Kolejna porażka Radomki

dm 2019-10-23 19:27:00

W meczu rozegranej awansem 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, E.Leclerc Radomka Radom przegrała na własnym parkiecie 0:3 z Chemikiem Police. Dla zespołu trenera Jacka Skroka to trzecia porażka w obecnych rozgrywkach.

Pierwszy set, do stanu 15:15, był wyrównany, jednak od tego momentu to bardziej utytułowane rywalki dominowały, świetnie grały Silva i Salas, a radomianki popełniały zbyt proste błędy. Chemik pierwszą partię wygrał 25:18.

Na początek drugiej odsłony, Radomka prowadziła nawet 8:6, ale drużyna z Polic znów włączyła wyższy bieg i podopieczne trenera Skroka, nie miały nic do powiedzenia, przegrywając tym razem do 17.

Ostatnia partia rozpoczęła się od wyniku... 8:0 dla Chemika. Radomka jeszcze próbowała walczyć, ale nie dała rady, przegrywając tego seta 16:25, a cały mecz 0:3.

W następnej kolejce radomianki zagrają na wyjeździe z Energa MKS Kalisz. Spotkanie rozegrane zostanie w poniedziałek (28 października) o godz. 17:30.

E.Leclerc Radomka Radom - Chemik Police 0:3 (18:25, 17:25, 16:25)

Radomka: Szpak 1, Azizowa 8, Bałuk 7, Jerkov 2, Bałucka 7, Kubacka 3, Witkowska (libero) oraz Szczepańska-Pogoda 6, Biała 4, Zaborowska.

Chemik: Kowalewska 2, Silva 14, Mędrzyk 9, Salas 11, Bednarek 11, Trushkina 6, Maj-Edward (libero) oraz Polak, Grajber 1, Łukasik 3.

MVP: Gyselle Silva (Chemik).