Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Debata ''jedynek'' do Sejmu [ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-10-10 09:10:00

W Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyła się w środę debata liderów list w okręgu nr 17 w niedzielnych wyborach do Sejmu RP.

W debacie wzięli więc udział: Mirosław Maliszewski (Polskie Stronnictwo Ludowe), Marek Suski (Prawo i Sprawiedliwość), Patryk Fajdek (Lewica), Marek Szewczyk (Konfederacja), Joanna Kluzik-Rostkowska (Koalicja Obywatelska), Piotr Drzewiński (Bezpartyjni i Samorządowcy), Hubert Czerniak (Skuteczni).

Debata składała się z trzech rund. W pierwszej kandydaci odpowiadali na pytania od prowadzących. W drugiej zadawali sobie pytania między sobą (najpierw losowali odpowiadającego, a później wybierali, komu chcą zadać pytanie). Ostatnia część należała do widzów i ich pytań do polityków.

Mirosław Maliszewski: To nieprawda, że nie pojawiam się w Radomiu. Przy ul. Żeromskiego 94 jest biuro PSL i można mnie tam spotkać. Zresztą, okręg nr 17, to nie tylko Radom, dlatego moja aktywność nie ogranicza się do samego miasta, jeżdżę po całym terenie.

Marek Suski: Rząd cały czas musi walczyć z kłamstwami i pomówieniami. Zarzuty dot. wprowadzenia podatku od osób bezdzietnych, to zwykły hejt. Nic takiego nie rozpatrujemy. PiS dba o grupy społeczne, czego dowodem jest rozszerzenie programu 500+, o osoby samotnie wychowujące dzieci.

Patryk Fajdek: Jak znajdę się w Sejmie i będzie głosowanie ws. ustawy legalizującej adopcję dzieci przez pary homoseksualne, to oczywiśćie zagłosują na "tak", bo chcę, żeby Polska była państwem równym dla wszystkich. Ponadto trzeba zalegalizować związki partnerskie.

Marek Szewczyk: Nie zgadzam się ze słowami Janusza Korwina-Mikke, że kobiety są słabsze, mniej inteligentne i dlatego muszą zarabiać mniej od mężczyzn. Kobiety i mężczyźni są sobie równi. Chciałbym też podziękować za zaproszenie na debatę, bo nie wszystkie media chcą zapraszać polityków Konfederacji.

Joanna Kluzik-Rostkowska: Posłem jestem od wielu lat, kandydowałam już z wielu okręgów i zawsze zdobywałam dodatkowy mandat dla partii. W Radomiu mieliśmy dwa mandaty, teraz liczymy na więcej, stąd moja obecność w tym okręgu wyborczym. Będę walczyć o Radom w Sejmie.

Piotr Drzewiński: Chcieliśmy zarejestrować się w całym kraju, zebraliśmy podpisy w 25, ale PKW zaliczyła nam tylko podpisy w 19 okręgach wyborczych. To jedyna debata, na którą zaprasza się komitety nieogólnopolskie.

Hubert Czerniak: Odpowiedzi ws. wstąpienia do ZOMO, udzieliłem już na YouTube. Po stanie wojennym, grałem w piłkę i wybrałem Gwardię Warszawa. Teraz, to tylko trzepanie piany.

Debatę poprowadzili: Katarzyna Ludwińska z "Gazety Wyborczej" i Łukasz Molenda z Radomskiej Grupy Mediowej.

Zachęcamy do oglądania zdjęć.

autor: dm

Wasze komentarze (40)

Z premią za każdą godzinę
2019-10-10 13:12:00

Rząd pisu sam z nierządu się wyżywi.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:57:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:57:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:57:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:57:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:56:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:56:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:56:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:56:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:56:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:56:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:56:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:55:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:55:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:55:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:55:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:54:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:54:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:54:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

Ulegałka Polka z Grójca.
2019-10-10 12:53:00

S U S K I E M U TO JEST BLIŻEJ DO MOSADU JAK DO MOJEGO SADU Z GRÓJCA. NIE DALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. TERAZ BĘDZIE LATAŁ DO IZRAELA Z RADOMIA BO JEST BLIŻEJ.. DO MNIE NIE PRZYJEDZIE BO JUŻ NIE MAM SADU.

 1 2 >