Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Firma złożyła odwołanie. MOSiR na razie nie może podpisać umowy na dokończenie budowy RCS

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2019-09-16 15:22:00, aktualizacja: 2019-09-16 16:10:00

Firma Betonox Construction, uczestnicząca w przetargu na dokończenie budowy Radomskiego Centrum Sportu, w poniedziałek złożyła do Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie od jego rozstrzygnięcia.

- Do momentu podjęcia przez KIO decyzji, nie będziemy mogli podpisać umowy z konsorcjum firm Erekta Budownictwo Specjalistyczne oraz Interiors Karolina Pawlak, które wygrało przetarg - informuje prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Grzegorz Janduła, dodając: - Jako MOSiR dołożyliśmy wszelkich starań, żeby od początku do końca procedura przetargowa była przeprowadzona z największą starannością oraz zgodnie z obowiązującym prawem. Nie jesteśmy do tego zobowiązani, ale nasz prawnik już przygotowuje odpowiedź do KIO. Jesteśmy przekonani swoich racji i będziemy ich bronić przed Komisją.

autor: dm, MOSiR

Wasze komentarze (20)

Piotrek
2019-09-17 07:58:00

Debile wszędzie politykuja. Nie da się tego czytać

halny
2019-09-17 07:51:00

Ryży zawsze był za PO. Swój za swoim ciągnie. Tu trochę lewizny, tam trochę lewizny i już kasiora nieopodatkowana leci.

gość
2019-09-17 07:35:00

@Symphonia - mnie też blokuje, taka nowa cenzura.

do Symphonia
2019-09-17 07:29:00

Tak moje ip też zablokowali jak napisałem że jak komentarze były spięte z fb to było ich po 3 a jak to wyłączyli to znowu jest po 50 i same wrzuty prawie. ;)

juassa
2019-09-17 07:12:00

To jest Fałek jak się patrzy. CBA powinno wziąć to pod lupę jak wszystko co robi PO.

Symphonia
2019-09-17 07:11:00

Tatarek na wszystkich swoich forach pewnie blokuje IP bo żaden mój komentarz się nie pokazuje w ogóle. On nie jest wykasowany a w ogóle go nie ma! Myślę że to jest wynikiem tego że piszę komentarze negatywne dla obecnej władzy w Radomiu ale rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym. Chciałam Was zapytać czy macie to samo?

jakob
2019-09-17 07:06:00

Boże uwolnij nasz Radom od tej trójcy nieudaczników z PO

Jan
2019-09-17 00:51:00

Odwołanie będzie skuteczne, i znów trzeba dorzucić kasy PiS mięknie i kasa miejska mięknie

xxx
2019-09-16 22:05:00

Trochę mnie martwi KRS firmy Erekta: -Data rejestracji 2016 rok -Kapitał zakładowy -5000,00 ZŁ Trochę mało poważna ta firma.

Abc
2019-09-16 21:22:00

Słychać PISu wycie- znakomicie!

Do tylko Radomiak
2019-09-16 20:58:00

Pamiętaj, ze w mieście rządzi już od 5 lat pan Radosław Witkowski i jego przydupas koń trojański tak więc już wiesz gdZie kierować pretensje

win
2019-09-16 20:56:00

Jeszcze jedna sprawa nieudolności Witkowskiego, Frysztaka i tej całej śmiesznej ferajny

Tylko Radomiak
2019-09-16 18:56:00

Ciekawe, co Dariusz S12 obiecał BETONOX-owi za złożenie tego odwołania. Dzałkowcu Dariuszu od S12, kibice Radomiaka powoli tracą cierpliwość...

abv
2019-09-16 17:35:00

Ciekawe czemu Prezydent nie reaguje na to co dzieje się w Radkomie

sdc
2019-09-16 16:27:00

co na to kibice radomiaka przyjdą pod siedzibe firmy buahahaha

wyborca
2019-09-16 16:16:00

A co odwołujący się zarzuca? Jak dla mnie, to możliwość powiększenia wartości zamówienia o 70% jest dziwaczna, ale nie znam się na prawie o zamówieniach publicznych, może przewiduje ono takie sytuacje, że właściwie nie wiadomo co i za ile ma być zbudowane.

1940
2019-09-16 15:46:00

Nawet to, że odwołał się jeden z oferentów to wina nieudaczników, Witkowskiego i Janduły. Jakieś wydumane argumenty, bo brakuje naprawdę rzeczowych Chyba niektórzy najedli się szaleju.

cv
2019-09-16 15:40:00

Ale jaja. Wyleciał już ktoś za swoje niekompetencje?

Wr
2019-09-16 15:31:00

Nieudacznicy!

atary wiarus
2019-09-16 15:27:00

Witkowski i jego ekipa nie potrafią przygotować przetargu. Sam pan Janduła to ignorant. Czy jeszcze tego w mieście ludzie nie widzą?