Niedziela 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Przetarg na dokończenie budowy RCS. Zawiadomienie MOSiR-u w prokuraturze

dm, radioradom.pl 2019-12-02 15:22:00

Do radomskiej prokuratury wpłynęło już zawiadomienie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, dotyczące zakłócenia przetargu na wyłonienie wykonawcy dokończenia budowy Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga.

Złożenie zawiadomienia zapowiadały władze miasta w ubiegłym tygodniu, po tym, gdy zwycięzca przetargu - konsorcjum firm Erekta i Interiors nie podpisało umowy. Firma poinformowała, że decyzję podjęła wskutek przeciągającej się procedury odwoławczej od przetargu i brak możliwości skorzystania z podwykonawców, z którymi chciała prowadzić inwestycje - poinformowało Radio Radom.

Teraz MOSiR sprawdza ofertę Betonoxu. To firma, która złożyła drugą w kolejności ofertę w przetargu. Opiewa ona na 82 mln zł, czyli o 15 więcej niż oferta Erekty. Betonox potwierdził gotowość do podjęcia zamówienia na dokończenie budowy Radomskiego Centrum Sportu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap