Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Zieloni popierają Martę Michalską-Wilk

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-10-08 15:57:00

Partia Zieloni w Radomiu poinformowała o poparciu Marty Michalskiej-Wilk w wyborach do Senatu. Pełne oświadczenie tego ugrupowania publikujemy w całości poniżej.

"Radomskie Koło Partii Zieloni w Radomiu, uprzejmie informuje, iż w wyborach do Senatu RP, które odbędą się 13 października, z przyjemnością poprze kandydaturę p. Marty Michalskiej-Wilk z Koalicji Obywatelskiej".

autor: dm

Wasze komentarze (9)

do 0
2019-10-09 14:29:00

po pierwszym głosowaniu był remis, na drugim jeden się pomylił

Tru
2019-10-09 13:22:00

Czy p. Wilk popiera tak jak zieloni wycofanie wojsk amerykańskich z PL???

nie wstyd wam
2019-10-09 11:59:00

PO to wstyd dla miasta, że na pomoc trzeba przywołać skompromitowana Kluzik

i.
2019-10-09 09:45:00

Ta kandydatura i to poparcie to przysługa dla pisu. Aroganci popierają ignorantkę? Czy ignoranci arogantkę? Jedno i drugie, bo arogancja z ignorancją się, niestety, nie wykluczają

123
2019-10-08 22:05:00

Jacy członkowie?

Dyziek
2019-10-08 19:19:00

Jakcy oni zieloni. To czerwoni na pasku

PiS już ostatnie zaskórniaki wydaje
2019-10-08 18:48:00

PiS już na jesień zzielenieje ze złości. Jutro Morawiecki będzie elektryczne na węgiel dla strażaków w Komendzie Straży Miejskiej ochoczo ochotnikom wozy bojowe promował.

KTO oczadział ?
2019-10-08 17:48:00

Zieloni , co z tą czajką , czemu tam nie siedzicie dzień i noc i nie protestujecie , nie wdychacie zapachów , nie łowicie ryb ,nie kąpiecie się w Vistuli itd. ?

0
2019-10-08 16:05:00

Czy obaj członkowie radomskiego koła zielonych popierają pania Michalską-Wilk?