Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kandydaci KO zaprezentowali ''Samorządową Piątkę'' [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-09-17 16:05:00, aktualizacja: 2019-09-17 16:35:00

Kandydaci do polskiego parlamentu z listy Koalicji Obywatelskiej - Marta Michalska-Wilk oraz Konrad Frysztak zaprezentowali i symbolicznie podpisali dziś "Samorządową Piątkę", czyli pakt dla Ziemi Radomskiej, który będą chcieli zrealizować, jeśli w jesiennych wyborach dostaną się kolejno do Senatu oraz Sejmu RP.

- Bardzo ważna jest dla nas kwestia rozwoju miasta i regionu, dlatego wspólnie z Martą Michalską-Wilk wypracowaliśmy 5-punktowy program dla ziemi radomskiej (...). Chcemy ten pakiet zobowiązań wypełnić w najbliższej kadencji polskiego parlamentu, jeśli oczywiście się do niego dostaniemy - mówił wiceprezydent Konrad Frysztak, kandydat na posła.

W "Samorządowej Piątce - Pakt dla Ziemi Radomskiej" znalazły się następujące punkty:
1) 100 mln zł na dofinansowanie szpitala
2) Wsparcie dla dzielnicy przemysłowej na Wólce Klwateckiej
3) Dokończenie budowy lotniska w Radomiu
4) Budowa S12 na odcinku Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski
5) Dofinansowanie budowy nowoczesnego Amfiteatru

- Pracując od kilku lat z Konradem Frysztakiem w samorządzie, nieraz udowodniliśmy, że potrafimy podejmować śmiałe i odważne decyzje, a później je realizować. Wierzę, że tak samo będzie z tą piątką. Chcemy być ambasadorami tych zadań, pilnować ich realizacji w Warszawie - dodała kandydatka do Senatu, Marta Michalska-Wilk.

Prezydent Radosław Witkowski, z kolei stwierdził: - Zaprezentowana piątka, to bardzo ważne dla miasta i regionu, inwestycje. Cieszę się, bo one wprost wpisują się w mój program zmian, do którego zobowiązałem się w 2018 roku. Trzymam kciuki za kandydatów KO i wierzę, że uda się dotrzymać słowa.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (43)

wyborca
2019-09-18 07:32:00

A kiedy Frysztak w końcu nakłoni Struzika i swojego partyjnego kumpla Rajkowskiego do budowy nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 740 tak, żeby ją podłączyć do tego węzła na obwodnicy S7, który teraz został w polu i nie służy do niczego?

Wilk i zając
2019-09-18 07:20:00

Ta paniusia to taka Radomska myszka agresorka sukcesów brak ale po kostkach gryzie niesamowicie

chechetman
2019-09-17 23:38:00

Pracując od kilku lat z Konradem Frysztakiem w samorządzie, nieraz udowodniliśmy, że potrafimy podejmować śmiałe i odważne decyzje, a później je realizować. PODAJ CHOĆ JEDEN KONKRETNY PRZYKŁAD TEJ WASZEJ ROBOTY WILKU

Ale jaja
2019-09-17 23:14:00

Co za brednie. Pomijając że szanse na wejście obojga są minusowe, to czy aby ci dwoje mają pojęcie, co jest rolą posła czy senatora. Frysztak pokazuje kompletne dyletanctwo, tak jak we wszystkim co robił i robi. Żenada. Panie Frysztak, może jednak spróbować dokończyć przynajmniej jedną rozgrzebaną inwestycję, nie biegać po mieście i bredzić bzdury.

Kalikst
2019-09-17 21:47:00

Piątka, dziesiątka, obiecanki wyborcze a co szanowni państwo już zrobili dla Radomia ? Ogromne parcie na władzę i chyba tyle. Dawne kadry radomskiej PO były lepiej przygotowane niż młodzieżówka do zadań publicznych.PR działa dopóki nie padnie jakąś rura w oczyszczalni...

do roboty darmozjady
2019-09-17 21:41:00

Nawet rondo na NS przy Żeromskiego/Szklanej spartaczyli. Radom ma pecha. Oni są oderwani od radomian i ich prawdziwych potrzeb.

Tylko Niezależny i Bezpartyjny Kandydat
2019-09-17 21:34:00

Elżbieta Komosa nasz senator RP

Andrzej
2019-09-17 21:19:00

Mają rozmach... wielka mi piątka, zero ambicji. Do tej pory goowno zrobili, to w sejmie i senacie też goowno zrobią. Nie zagłosuje na nich, nie dlatego że ich nie lubię, tylko dlatego że są niewiarygodni. Poza tym kuń ma wielką wadę, jest bezwzględny jak ktoś ma inne zdanie niż on, bardzo źle traktuje ludzi.

Matti do Komedia wyborcza
2019-09-17 21:00:00

Ja widziałem dziś baner Pani Poseł Białkowskiej również z KO.

0
2019-09-17 20:00:00

Panie Witkowski dlaczego pan uchyla się od ustawewego obowiązku podejmowania decyzji środowiskowych i lokalizacyjnych (mowa o PSZOK), Bo się pan ludzi i zasłania się konsultacjami bez sensu.

Jonatan
2019-09-17 19:24:00

Cała trójka że zdjęcia to na urlopie??? Czy w godzinach pracy za publiczne wynagrodzenie?

Komedia wyborcza
2019-09-17 19:08:00

PO w Radomiu prowadzi dziwną politykę. Lansuje jedynie Frysztaka i Wilk. Oni są zresztą bez szans. Inni kandydaci PO są robieni w konia. Czy widzieliście baner kogoś innego z PO?

Wiesiek
2019-09-17 19:07:00

Radomianie po to głosowali na nich by myśleli i oni robili robotę. Oni myślą tylko o sobie i swoich rodzinach i kolegach.

NieRadom
2019-09-17 18:19:00

Panie Frysztak - domyślam się że przy takiem wzroście to ciężko nie trzymać głowy w chmurach, ale czas zejść na ziemię. Pana szanse na miejsce w parlamencie są wprost proporcjonalne do szansy na przejazd aleja Wojska Polskiego w tym roku. Kierowcy mogą pomarzyć i Pan też. Zegar tyka zostały już tylko 4 latka na ciepłej posadce.

Symphonia
2019-09-17 18:03:00

Tatarek na wszystkich swoich forach pewnie blokuje IP bo żaden mój komentarz się nie pokazuje w ogóle. On nie jest wykasowany a w ogóle go ni9e ma! Myślę że to jest wynikiem tego że piszę komentarze negatywne dla obecnej władzy w Radomiu ale rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym. Chciałam Was zapytać czy macie to samo?

bandyta od banerów
2019-09-17 18:00:00

Komentarz zablokowany.

Wr
2019-09-17 17:53:00

Ta ekipa to dramat dla naszego miasta!

:)
2019-09-17 17:53:00

Tak. dopiero jak premierem zostanie Biedroń to Witkowskiemu te 100 mln z d.py wyciągnie

123
2019-09-17 17:49:00

Szkoda że nie wiedział o co prosić Premier Kopacz i przez rok dostał tylko kilka groszy na szpital i Muszlę w parku z plandeki.

1910
2019-09-17 17:35:00

Ależ oni są żałośni! Kolejna propagandowa ściema...

 < 1 2 3 >