Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Rezerwy Radomiaka lepsze od Prochu

Damian Markowski 2019-09-07 14:01:00

Radomiak II Radom pokonał na wyjeździe 1:0 Proch Pionki w meczu 5. kolejki IV ligi. Jedyną bramkę zdobył niezawodny w ostatnich pojedynkach rezerw, Patryk Winsztal.

W pierwszej połowie Zieloni dominowali i przy odrobinie szczęścia (i lepszej skuteczności) powinni prowadzić większą liczbą goli. Po przerwie, niespodziewanie to Proch dochodził do lepszych sytuacji, ale świetnie w bramce Radomiaka II spisywał się Artur Haluch, ratując kilkukrotnie swój zespół przed utratą bramki.

Podopieczni trenera Macieja Kokoszy są liderem IV ligi. Tabela - tutaj.

W następnej kolejce radomianie zagrają w Pionkach z Unią Warszawa.

Proch Pionki - Radomiak II Radom 0:1 (0:1)

Bramka: Patryk Winsztal.

Radomiak II (skład wyjściowy): Haluch - Chams, Klabnik, Pietrzyk, Wiatrak - Nowakowski, Kluska - Gilewski, Filipowicz, Luz - Winsztal.