
2019-12-06 15:09:00

Wiadomość dnia !

Dyziek
2019-12-06 15:09:00

Wiadomość dnia !